Jump to content
Filjka

sūūūūūrfs:D

Recommended Posts

Vobwem izdomāju pāris plaginus.

Man vel ir pāris krutas mapes , kuras varētu ielikt , bet topiku uzrakstīšu kad ieliks 3 vai mazāk mapes , no ši topika. Ka arī ne vis uzreiz:P

 

Lai pārak nepiesarņotu serveri, Jums jaizvēlās pāris no viņiem.Un tad Administrācija izlems vai vajag vai ne.

 

 

---------------------------------------

 

Plagins /rs - domāju noderēs , bet nedos serverim ne "+" ne "-" .

Pēc manām domām noderēs.

---------------------------------------

 

Plagins /jezus - var dot dzīvību citam speletajam. tas nozime , ka ja Tu gribi īedot kadamdzivibu [kasnomira], raksti /jezus un izveliēs starpspeletajiem. Vares noderet ja spele draugi un viens otram dod dzivibas.

 

---------------------------------------

 

Plagins ar kura palidzību var dot naudu viens otram.

rasktot /iedot $umma niks .

 

-----------------------------------------

 

Ka ārī domaju ka šis plagins noderēs 100%.

Uzlikt TimeRound 6-7 minutes un ielikt plaginu /rtr "rock the round"

Jo dazreiz paliēk 2-3 cilvēki [ kopsumma] kuri nevar viens otru novākt un spēle loti ilgi [kadas 10-13 minūtes] Tad iēt tauta prom un 4akarējās spēle. Tadejadi lai nevajadzētu gaidīt , pec 6-7minutēm var rasktīt /rtr.

Jev alternatīva. Plagins

1.Kurš sleyo cilvēkus pec 6-7 minutēm.

2. Plagins kurš vienkārši beidz raundu un visiēm paliek ieroči vai pazūd.

 

-----------------------------------------

 

Cerams ka padomāsiet un ieliksiēt, it īpaši pedejo plaginu. Ja vajadzēs es sameklēšu plaginus.

Paldies.

 

-----------------------------------------

 

P.S.

Tiko iēšavās galvā viēna doma.Ja kāds mācētu taisīt plaginus, varētu izveidot tadu , kur var dot daļu no dzīvības , piemēram 30hp un pašam paliek 70 :D

Ka filmā "In Time" , tikaj ne laiku , bet hp :D

Link to comment
Share on other sites

1plagins ,kurš būs ielikts , nemainīs serveri un neuztaisīs poke...

Otradāk , dos tikaj "+" , kā arī nemainīs fps...

Tur arī prikols , ka es iēliku izvēli. Tikaj 1 vai2..

Tos kuri tiešām noderēs un ar kuriēm būs interesantāk spelet.

Link to comment
Share on other sites

Neatbalstu nevienu no šiem. /rs domāts kaut kādiem bērniem vai pilnīgiem tizleņiem, kas nevar samierināties ar to, ka tāds rezultāts.

Nevajag ne naudu, ne hp.

 

Labāk varētu beidzot to sūda serveri sataisīt, lai beidz lagot. Nesaprotu kā cilvēki tur var paspēlēt. Tiklīdz parādās kaut kāda noslodze, tā fps nemitīgi turas pie 40. Pat ar visu 131 fps lago pēc sūda. Un jāsaka, ka tas ir tikai šeit.

 

Vienīgais, kas varētu būt noderīgs ir show hp plugins, kad tiek parādīts izdarītais damage.

Link to comment
Share on other sites

Es jau uzrakstiju par to "hp show" plaginu . Pēc manām domam labs. Bet nekas nekustās no vietas.

 

Woid , man liekas ka Tev vienigajam ir drop fps.Jo man sajš serveri vis kārtibā un nelago [ bet delj mana vecā pc fps turās 70-95 , vidējo 70 ] .Bet ir 1-2 komūnas kur riktīgi lago.

Mby Tev jauzraksta rate 1500 vai 50000[ paeksperimintē].

Link to comment
Share on other sites

Es esmu par rock the round! Jo tiešām ir iztecējis laiks [ 4 vai 5 min ] spēlē vēl 2 vai 3 cilvēki un nevar viens otru nošaut. Tas ir diezgan kaitinoši. Tāpēc to plugu es tiešām atbalstu un būtu priecīgs, ja šo ideju realizētu. ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×