Jump to content
akka

Maija nomināciju balsošana

Recommended Posts

Identy nomināciju noteikumi!

  • Katra nominācija, Tev ir jāpamato ar argumentētu viedokli, kapēc par šo cilvēku, kādi labi darbi ir darīti šajā mēnesī. [piemērs spoilerī]
  • Administrācija outsider - tapēc, kad šājā mēnesī viņš ir daudz darījis ID labā, izveidojis daudz topikus par kārtību ID, bijis bargāks, kā citus mēnešus un manās acīs mainu rindās izcēlies visvairāk.
     

Sodu tu saņemsi wp vai suspend izteiksmē obligāti, ja -

1. kārt nebūsi ievērojis augstāk esošos noteikumus.

2. kārt nebūsi KAUT VIENU, nomināciju pamatojis ar savu viedokli.

3. kārt ja būsi atstājis tukšas vietas nominējot.

4. kārt ja būsi sevi nominējis, kādā no nominācijām.

5. kārt ja Tev nebūs vismaz 10 posti un Tu būsi ierakstījis mēneša nominācijas. (Tavs posts netiks pieņemts un tiksi apbalvots ar +1wp)

6. kārt ja Tev nav tiešām kādai nominācijai uz doto brīdi mēneša cilvēks par kuru gribētu nominēt, neraksti vispār neko, bet gan izlaid un apraksti nākamo nomināciju.

 

 

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr)

DD2 Admins - Labākais serveru admins -

JB Admins - Labākais serveru admins -

SURF Admins - Labākais serveru admins -

DR - Admins - Labākais serveru admins -

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu,

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.

 

Balsojam līdz 06.06.2013

Link to comment
Share on other sites

DD2 Admins - Labākais serveru admins - ...?... Apdomāšos un rīt editēšu

 

JB Admins - Labākais serveru admins - klāvs, ietiepīgs, bet vienmēr aizstāv savu viedokli, to pamatojot, darbu dara labi.

 

SURF Admins - Labākais serveru admins - dzabars, kaut gan pēdējās dienās vispār nav rādījies serverī, bet tā viņš ir lielākais surf drots un neslikts admins

 

DR - Admins - Labākais serveru admins - Neapgrozos tur, bet Aktīvākais foruma dalībnieks, viennozīmīgi ir Zixis

 

Lietotājs- Kāja (D-Generation-X) lietotājs viņam ļoti labi piestāv un nekur augtāk nedodas, prieks

 

Palīgs - Ka jau katru gadu, nevainojamais Despis

 

Sliņķis - Viennozīmīgi akka, visu atliek uz pēdējo momentu

 

GFX - Manuprāt, Valtam ir viss smukākie darbi, viņš ceeļ ID godu ar saviem darbiem

 

Aktīvais - Diemžēl akka, drots, uzrauga forumu 24/7, jau neskaitāmas naktis viņu nevar aizdzīt gulēt, sēž forumā

 

Oldschool - valč. Labs čoms, bet reizēm liek pārāk pretīgas bildes, video

 

SPAMERIS - šajā mēnesī šaize(Churchill) ir izcēlies manās acīs, visur iebāž savu šņukuru

 

Girl next door - Noteikti, koņča, viņa ir visur un vienmēr

Link to comment
Share on other sites

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem. akka - votw balsošana kavējās vairākas dienas

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. - akka - paši saprotat

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Protams, kad akka. Nepātraukti sēž forumā un kautko mēģina uzlabot.

Moderators - vova, vienmēr paspēj izlabot visus linkus, aizvērt nevaidzīgos topikus un wārnot lieko postu autorus.

Banteam - Es un bazīlijs tik vien esam, tiko Ansis pievienojas. Bazilisks ir bijis un vienmēr būs likuma kalps.

Serveru administrātors - Visi servera administratori labi dara savu darbu, bet kautkā jūtu klāvs ir baigi aktīvs, un viņš ir jb servera admins, ait? Tur arī apgrozās visvairāk spēlētāji, so goodjob.

DD2 Admins - Despis, jo katru reiz kā ieeju serverī, viņš tur jau ir, vai ienāk vēlāk.

Lietotājs- ID lietotājs nr.1 ir un vienmēr būs fūts a.k.a DGX

Sliņķis - Yoga savā lāča migā ielīdis.

GFX - Feiks vairs neposto savus darbus, psai kad apkurijies, tad kautko ieliek, valts nodzēris skillu, hz... Snuffeklis daudz maz aktīvs šaja jomā, un diezgan labi viņam sanāk. Pārmaiņas pēc, šoreiz balsi atdoši viņam.

Aktīvais - Man Ansis jau zajebal ir. Visur spamo, 24/7 sēž čatā.

Oldschool - Valcchh un kaķēns abi baigi aktīvi. Šoreiz pārmaiņas pēc, atdošu balsi Melnajam Kaķim.

SPAMERIS - Ansis piespamojis pilnu dirsu.

Girl next door - Kichinja un Umad? vislaik iekrīt acīs. Atkarīgās. Lai iet Umad?

Link to comment
Share on other sites

Churchill nodevējs :< Es nepostoju darbus jo ar skolu jātiek galā.. Nav laika kautko taisīt :D

 

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators. - akka , slinks bet anyway vis vairāk sastopamākais..

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators. - VOVA pilda savu pienākumu mazāk vai vairāk bet labāk no citiem manās acīs..

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr) - ARTUR B.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis - Veljoprojām DESPIS.. Itkā sen nav bijusi vaidzīga man viņa palīdzība bet anyway..

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. Nezinu snuffeklis pox pagaidām vis aktīvākais..

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. Valč ļoti sens viesis @IDENTY.lv

Edited by feiks.
Link to comment
Share on other sites

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. - Churchill, ļoti daudz reižu redzu izskatot sūdzības.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr) - Klāvs, viņu redzu visbiežāk no serveru administrātoriem..

SURF Admins - Labākais serveru admins - Kreklins iz RR, viņš ir visaktīvākais admins serverī.

DR - Admins - Labākais serveru admins - Lai arī cik bieži iegriestos dr vienmēr tur ir bijis un palīdzējis ()aLdArIs.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis - Filjka, ļoti palīdzēja.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. - Manuprāt, psai ir visskaistākie darbi. ;D

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. - ZnT, visu laiku kaut ko raksta čatā. ;D

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. - Kichinja, ļoti bieži redzu forumā un čatā.

Edited by Umad?
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, visiem biju sarakstījis pienācīgus pamatojumus, bet diemžēl ne to pogu uzspiedu un restartēju lapu.

/ ar akkas atļauju sarakstīšu atpakaļ tikai vārdus /

Administrācijas darbinieks - akka

Moderators - Benders

Banteam - Churchill

Serveru administrātors - Klaavs

DD2 Admins - breakfree

JB Admins - BAZILISKS

Lietotājs- es? :( neviens.

Oldshcool - simplijs

Palīgs - akka

GFX - psai / churchill, šoreiz čērčilam, jo uzņēmās uztaisīt man darbu, kas paliks sirdī uz ilgu laiku.

Girl next door - puseite.

Edited by Cracker
Tāpat pamatojumu vajag. Vismaz īsi par katru :)
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, nothing to do here

Moderators - Benders , liekas ka aktīvāks nekā otrs mods.

Serveru administrātors - Lai iet Klāvs, nezinu kā tagad, bet bija ļoti aktīvs visos serveros.

Banteam - Churchill, patīk kā viņš strādā, arī ir draudzīgs un jauks.

JB Admins - RyanSykes , lai tak tiek, ir admins, ilgi..

Lietotājs- Kāja , Bija, būs un ir, vairāk nav ko teikt.

Palīgs - Aldaris , saistīts ar čatu, palīdzēs ja palūgs.

Sliņķis - Valča , slinks, man tā liekas..

GFX - feiks , Nezinu, man viņa darbi vissvairāk ir iepatikušies no visiem.

Aktīvais - Ansis , Ļoti aktīvs palicis , dabūnot Banteam

SPAMERIS - Ansis , Čatā vislaik redzu, ko rakstot.

Girl next door - Lai jau tiek Umad?, aktīva, maziņa, arī cs'u drotē, laikam vissaktivākā.

Edited by Kichinja
Link to comment
Share on other sites

serveru administrators - Klavs , JB vienmer kads ir. agrak neloti bija bet tagad daudz tautas, Klavs dara savu darbu un ir jautrs cilveks. vienmer man izpalidz.

JB Admins - es :troll: hmm daudz smsniki un isto ari daudz, isti neesmu sapratis kurs dara savu darbu labak, lai iet Klavs.

Lietotājs- F0cus :D nezinu kapec bet vienmer kautkur redzu, to chata to show your face topika.

Palīgs - Laikam akka, ja kautko uzsprasu vienmer atbild un palidz ja vajag.

GFX - Churchill, Esi ari man uztaisijis kautko, diezgan labi sanak,

Aktīvais - Bija citi kondidati bet sodien sapratu ka ansis :D

SPAMERIS - Ansis.. visur paradas. tavs niku acerejos uzreiz jo redzu daudz pa forumu, to chata to vel kautkur posto.

Girl next door - Koncinja vai nu kichinja, gruta izvele bet lai iet konca, chata daudz redzama un posti ari ir pietiekami no tevis.

Edited by Galva
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, domāju ir pelnijis.

Moderators - vovans, labs moderātors.

Banteam - Churchill, viens no labākajiem banteam locekļiem.

Serveru administrātors - Zixis

Lietotājs- f0cus? domāju jā.

Palīgs - Despis, daudz palīdzējis manā labā

GFX - psai, Labākie darbi.

Oldschool -Enģelis.

Girl next door - puseite.

Edited by Volume_3
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, labākais administrators pasaulē

Moderators - benderlv, labākais moderators pasaulē

Banteam - churchil, labākais banteam pasaulē

Serveru administrātors - Klavs, labākais administrators pasaulē

JB Admins -

Lietotājs- Crecker, labākais lietotājs pasaulē.

Palīgs - aldaris palīdz spēlēt makro

Aktīvais - Benderlv, aktivākais pasaulē.

Oldschool - upackaa, oldschoolīgākais pasaulē.

Link to comment
Share on other sites

Jau ilgu laiciņu esmu kopā ar ID, bet ne reizi neesmu izteicis savu viedokli kādā no NOTM vai tajā pašā NOTY - visam pienāk pirmā reize.

  • Administrācija: Lai arī kā man gribētos adot šo nomināciju akkam, es diemžēl tevi brāl apbēdināšu, bet tāpat, cepums tev no manis par ieguldīto darbu. Administrācijas nomināciju es piešķiru no savas puses outsideram. Daudziem iespējams radīsies jautājums, kāpēc tieši šāda ir mana izvēle, bet man ir pamatots izskaidrojums - bez outsidera, diez vai mēs varētu baudīt šo pavisam vienkāršo, bet praktiski klasisko un gaumīgo mājaslapu. Lai arī cik neaktīvs viņš ir un visiem ir zināms, kad ID lietām viņš maz seko līdzi, bet tomēr, bez viņa mēs šeit nesēdētu. Darbu ir iegūldijis un pamatīgu.. kā arī, tomēr atbalsta diezgan spēcīgi finansiāli un parūpējās par ID dzelžiem. Paldies tev, brāl. - lai arī ši ir maija nominācija, tas neliek man domāt pretēji.

  • Moderators: Vairāk vai mazāk, uzskatu kad vovans šo nomināciju ir pelnījis vairāk nekā benders, neskatoties uz to kad man ar vovanu ir vājš kontakts, bet tomēr .. benders reizēm izceļās un tomēr vēl cenšas apgūt visu šo regulātoru padarīšanu, tāpēc, nekā personīga un nomināciju adodu vovanam.

  • Ban Team: Es diezgan spēcīgi nesekoju līdzi ban team darbībām, bet tik cik acīs ir iekritis, tad visnotaļ liekas kad savu darbu lieliski pilda BAZILISKS. Daudz apgrozās serverī, bieži ir onlainē mājas lapā un cenšas sūdzības izskatīt korekti un ātri. Respektīvi, šo nomināciju no savas puses piešķiru BAZIM.

  • Sliņķis: Bez nekādam šaubām un neviens mani nevarētu pārliecināt uz pretējo, bet uzskatu kad lielākais ID sliņķis ir lācis. Ne tikai maija mēnesī, bet visumā. Protams, tu to vari atļauties un tev tas piestāv, bet tomēr, nenoliedzami esi sliņķis. Ienāk, uzpļurkst kādam virsū un aiztinās atkal uz kādu laiciņu. Lāci, šī nominācija ir tev.

  • Aktīvākais: Ar šīs nominācija izvēli man gāja visai grūti un tomēr, es tā arī nenokļuvu pie gala rezultāta. Ir 2 lieli ID droti, bet es diemžēl nevaru izlemt starp abiem indivīdiem, kuram tad to adot, tāpēc, ja gribat varat uzskaitīt šo balsi, vai arī, ja negribat - varat neuzskaitīt, bet tomēr, šo nomināciju atdodu abiem indivīdiem; Benders un akka.

Vairāk man diemžēl nav par ko izsteikties. Paldies par uzmanību!

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Vienīgais kurš kaut ko dara ir akka, jo citus es piemēram vispār neredzu.

Moderators - Domāju, kas tas būs vovāns, pašlaik tikai viņu redzu pie darba

Banteam - Kādreiz bija Krekerīts, bet tagad jauni bantīmi ūūn neviens. :(

Serveru administrātors - Es varētu uzrakstīt, ka Klāvs, bet viņš ir palicis neaktīvs, tāpēc lai iet ziksīts.

Palīgs - Protams, tas būs dešpīts, nekad neatteiksies palīdzēt.

Sliņķis - Es domāju, ka visi ir palikuši sliņķi, jā saprotu darbs, vasara un tā. Tāpēc neviens. :(

Oldschool - Lai iet valčers, es domāju komentēt nevajag kādēļ.:)

SPAMERIS - Manās acīs iekrita mazāis alkaš fokus kurš vienmēr čatā kaut ko spamo an shit

Girl next door - Meitenes skatos rēti iegriežās ID [neskaitot mani :troll:] Un teikt, ka kāda te ir aktīva nevaru, tāpēc piedodiet, neviena. :(

Edited by Koncinjaa.
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Manliekas ka labākais un centīgākais administrators ir akka, pagāš mēnes jau par viņu balsoju šoreiz tāpat patiešām labs administrators!

Moderators - hmm, aktīvākais Moderators varētu būt vovans, cik es skatos topikos viņš visvairāk uzpasē forumu, warno pārkāpējus bet nevienmēr viņš vāŗno viņš izsaka brīdinājumu. Viņš ļoti daudz palīdz identy biedriem, pastāsta ko vajag darīt un ko ir slikti darīt! Man priks par viņu! :)

Banteam - Tur nav šaubu, ka labakais ir Churchill, cik es skatos viņš visvairāk izskata sūdzības, viņš to dara bez aizķeršanās, nekā dažam laba ir slinkums apskatīt sūdzības!

Serveru administrātors - Bezšāubām labākais ir Zixis, viņš aktīvi dara savu darbu forumā un arī serverī, serverī viņš aizrāda ka tā nevajag darīt ka tā ir sikti, nekā dažš labs administrators uzreiz ban neparko utt.

DD2 Admins - Es nēesmu izvēlējies labāko DD2 adminu, jo pēc manām domām gandrīz visi ļoti labi dara savu darbu bez aizķeršanās un ir diezgan aktīvi iekš servera! :)

JB Admins - Jb admins laikam jau būs BAZILISKS, varteikt kad es eju serverī viņš vienmēr ir jau man priekšā, viņš vienkāŗši ir JailBreak karalis, ļoti labi dara savu darbu adminu pienākumos! Liekas ka viņš dzīvo JB serverī!

SURF Admins - Protams ka filjka, kurš gan cits ka ne viņš, visu dara kā pienākas, nav problēmas ar viņu, tā tik turpini!

DR - Admins - Es nezinu vai viņš vēl ir DeathRun admins, bet tas ir Oldschool, viņš ir ļoti aktīvs, draudzīgs, mērķtiecīgs admins, dara savu darbu cik vien spēka.

Lietotājs- Ir daudzi un aktīvi Lietotāji, es pat nevaru izvēlēties kurš tas varētu būt, bet laikam jau izvēlēšos ZnT,man prieks par viņu!gandrīz vienmēr sēž forumā, ,

Palīgs - hmm, palīgs varētu būt akka, jo viņš man ir visvairāk palīdzējis ar visādām lietām forumām, viņš man ir ieteicis ko un kā labāk darīt, patiešām labs un gudrs cilvēks, viņam nav kur peisieties, drošvien viņš arī palīdz citiem Identy lietotājiem, kam nav kkas skaidrs ko un kā darīt! Patiešām labs palīgs!

Sliņķis - Pēc manām domām tas ir Despis, cik skatos viņš neko nedara, viņš nejiet ne serveros ne webā, nu labi šad un tad viņš ieiet DD2 sererī bet citos serveros viņu nēesmu redzējis, tāpat arī forumā, viņš varteikt neko nedara un es viņu pa šeit neredzu, labāk viņam iedot statusu VIP un dot citam lietotājam eispēju kļūt par vienu no Identy Administrācijas locekli!

GFX - Bez šaubā tas ir feiks., patiešām iespaidīgi darbi, viņam dievs devis īstu PhotoShop talantu, es viņa darbus varu ilgī vērot, viņš man arī ir daudz palīdzējis ar photoshop, viņš taisijā priekš manis darbus! King of PS!

Aktīvais - Foruma aktīvākais ir ir Bender, vienkārši no lifer, to jau var redzēt pēc viņā foruma online time, bet man ir aizdomas ka viņš bugoja tās online time, viņš lieliski dara savu darbu arī kā Moderators, pēc manām domām šis cilvēks būtu ļoti labs un piemērots Administratora amatam! Labs puisis :D

Oldschool - Laikam tas būs Valchh., ir patiešām aktīvs forumā, ieposto intresantus postus un taisa arī intresantus topikus, var pasmieties par viņa postiem šad un tad! :) Tā tik turpini!

SPAMERIS - Protams ka akka, viņš iepostos jeb kur , viņš manliekas ir atkarīgs no tās postošanas! :D Viņš pat manliekas ataisa kādu veco topiku lai varētu iepostot bezjēgaa! :D Bet nav tā kā viņš visulaiki lieki posto, viņš sakrāj postus tāisot intresantus topikus, lai cilvēki varētu pasmieties un lai arī varētu informēt Identy lietotājus! :)

Girl next door - Nu nezinu laikam jau Minka*, viņa liek seksīgas bilde @ Show your face, lai vīrieši un mazie puikas avrētu pasiekaloties! Viņa palīdz arī citiem Identy lietotājiem!

Edited by vovans
Varēji pacensties pa jaunam sarakstīt pamatojumu. Redzu tikai to, ka es pamainījis dažās vietās foruma lietotājus.
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, jo vienmēr ienākot forumā redzu, ka viņš jau sēž un aktīvi raksta čatā. Nevienu citu administrācijas darbinieku neesmu tā ievērojies.

Moderators - Benders, jo redzu, ka ir aktīvs. Baigais drots + arī tas, ka viņš vienīgais ir licis man jau warnus..

Banteam - Ansis, jo bieži ārdās pa čatu un ir redzama liela aktivitāte. Pat ir sūdzējies, kur ir sūdzības un tā :lol:

Lietotājs- Cracker, nezinu vai tas ir tā sakritis, vai nav, bet bieži, kad ienāku, lai čatā kautko uzrakstītu, viņš jau ir priekšā un aktīvi raksta. Varbūt forumā nav tik aktīvs, bet tāpat uzskatu, ka viņš ir pelnījis šādu statusu.

SPAMERIS - akka, jo spamo visu laiku čatā to savu sūdu - MAKRO. Gandrīz neko citu nedara kā tikai tos linkus met iekšā. Protams, forumā arī ieraksta bieži kautko nevajadzīgu..

Girl next door - umad?, manuprāt, šeit nav divu domu. Vienmēr kā ienāku, tā viņa jau sēž un drukā čatā. Visaktīvākā foruma apmeklētāja.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators. Manuprāt, šī titula cienīgs pārstāvis ir akka, jo tas nudien ir pamanāms, ka viņš ir aktīvs savā amatā.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators. umm, šeit minēšu Vovanu, jo viņš, cik redzu, soda katru kurš pārkāpj noteikumus, arī topicus uzpasē, lai netiek lieti visādi ūdeņi utt.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. šeit balsis dalās starp Bazilu un Churchill, balsi došu Churchill, jo Bazim nesen tika piešķirts BT, bet Churchill kādu laiku jau ir.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr) Te nu minēšu Klāvu, balsoju arī iepriekš, un manas domas par viņu kā spēcīgu šī amata pārstāvi, nav mainījušās.

DD2 Admins - Labākais serveru admins - reti gan ieeju dd2, bet es domāju, ka Artūrs B. ir pelnījis šo nomināciju, jo soda pārkāpējus.

JB Admins - Labākais serveru admins - Ryan, jo soda viņš pamatīgi un atlaides nedod nevienam, kas ir ļoti pareizi.

SURF Admins - Labākais serveru admins - šeit neesmu bijusi, tāpēc, lai kādu neaizvainotu, es neizteikšu nomināciju šajā serverī.

DR - Admins - Labākais serveru admins - jāmin Panda jeb Oldschool. ar viņu tiešām nekādi kašķi nav bijuši un viņš arī nav pametis ID.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu. te nu ir trīs varianti - focus, umad, pēda. amm, lai nu balss tiek pēdam jeb D-Generation , iemet kaut ko ne pa ķeksi. ;D

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis. es nevienam palidzibu ta neesmu lugusi, bet cik sanak paludzu Tīģerim par matemātiku kaut ko agrāk, bet šajā mēnesī esmu Crack palīdzību lūgusi, un šī nominācija lai tiek viņam.

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem. Lāaci, kur tu esi palicis? :( neesmu manījusi bieži tevi te. Laikam jau darbs or smth, bet piedod šī nominācija tev.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. Benders, tas nu kaut kā paspēj būt visur. :D

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. Simplijs, zināms cilvēks, ar kuru var pabazarēt, ID esi jau krietnu laiku, pierādījis esi ar visādiem amatiem šeit, sākot no BT līdz ar moderatoru, tāpēc viennozīmīgi mana balss iet tev.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. Šeit balsis dalīsies starp Kichuli un Konču.. hmm abas ir palikušas aktīvākas, bet tomēr es savu balsi atdošu Končai.

Edited by Vita
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā balsošanas diena.

BALSOJAM !!!

 

p.s. ar šo es paceļu tēmu un iespējams, ka vēlāk uzrakstīšu savas nominācijas.

Administrators - akka. Pagaidām vienīgais kuru redzu šeit pa forumu ņemamies.

Moderators - Bender. Vienmēr online, wārno visus pārkāpējus. Protams, ka rietums savu otrās grupas darbu arī labi dara, bet tomēr vairāk acīs iekrita Benders.

Banteam - shaize. Visas sūdzības izskata, uzraksta kārtīgus pamatojumus tajās un kā arī palīdz vai aizrāda saviem kolēģiem.

SA - Lai iet Klāvs. Visbiežak no visiem SA viņu redzu online. Pats arī palīdz izskatīt sūdzības sakarā ar JB serveri. Tik konkursus pēdējā laikā neesmu redzējis no viņa puses.

Lietotājs - ZnT. Nepārtraukti pa čatu ņemās un ir sācis iejusties forumā.

Palīgs - Tagad visi spēlē dragos spēli makro un met tās bildes foruma čatā, atceros, ka aldaris baigi tur visiem teica kas ir kas utt. Tāpēc nominācija viņam.

Slinķis - outsider. Varbūt viņs tur ņemās un kaut ko dara ID labā, bet es forumā viņu neesmu redzējis jau ilgu laiku.

GFX - Pēdējā laikā acīs krīt tieši Valta darbi. Ļoti smuki.

Aktīvais - akka. To vien dara kā forumā sēž.

Oldchool - Kaķis. valch kādu laiciņu nav redzēts, tāpēc arī kaķim.

Spameris - Ansis. Veido topiku par katru anekdoti ko draugos izlasa.

Link to comment
Share on other sites

mains - akka, jo reāli nevienu citu neredzu, ik pa laikam meksikānis ienāk, tīģeris sēž online, bet akka kkā darbībā redzams.

mods - šomēnes sevi labi ir parādījis vovans, jo benders baigi pārņemts ar sodiem. vova čilā ņemās pa forumu, klapē forumus, šur - tur uzmet wp un tā.

lietotājs - lai arī viņš ir tagad bt, bet baigi dzīvojas pa forumu, čatā ik dienas manāms, forumā posto i postus i topikus. Tas ir Ansis.

 

 

 

 

Dirš citiem, kad neprot izteikties, lai gan pats vairāk par vienu nepilnu saliktu teikumu nevar uzrakstīt. gejs /rietumbloks/

vakar bija slinkums dizhi daudz ko domaat, uzrakstiiju iisi, kodoliigi. :D /ss/

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka - palicis tāds sabiedrisks, kkā mazāk lamājas serverī (iespējams tas tik man tā liekas, jo steamam ir jaunāki updates, nekā viņam un es viņu nedzird), tā izpalīdzīgs, centīsies tagad saves dr kārtībā - par ko arī cepums.

Moderators - VOV4X - sodīja manus wp, kas bija mīnusā un tagad atkal viņi ir plusā..

Banteam - churchill - aktīvs sūdzību izskatītājs un ļaundaru iepērējs.

Serveru administrātors - Klāvainis - čota sākumā pat nelikās, ka būs spējīgs nest amatu, bet tīri labi veicās un cepur nost... (gaidu vip)

DR - Admins - šeit uzslava iet Aldarim - aktīvs puika, kaut arī serverī tautas bija maz, allaž atrod laiku ieskriet un nedaudz palēkāt.. kā arī palīdzēja aizvietot @IDP games - kas tikai dod viņam bonusu, lai piešķirtu balsi...

Palīgs - akka - kaut arī gadās ar lielāku čīkstēšanu, bet tomēr pierunājams, lai izdara kād labu darbiņu tieši man :3

Sliņķis - visi slikni un visi resni.

GFX - daudziem darbi labi - bet cerot uz signu vēlos atdod balsi churchill'am - joks ta joks, bet darbi ir fantastiski (nu ne visi, bet tomēr)

SPAMERIS - čērčilz - to vien redzu, kā posto kkur :c un esmu par slinku, lai lasītu, ko raksta...

Girl next door - nav tādu :yao:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×