Jump to content
DKEE

counter strike 1.6 steam problem <;

Recommended Posts

tātad sveiķi saķēros ar jauno steam update problēmu , skatijos tutikus un pārejos par to bet lai back vecu update var dabut , vissu izdaru kā vajaga , eju iekš cs un uzmet mising hw.dll , nu wtf ?

 

Tā jau spēlētu ar jauno update ja nebūtu sačakarēta sensitivy un grafika , ja kādam ir tāda problēma bijusi lai padalās.!

Link to comment
Share on other sites

izvelc rokas no dirsas un pārlasi vismaz 3x visus tutus. JO viselementārāk ir izdzēst pilnīgi visu, kas saistās ar steam. arī no %appdata% mapes un instalēt pa jaunam. nekādu lagu arī tad nebūs pēctam. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

izvelc rokas no dirsas un pārlasi vismaz 3x visus tutus. JO viselementārāk ir izdzēst pilnīgi visu, kas saistās ar steam. arī no %appdata% mapes un instalēt pa jaunam. nekādu lagu arī tad nebūs pēctam. :facepalm:

 

 

Pats izlasi ko uzrakstiju :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

nonsteam here we go again...

:D Mani prikole, ieprieksh visi teica, lai perk steamu, ja ir problemas, a tagad viss otradak .. ^_^ chill dude.

Met mieru csam.

Link to comment
Share on other sites

:D Mani prikole, ieprieksh visi teica, lai perk steamu, ja ir problemas, a tagad viss otradak .. ^_^ chill dude.

Met mieru csam.

Es allaž esmu teicis, ka steam ir bijis sūds - vari pat pameklēt vēsturē .. bet nu allaž esu ticis galā ar nebūšanām - neiet viens spēlēju ar otru... sāk tpt apnikt spēles :(

Link to comment
Share on other sites

Es allaž esmu teicis, ka steam ir bijis sūds - vari pat pameklēt vēsturē .. bet nu allaž esu ticis galā ar nebūšanām - neiet viens spēlēju ar otru... sāk tpt apnikt spēles :(

<_>

Link to comment
Share on other sites

Man vienīgajam liekas , bet tu laikam Angliski nečukčuj , nebumbuj. Ja tev metās hw.dll errors , tad tu 100% esi kautko ne pēc tuta izdarījis, jo man piemēram pēc tuta viss aizgāja.

Te, ja nedaleks , tad visu ko varu pateikt :facepalm:

 

я тебе ЦС делал своими руками!

Link to comment
Share on other sites

Prosta ieej tur kur tev ir steam. Manā gadījumā D:\steam, tālāk vienkārši ieej SteamApps, pēctam (manā gadījumā) common un izdzēs Half life mapīti,bet ja nav tur, tad tā mapīte ir lietotāja mapītē, tad tur iemet šito cs> http://failiem.lv/u/vtcgmvw un viss aizies labi (2009gada versija), man strādā ideāli. :)

Edited by Mednieks
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×