Jump to content
MADYOGA

catch_vip

Recommended Posts

Priekškam jus rakstat to pašu, ko citi raksta? omfg.

 

- Kad trāpi hitu, redzētu cik dmg.

- Sākumā(1.rounds) dod full pack flash,smoke,he.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka nekādu gravity nevajag. Varbūt tā , ka tev ir respawns 1 reizi , kad tevi noķer un pats var izvēlēties vai atdzimt vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Tak Jūs maļat vienu un to pašu uz riņķi.Rakstat tad, kad izdomājat kko jaunu :<

 

Varbūt var uzlikt, ka ķērājiem ir kkāds freez time (3sec) un uz vipu tas neattiektos.Freez time būtu tāpatās labs, jo citās mepēs nevar normāli sākumā aizbēgt.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Enģeļa ieteikumam par punktu dubūltošanu.

Godmode būtu par traku, bet varētu kautkā izdarīt tā , kad tu nenomirsti ja tev pieskarās pirmo reizi, bet otrajā reizē ja pieskarās tu nomirsti. +/- kautkā tā. Atdzimšana ir arī laba ideja, tikai uz to gan uz kādiem 50-60%

Gravity uz speed pielikšana nebūs laba ideja, jo tad daudziem intrese pazudīs spēlēt. Skaitie jauniņie kas ienāks tā jau nevienu noķert nespēj/nespēs ar parastajiem settingiem , un kur nu ja kādam drotam būs vēl +gravity vais speed klāt.

Vizuālās opcijas? Uz muguras VIP un thats all. ;D

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Enģeļa ieteikumam par punktu dubūltošanu.

Godmode būtu par traku, bet varētu kautkā izdarīt tā , kad tu nenomirsti ja tev pieskarās pirmo reizi, bet otrajā reizē ja pieskarās tu nomirsti. +/- kautkā tā. Atdzimšana ir arī laba ideja, tikai uz to gan uz kādiem 50-60%

Gravity uz speed pielikšana nebūs laba ideja, jo tad daudziem intrese pazudīs spēlēt. Skaitie jauniņie kas ienāks tā jau nevienu noķert nespēj/nespēs ar parastajiem settingiem , un kur nu ja kādam drotam būs vēl +gravity vais speed klāt.

Vizuālās opcijas? Uz muguras VIP un thats all. ;D

tak ir plugini ar cepurēm un maskām.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt vaiga izņemt c4 no t komandas :DDD

 

Bet par vip.. Es domāju vipi varētu būt nevis katru raundu ar visiem prikoliem. Bet lai būtu procentu izredze ka viņam kaut kas tiks..

 

Pieņemsim tur izredze 40% ka viņām tiks +10% speed..

Vai pieņemsim 10% gravity ka tiks 35%..

 

Varēs gaisā 2 reiz palekties/3 reiz.. 20%..

 

Tipa lai nav reāli vips uber kruts.. Bet lai ir iespēja viņam kaut ko tikai dabūt..

 

Un vel ko vēlētos piebilst.

Esmu pamanijis ka dod tipa uzvarētājiem tur catchers won +5 points.. Vai kaut kā tā.

Es domāju būtu kruti ja tipa varētu par tiem punktiem pirkt kaut ko.. Bet arī neko krutu..

Un jā lai tie punkti katru mapi resetojas.. Lai nebūtu problēmas ar adminiem kuri izmanto sliktā ziņā un dotu visiem tos punktus..

Link to comment
Share on other sites

a es domāju šitā:

  • skins, gan nažā, gan cilvēka,
  • atdzimšana 35% iespēja,
  • uguntiņa, līdzīgi kā trail,
  • 15% turbo, nevis 10% kā visiem mirstīgajiem.

Nebūs ne speed, ne gravity, ne kkādi tur vēl entie lēcieni, nebūs, to varat pat neieteikt. Tas nebūtu godīgi ne pret mani ne pret citiem spēlētājiem kuri normāli grib iemācīties spēlēt catch.

Link to comment
Share on other sites

a es domāju šitā:

  • skins, gan nažā, gan cilvēka,
  • atdzimšana 35% iespēja,
  • uguntiņa, līdzīgi kā trail,
  • 15% turbo, nevis 10% kā visiem mirstīgajiem.

Nebūs ne speed, ne gravity, ne kkādi tur vēl entie lēcieni, nebūs, to varat pat neieteikt. Tas nebūtu godīgi ne pret mani ne pret citiem spēlētājiem kuri normāli grib iemācīties spēlēt catch.

Nu tas jau ir kopsavilkums no visiem.

+Arī es runāju ar Arturu un Yogu serveri ko varetu likt un ko nē , šis ir pats labākais variants :)

Link to comment
Share on other sites

a es domāju šitā:

  • skins, gan nažā, gan cilvēka,
  • atdzimšana 35% iespēja,
  • uguntiņa, līdzīgi kā trail,
  • 15% turbo, nevis 10% kā visiem mirstīgajiem.

Nebūs ne speed, ne gravity, ne kkādi tur vēl entie lēcieni, nebūs, to varat pat neieteikt. Tas nebūtu godīgi ne pret mani ne pret citiem spēlētājiem kuri normāli grib iemācīties spēlēt catch.

 

yeah būtu labi.. Mani apmierina.

 

Bet.. shops priekš parastajiem cilvēkiem būs arī ^_^ ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×