Jump to content
China Guy

Sūdzība BAZILISKS[JB]

Recommended Posts

1.

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You have been banned from this Server by Admin BAZILISKS.

[AMXBANS] There are 16 hours , 31 minutes and 28 seconds left of your ban.

[AMXBANS] Banned Nickname : China Guy

[AMXBANS] Reason : ' bistams sabiedribai ar acc '

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1588589577 '

[AMXBANS] Your IP : ' 84.237.172.58 '

[AMXBANS] ===============================================

Kicked : You are BANNED. Check your

2.

Tātad sakšu ar to es pabrīdīnāju adminus kas runā pie ts,jo man ir norībies kad,visi runā pa vidu,un traucē viens otram vadīt,velāk rodās strīdas,utt.

Bazilisks laikam to nesaprata jo viņam maz pelēkā viela smadzenēs,un turpināja traucēt vādīt.

Tad uzliku viņam gagu,kapēc tā dariju?

JO VIŅŠ FUCKING TRAUCĒJA VADĪT.

Velāk,kad viņam bija gag's,viņš man sāka ,mani abižot.

Es to ignorēju,jo saprotu kad uz slimiem neapvainojās.

Tad es ZOIDBERGAM arī uzliku gagu,jo viņš runāja.

Tad sekoja BAZ rīcība,kad viņš noņema viņam gagu.

Es teicu BAZ,kad es viņu nobanošu ja vel taisīs nepamatotus ungagus.

Tad viņš uz laiciņu norima,bet turpināja būt prēt mani nejauks.

Es viņu izkikoju,jo viņš turpināja runāt pie ts,(ja varētu būtu nobanojis,sperienprojekts bija takā pēdējais brīdinājums)

Tad viņš sāka atkal savu bravūrīgo uzrunu.

Tam laikam sekoja velviens gags no manas puses.

Velāk es par viņu nelikos ne zinis,jo nevarēju viņu nobanot.

Velāk viņš apzināti kavēja spelī,es viņu nosleyoju,un man sekoja bans.

Demo laikā var redzēt kad BAZ apzināti,izprovicēja mani.

Cerams kautko sapratāt šinī murgā.

 

3.

Visa demō garumā.

3*. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem"

http://failiem.lv/u/klgvfkp

4.

47 p laikām :/

5. Links uz Tavu banu (atrodams šeit)

http://identy.lv/bans/index/46707

 

Baziliska pārkāpumi

1.3. Apzināta spēles procesa traucēšana.

 

2.1. Justies pārākam par citiem spēlētājiem un/vai administratoriem.

 

2.2. Izmantot sev sniegtās privilēģijas necienīgiem mērķiem un/vai spēles procesa traucēšanā.

Mani pienākumi

3.2. Atrodoties serverī, jāuztur spēlēšanai pieņemama kārtība.

 

3.3. Rādīt spēlētājiem piemēru, balstoties uz serverī pieņemtajiem noteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Bazilisks nevienam netraucējā, tāpāt kā zoidbergs. Gagoji kopā tu mūs kādas 5 reizes. Tavus gagus es ignorēju, neņemot tos nost, jo tie pavisam bija nepamatoti, jo nevienam netraucēju, bet kad zoidbergu nogagoji, es viņam noņēmu, jo viņš aizrādija spēlētājiem, tāpāt kā es, un tu mani izkikoji, bet kāpēc, neviens nezin. Tad pēc dažiem raundiem tu mani noslayoyi par to, ka stāvēju uz vietas, jo negribēju kustēties, pamatoti? Nē.

 

Manuprāt, bija nepieciešami steidzami rīkoties un tevi izolēt no servera, jo tu uzvedies nevaldāmi ar sev piešķirtajām tiesībām.

 

Kā arī bazilisks ir klūdījies ar bana laiku un to nāksies pagarināt, jo tu izrādiji necieņu pret citiem spēlētājiem, kā arī turpini to darīt pēc bana, ar saviem skarbajiem vārdiem.

Link to comment
Share on other sites

Kārtējās apmaiņas domstarpībās. Tu dari šito nepareiz, tapēc es tev tā, tu man tā, es tev šitā. Kā mazi bērni.

Slinkums novilkt demo un skatīties kā jūs uzvedaties, tapēc balstoties uz abu jūsu argumentiem es atļaušos noņemt China Guy banu, jo manā skatijumā viņš to nav pelnijis.

Vispār zajebal ir tas, kad viens admins otram adminam uzliek gagu, un sākās kautkāds adminu karš, kurs noslēdzās ar banu.

Atrodat kopējo valodu, un izdomājat ko un kā darīt kopīgi, nevis spontāni sākat gagot/kickot/banot viens otru.

Go play.

Link to comment
Share on other sites

Kārtējās apmaiņas domstarpībās. Tu dari šito nepareiz, tapēc es tev tā, tu man tā, es tev šitā. Kā mazi bērni.

Slinkums novilkt demo un skatīties kā jūs uzvedaties, tapēc balstoties uz abu jūsu argumentiem es atļaušos noņemt China Guy banu, jo manā skatijumā viņš to nav pelnijis.

Vispār zajebal ir tas, kad viens admins otram adminam uzliek gagu, un sākās kautkāds adminu karš, kurs noslēdzās ar banu.

Atrodat kopējo valodu, un izdomājat ko un kā darīt kopīgi, nevis spontāni sākat gagot/kickot/banot viens otru.

Go play.

 

Es nečīkstu par banu,es čīkstu par BAZ nepareizo uzvedību.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, vienam slinkums, otram pimpis mutē, trešais darbā. 1. tas ar to slinkumu atsakās no amata. 2. tam kuram tas pimpis mutē neraksta vairs neko. 3. darba cilvēku gaidam + otru spriedumu no manis rīt.

Link to comment
Share on other sites

Šodien bija vakara maiņa tāpēc iznāk rosīties pa nakti ar sūdzībām, cerams tas jums nēertības nesagādā/ja.

 

Pirmkārt, Bazils veic apzinātu spēles traucēšanu

Otrkārt, pārlieku daudz virina muti caur `voice`

Treškārt, bans nebija pamatots

 

Kopsavilkumā, to mēs visu varam nosaukt par Aksesa izmantošanu savā labā, Klāvs rīt veiks savu spriedumu, ko darīt ar "likuma kalpu" kurš pārkāpj likumus.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, Bazils veic apzinātu spēles traucēšanu

Otrkārt, pārlieku daudz virina muti caur `voice`

Treškārt, bans nebija pamatots

Par kādu spēles procesa traucēšanu tu runā. Ja ir mix day un es stāvu uz vietas, kas ir atļauts, ko es tev traucēju? Tā bija ideāla vieta, kur atrasties, lai būtu drošībā.

 

Tur no vadīšanas traucēšanu ne smakas. Es nerunāju pāri cilvēkiem, kuri vadījā, kā arī nerunāju par sev interesējošām tēmam. Viss ko es darīju, bija pasmiešanās un aizrādīšana, ja kāds kautko dara ko nevar.

 

Kā var nebūt bans pamatots, ja viņš savus gagus/kikus/slayus uz mani izmanto nevis pamatojoties uz noteikumiem, bet personīgu mērķu vadīts, lai tik man ieriebtu? Kāpēc ir vajadzīgi tādi admini, kuri nespēj nedomāt par savām antipātijām un nevēlas skatīties uz lietām vispārīgi un visus vienādi vērtēt?

 

Vienīgais noteikums, ko es varētu būtu neievērojis, ir admina banošana par acc izmantošanu. Tur pareizāk būtu uzrakstīt sūdzibu, lai nebūtu nesaprašanās, bet tas nemaina būtību par viņa gag/slay/sperienprojekts aklu izmantošanu.

Link to comment
Share on other sites

Mīļie cilvēki, Jums smadzenes ir? Balstoties uz šiem un globālie serveru noteikumi:

 

2. Administratoru noteikumi serveros

 

Aizliegts:

2.1. Justies pārākam par citiem spēlētājiem un/vai administratoriem.

2.2. Izmantot sev sniegtās privilēģijas necienīgiem mērķiem un/vai spēles procesa traucēšanā.

 

 

3. Administratoru pienākumi serveros

 

3.1. Jāņem vērā spēlētāju sūdzības un/vai ieteikumi čatā.

3.2. Atrodoties serverī, jāuztur spēlēšanai pieņemama kārtība.

3.3. Rādīt spēlētājiem piemēru, balstoties uz serverī pieņemtajiem noteikumiem.

 

Kurā vietā no BAZ puses ir traucēšanas process? Te pat nav divu domu, Chine Guy kārtējais smsņiks ar mozg 0. :facepalm: Loģikaaaa! Akka dzer alu!

Link to comment
Share on other sites

Rietum Izlasi arī jb noteikumus un tad kādu apvaino. China pilnīgi un galīgi nav ne pie kā vainīgs. Visi mēs zinām bazilu un to, kāds viņš gailis mēdz būt. Pietiks aizstāvēt lohus, jau apnicis tas bazils... vēlreiz redzēšu, ka aizstāvat viņu, lidos visi, kas aizstāv kopā ar viņu pašu, arī uz akku tas attiecas, sāk jau pieriebties.

 

 

 

Un ko man darīt, ja māte nav iemācījusi lidot? /rietumbloks/

Link to comment
Share on other sites

Kādam nav garastāvokļa?

  1. Bazils pasaka vārdu atdod - seko gags.
  2. Konča: Saules diena beidzās - wūut, so original.
  3. China Guy : baz neruna,man bus vienalga par to noteikumu kad admini nebano adminu. ( ja pašam vienalga par noteikumiem, tad kapēc viņi domāti?)
  4. Zoidbergs kā normāls cilvēks uzdeva jautājumu - Kāpēc Tu šauj, ar kādām tiesībām Tu šauj. - seko gags. Edgars gagu noņēma, pareizi izdarīja, bet rezultātā saņēma atkal nepamatotu sperienprojekts? Tam tā jābūt?
  5. Edgars pa mikrofonu pasmējās neko ļaunu nevēlēdams citiem pa virsu nerunādas, gags, TnT tajā pašā laikā izdarīja to pašu, bet nesaņēma neko? Varbūt Tu vienkārši heito bazilu, tāpēc tā izturies?
  6. Admina apvainošana bez jebkāda pamata
    - China Guy : zoid tak nesi tik gegradejies ka bazilisks un neruna ...
    - BAZILISKS : china jau parak stuls lai saprastu
    - China Guy : iemacies rakstit,laikam 9 klases eksamena dabuji 3
    Provokācija sākās no Chinas.
  7. Un pašās beigās, kāds spēlētājs paprasīja, par ko China ir dusmīgs, viņa atbilde
    - China Guy : es esmu dusmigs,jo vinai matei tas viss japiedzivo.

Zin kā, ja man tā pateiktu, es nejustos priecīgs, vēl jo vairāk, ja to pasaka beztēmā. Adminam ir jārāda piemērs, nevis jāgago tas kurš nepatīk, kamēr cits tajā laikā runā. Un man jau ir apnikuši jūsu konflikti, beidzat taču tā darīt, dzīvojat mierā. Nu ja nepatīk cilvēks, paņem un noignorē, nevis rādi kāds tur kruts, meiģinot nobanot viņu 10x, lai arī rāda, ka to nevar izdarīt.

 

 

 

Nost ar visu China Guy. Nekas vairāk par sīku krupi viņš nav, mātes piens uz lūpām, bet atkal kārtējais indivīds, kurš otrpus monitoram ir viss varens. Perm banu jau pelnijis vien ir, par to kad aizkāra baziliska ģimenes locekļus. /rietumbloks/

Link to comment
Share on other sites

ADMIN China Guy: Has Gagged BAZILISKS From Speaking For 10 Minutes, For: ( say / say_team / voicecomm )

China Guy : neruna

(ADMIN) BAZILISKS : aizpisies

Admina apvainošana bez jebkāda pamata

Rekur tev pamats būs.

Edgars pa mikrofonu pasmējās neko ļaunu nevēlēdams citiem pa virsu nerunādas, gags,

Iepriekšējais gag laiks nebija iztecējis!

Par aizrādījumu pieļaujams, jo Concinja neizprot kādus vārdus būtu vēlams izmantot.

 

mīnus čainam, ka divpadsmit reizes brīdina un galu galā tāpat nenobano. Gag speak bija? - Bija. - tātad ban.

 

Cthns laikā bez tā teksta mierīgi varēja iztikt, ņemot vērā, ka biji nogagots.

 

Jauns raunds sācies, ct lūdz,jautā zoidbergs ielien pa viduci par kaut kādu šaušanu? gags pamatots. Attiecīgi otra versija ir vadoties pēc free dmg noteikuma aizrādot par free dmg nevis jautājot par ko.

 

 

drushka : bazilik

drushka : lohs

šo gan neviens neredz, bet tieši tajā pašā momentā, ka parēc - to jau visi redz. šito laižam garām. gags nepamatots, ungags pamatots. - Kāpēc Zoid netika gagots, ja Baz izteica zilbi, bet Zoid vienkāršu saliktu teikumu?

 

Admina apvainošana bez jebkāda pamata

- China Guy : zoid tak nesi tik gegradejies ka bazilisks un neruna ...

- BAZILISKS : china jau parak stuls lai saprastu

Aptaujājot simts cilvēkus, visi simts teiktu stuls vietā ir jābūt stulbs; nedirs tik, ka to arī negribēji (vai speciāli, lai neskaitītos kā uzbrauciens) rakstīt.

 

China Guy : es esmu dusmigs,jo vinai matei tas viss japiedzivo

Iemesls banam no Baz puses.

 

* Baz ungago.

* China izkiko. (lūk šeit jau vajadzēja iet ārā no servera un sūdzēties, ne kikot)

 

Tātad! Abi divi viens otru kūda. Bet. Bans nepamatots, spēles process tika traucēts, no China puses slays precīzs un tieši vietā, bans no Baz nevietā. Abiem uz lapiņas ievelku sarkanus krustus + 1 kļūda Bazilisks.

 

Vairāk nevienam šeit nerakstīt, jo:

"The best decision, is my decision"

 

//ēbrej, neņem video ārā. tu sakāpušais. Kalvis.

Edited by Klaavs
Baigais vecis, tik sakāpis Tev mazliet par daudz. /ss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×