Jump to content
rasii

problēma ar Android :(

Recommended Posts

karoč man ir androīds LG p500 - nesen saplīsa lādētājs un aizgāju nopirt jaunu vietējajā teleffonu veikalā bet kad pirmo reizi lādēju sākās visādas prolēmas -

1# vislaik ladejoties ekrans ieslegts, ja aizblokee tad nepaiet 5 min un jau atkal ekraans ir iesledzies

2# kad telefons ladejas tad vinam radas kjipa es butu uzspiedis uz "pulkstens" nevus kā vienmēr uz "sākums" un kad telefons kaadu pusstundu jau stāv pie ladetaja tad radas kautkāds dīvaina dizaina (pirmo reizi redzu, un prosta uzlikt tadu nevar)pulkstens kurs rada melnu ekranu un ar zaliem butiem laiks un datums piem:22:00 21maijs ceturtdiena

3# kad telefons neladejas tad ari taa pati problema ar to ekranu ka sledzas ieksaa

 

P.S. atblokesanas poga ir stingra un taaa ir telefona galaa

P.Ss. kad ir iesledzies tas "pulkstens" tad radas tas pa prieksu un kad kautko izvelas tad tikai prasa tatblokesanas rakstu

 

telefons : http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=214137

es nepasutiju telefonu xnetaa

Link to comment
Share on other sites

Man draugam tieši tāds pats telefons. (Vairs nav) :yao:

Pohuj, nekas nenotiks, gnjau pēc laika pazudīs tā problēma, kas tev tik ļoti nepatīk. (sadzīvo) :troll:

Edited by Mednieks
Link to comment
Share on other sites

Man ir tieši tāds pats telefons. xD

 

Man bija 1 problēma ar to ka ekrāns pats no sevis kautkādu mistiku taisīja bet problēma bija manā android sistēmā , kā pārinstalēja viss bija čotka :)

 

 

Un jā , varētu būt ka tev pārāk liela strāva iet telefonā iekšā , ir lādētāji kuri nav standarta voltāžas.

Edited by GT-EX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×