Jump to content
HappyTīģeris

Braziljā Vollejbols.

Recommended Posts

Yo yo visiem aktīvajiem Identiešiem.

Tatād ienāca prāta, kamēr ir ziema, mēs tak varam izbaudīt mazu vasaras effektu kamēr pati vasara nav atnākusi visu kausēt vaļā. :D

 

Tātad ideja ir tāda, varētu kopistiski aizbraukt uzbliest vollejbolu, tāpat kā toreiz braucām spēlēt futbolu @Daugavas stadions.

 

Tākā jā, man vajag jūsu domas, vai jūs piekristu šādam pasākumam vai nē.

 

Pagaidām @ Brazlija ir atlaides februārī, ja ņem rezervāciju vismaz uz 2h, tad cena par 1h=12ls.

Ja ņem atsevišķi 1h bez akcijas cenas, tad ir 20ls.

 

Tāka, ja mēs savācamies kādi 10-12 +/- tad sanāk no cilvēka tik 2ls.

Protams, pašam japaņem savs sportatērps. :D:D Jo, man šķiet neviens negribēs ar izemajām drēbēm lekt smiltīs un vārtīties. :D

 

Apmēram uz kādiem datumiem? Nezinu, izdomāsīm, kurš būs tas izredzētais. :D

 

Izsakiet savas idejas, datumus utt ;)

Paldies, ka lasijāt manu ašo sporta ideju. :D

Link to comment
Share on other sites

Tātad ideja ir tāda, varētu kopistiski aizbraukt uzbliest vollejbolu, tāpat kā toreiz braucām spēlēt futbolu @Daugavas stadions.

 

Tu nebiji spēlēt futbolu.

 

Par ideju ir nice,turklāt man viens kursa biedrs strādā Brazīlijā par voleijbola treneri :>

Link to comment
Share on other sites

Nēsmu nekāds labais spēlmanis, bet tā lietiņa baigi iet pie sirds.

 

Unn.. Nēsmu pats no Rīgas, bet domāju, ka nākošo 5dien;6dien būšu Rīgā un ja tanī datumā viss sazīmētos tad domāju, ka jums pievienotos! :)

Link to comment
Share on other sites

Tā kā es spēlēju gan klasisko un beachu arī, neliels treniņš nenāktu par ļaunu, varbūt pat iesvīstu, ei nu sazin. Esmu viennozīmīgi par, kā nekā atlaides, vajadzētu situāciju izmantot lietderīgi. :D

 

Kāds te baigajās domās par sevīm! Nenovērtē pretiniekus par zemu čalīt.. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×