Jump to content
akka

Maija nomināciju balsošana

Recommended Posts

Administrācijas darbinieks - Tā, nu notiek, ka es šo nomināciju pasniegtu yogijam, kāpēc? Tikai tāpēc, ka viņš mani ir mācijis, gluži kā savu mācekli, palīdzējis man, kā vien varējis un jā, viņš ir tas, kas liek outsideram, vai Mārtiņam sataisīt, kaut ko, kur mums nagi pa īsu, kad yogijs saka, tad viņi dara. Varbūt pēdējā laikā vispār nav aktīvs, bet nu viņam ir tiešām svarīgi iemesli .. kgan, kad redzu @ skype, viņš spēlē tf2. ;D

Moderators - Veri gūd pikčēr Lai arī Benderam ir vairāk logu, šo nomināciju šomēnes pasniegšu Vov4x- un tiešām viņu gribu paslavēt par savu ieguldīto darbu iekš identy, vairāk tādu cilvēku mums. Apskatīs katru topiku, sodīs katru pārkāpēju, nu ko lai saka - prieks par tevi. Bet paslavēt gribu arī Benderu, jo tas ir aktivitātes kaungals, cik es ieeju identy, visu laiku viņu redzu, tas nozīmē, ka kamēr benders ir iekšā, pārkāpējiem nav brīvas vaļas.

Banteam - Bazilisks, vienmēr ar humoru izskatīs jb sūdzības, sodīs visus, pat mani. Paldies arī tev par ieguldīto darbu. Pēdējā laikā izliek lamatas, tāpēc uzmanieties!

Serveru administrātors - Klāvs, lai arī patīk paspēlēties ar idp, bet jb ir uzcēlis tiešām augstu, manuprāt tas pašlaik ir identy aktīvākais serveris un kā jau mēs administrācija sakam - identy sirds, tāpēc rūpējies par viņu, pretējā gadijumā despis tev nedos makaronus.

DD2 Admins - Despis, cik ieeju dd2 viņš tur sēž un šauj galvas, kas visiem nepatīk, tapēc serveris paliek tukšs.

JB Admins - Treneris, aktivitāte spīdoša, labs piemērs jaunajiem adminiem.

SURF Admins - Dzabars, cik ieeju surf, viņu tur redzu, sajūta tāda, ka neizlien no turienes. :(

DR Admins - zixis, lai arī pēdējā laikā nav tas spīdoši aktīvākais, bet viņš ir vienīgais, kas iejiet, kad tur tiešām vajag adminu.

Lietotājs - Kāja, nav komentāru. Cilvēks čillo pa forumu, aktīvi iesaistās diskusijās, bet tomēr ir parasts lietotājs, var redzēt, ka statuss viņam nav pats galvenais.

Palīgs - Kas man palīdz? - Laikam jau simplijs. Ik pa laikam dod kādu ideju, kura tiešām ir realizējama.

Sliņķis - outsider, pārlieku aizņemts, identy neatvēl savu brīvo laiku.

GFX - Shaize, darbi vienkārši končas, citi varbūt nav izdevušies, bet tomēr - man patīk

Aktīvais - Ansis, nav komentāru. Šomēnes latiņu pacēlis diezgan augstu, aktīvs, vienmēr čatā kaut ko raksta, tad dabon banu un sāk man spamot skype, lai noņemu.

Oldschool - Melns Kaķis, manuprāt tiešām šīs nominācijas cienīgs un jā, vēl jau ir valchh, bet viņš nav tik aktīvs, tāpēc došu Kaķītim.

Spameris - Ansis, iespamos visur, pat tur kur limits ir 5 posti, viņš rakstīs ik pēc 2, pārkāpējs! Teica, ka labosies un tā vairs nedarīs, es viņam ticu!

Girl next door - hmm, kāpēc man gribās iedot šo nomināciju Mazā.? Laikam tapēc, ka šomēnes tiešām parādijusi savu aktivitāti, ne vien forumā, bet arī serveros. Katru dienu sauc mani un vēl dažus spēlēt serveros, nu baigi, baigi.

 

Vienvārdsakot es jums visiem gribu pateikt paldies, ne tikai tiem kas šeit ir rakstīti, bet arī tie, kas ir amatos un tiešām palīdz identy un atbalsta to.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×