Jump to content
SMUKŠS

Nezinu pofig.

Recommended Posts

Karoče ja vaiga pārmet uz pareizo sadaļu neatradu.. Karoče man vaiga kautkādu saitu , programmu jo labāka jo labak.. karoče kur var mācīties Angļu valodu.. Testi hujesti , jautājumi hujautājumi , u.t.t

 

GRāmatas neisakat. Tikai i neta veids vai kāda programma.

 

Karoče vis normālākais čuvaks kas kautko ierakstīs 2,00ID CASH! Paldies.

Edited by feiks.
Link to comment
Share on other sites

bļa, watafak, tildes birojs, raksti katru, kā tik nezini, kādu vārdu pis iekšā, un pieraksti uzreiz atcerēsies.

Ja tev vajag kkādus vairāk kā testus tad vienkārši iegūglo, 6/9/12 klases eksāmenus.

Link to comment
Share on other sites

Vispār nē, uz vecā datora bija uz datora programma learn English ar visām izrunām, tulkojumiem un arī audio ierakstiem, ideja bija, lai sagatavotos braucienam uz ārzemēm un uzzinātu svarīgākās lietas, lai varētu komunicēt ar apkārtējiem. Vari ieguglēt un pameklēt.

Link to comment
Share on other sites

Vispār nē, uz vecā datora bija uz datora programma learn English ar visām izrunām, tulkojumiem un arī audio ierakstiem, ideja bija, lai sagatavotos braucienam uz ārzemēm un uzzinātu svarīgākās lietas, lai varētu komunicēt ar apkārtējiem. Vari ieguglēt un pameklēt.

 

Tieši tāda pate situācija , bet man jābrauc uz UK un būs jāstājās koledžā. Bet ja nebūs pietiekoši labas Angļu Valodas zināšanas tad var arī nepieņemt. Un Angļu valodu es māku un zinu , tikai cik gramatiski pareizi un vai pareizi es dažos teikumos vārdus lieku tā ir cita runa..

 

Zajebaļi gudrie dirsēji (Vaidzēja mācīties u.t.t) Pašļi nahui!

Link to comment
Share on other sites

Caur web visām šitām programmām ir samērā grūti iemācīties. Vislabākais variants, ir runāt ar kādu kas pārzin angļu valodu. Jo nevienmēr webs iekļauj visus vārdus, un arī piem. ja tu aizbrauc uz vienu pilsētu tur var būt tādi ''ielas vārdi'', kurus pat visās šajās web adresēs un programmās neiekļauj. Ja tu zini angļu valodu pietikami labi, tad nav par ko uztraukties, sākumā bišk pieklibos, bet tad jau iejutīsies un viss būs bombā. Caur visām tām programmām nav vērc prātu čakarēt, vaig uz vietas, pilsētā atrast možk kādu draugu, vai turpat pilsētā iestāties kautkādā valodas skolā, kur tev visu perfekti pateiks, kas un kā.

 

Un kā sesks teica, bez samaksas tu normālu adresi/programmu neatradīsi :/

 

 

Pats, kad pārvācos uz norvēģiju un sāku mācities valodu, iemācijos 90% no draugiem, gramatiku utt. Gāju arī valodas skolā, bet tur man tik prātu čakarēja un tas varteikt neko nepalīdzēja... Norvēģu/Latviešu val. vārdnīcu, kautkādas programmas vai adresses ne reizi nēesmu leitojis, viss reāli caur draugiem, un tagad Norvēģu valodu pārzinu pat ļoti labi.

 

Viss šis ellīgi garais stāsts saīsinājumā ir - Brauc uz UK, atrodi draugus, ej ārā un runā daudz ar engļiš people.

Link to comment
Share on other sites

Labi paldies pietiekoši daudz informācijas , bet par ieteikumu tomērt šaizei iedošu 2,0Id cash. Ja zinātu kā ;D :D :D

Edited by feiks.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×