Jump to content

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles [AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You have been banned from this Server by Admin Klaavs.

[AMXBANS] There are 1 hour , 53 minutes and 45 seconds left of your ban.

[AMXBANS] Banned Nickname : Spriditis*

[AMXBANS] Reason : ' gaglaikaruna '

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 2119655732 '

[AMXBANS] Your IP : ' 84.82.127.77 '

[AMXBANS] ========================================

2. Paša paskaidrojums par situāciju,. Klaavs lika skriet ap krēsliem un tad pēkšņi mani nošāva nepasakot sākumā kas būs pa spēli, ok visi skrējam un tad pēkšņi mani kill, bet pēctam kad es viņam jautāju kas šī pa speli vins mani gag + vēlāk ban. Es neka neteicu pa mic tikai pieklajīgi pajautāju admin chata, a tev laikam meņkas sākušās esi aizkaitināms viegli. Tak aizej :jerk: Būsi mierīgs.

3. HLTV no šejienes! (ar precīzu laiku, kurā notika pārkāpums) -

3*. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem"http://failiem.lv/u/fidsoaw

4. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) 48

5. Links uz Tavu banu (atrodams šeit) http://identy.lv/bans/index/44569

6. Ja tev ir uzņemti skrīni, kad Tu spēlē cs, tad vienkārši uploado tos caur failiem.lv un iemet iekšā savā sūdzībā. Visiem skrīniem ir jābūt samestiem rar mapītē, tas arī jums atvieglos dzīvi!

 

______________________________________________________________________

Edited by Spriditis*
Link to comment
Share on other sites

Gags bija par Ts speak, nemelo, ka nerunāji! - Par melošanu arī var saņemt banu. Mans demo. - http://failiem.lv/u/zmkewgg . Starpcitu, iekš mana demo arī mana balss dzirdama - tas tā, lai nerastos te kārtējie meli no tavas puses.

Pēc gag saņemšanas turpināji rakstīt admin čatā (attiecīgi kā player sanāk), iekš admin čata pat palūdzu nerakstīt, turpināji rakstīt, saņēmi banu.

Par spēles noteikumiem, piedod, nezināju, ka esi tups , stulbs un vēl atpīpējies. Tādi kā tu vien spēj strādāt gateros ar trīs pirkstiem un ielas slaucīt. Bijāt četri cilvēki, bija trīs krēsli, teicu skan mūzika , jūs skrienat, beidz skanēt ieņem krēslus. Tev krēsls nepalika - attiecīgi nepakļāvies noteikumam - nebiji uz krēsla. Nomiri. Par turpmāko man tev personīgi nebija pilnīgi nekas jāpaskaidro.

 

^_^

Link to comment
Share on other sites

Es ari rakstu pa speli nevis par gagu.

Man bija tiesibas zinat kapec nošāvi mani.

 

Tu vispār lasīji, ko es uzrakstīju vai izlasīji un bija pārāk grūti, lai saprastu? //K.K.

Edited by Klaavushka
Link to comment
Share on other sites

Tātad,dēļ šīs sūdzibas ir papildināti noteikumi.

Sargi drīkst izdomāt spēles ar mapē pieejamo atribūtiku, kura nav ierakstīta noteikumos, nepārkāpjot ētiskās normas.

Kā arī tu tiec unbanots dēļ šī noteikuma:

*Vienīgais,kad T var runāt pa mikrofonu,ir kad ADMINS izsaka kādu aizrādījumu vai runā Serveru administātors.

Nākamreiz uzklausi sa aizrādijumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×