Jump to content
simplijs

dd2 vualā

Recommended Posts

paļubomu ir runāts, bet tas ir nepieciešams

 

tātad, uz dd2 round time ir 2:05 minūtes, kas ir par 20sekundēm vairāk kā nepieciešams. iesaku samazināt round time līdz 1:45, jo ar to pilnīgi pietiek, lai izšautu defus, aizskrietu uz plantu, uzliktu bumbu un izglābtu raundu.

 

un auto slay pēc misijas neizpildīšanas. kāpēc?! jo tik tiešām daudzi negrib skrien iekšā spotā, lai defotu kluci, vai ietu plantot, labāk pakempot, vai noseivot savu wepu. :/ un mēs, admini, nespējam visus tik ātri slay`ot.

 

 

šīs divas lietas īpaši nekaitēs dd2 serverim...

Link to comment
Share on other sites

fāteri, es zinu, ka par šīm lietām ir runāts vairākkārt, varu dot arī linkus tev uz topikiem, kur tas ir, bet šīs lietas IR VAJADZĪGAS.

turklāt pilnīgi piekrītu raimoo, vakar arī tas tika skaidri atklāts no TM skljill puses, ka tiek izniekots round time. :<

Link to comment
Share on other sites

fāteri, es zinu, ka par šīm lietām ir runāts vairākkārt, varu dot arī linkus tev uz topikiem, kur tas ir, bet šīs lietas IR VAJADZĪGAS.

turklāt pilnīgi piekrītu raimoo, vakar arī tas tika skaidri atklāts no TM skljill puses, ka tiek izniekots round time. :<

 

Manejos nevaino, es tikai žurkoju, p.s bet es vislaik pildu misijas, vnk nesmu vainigs kad jus atrak nomirstat :D es vnk gaidu raunda beigas, kad mazak pretinieki ir :D

 

Nu nez auto slay nevajg, bet par raund time nu ok piekritisu, lai jau jums uz mani mazk jaskatas :D

Link to comment
Share on other sites

NEBŪS!

Cik jau nav runāts, nu tev jau kā MOD vajadzeja zināt visas tēmas,

10000000000000x jums vajaga pateikt, lai jūs saprastu?!

 

tu vnk nespēj samierināties ,ja tu piedirs savu komandu nokrisojot bāzē līdz ct jau sākuši defot bumbu un tu sāc skriet uz B ,tad tev atņems tavu dārgo awp ? :(

Link to comment
Share on other sites

labāk par tevi šauju. :troll:

 

šaut varbūt tu šauj labāk, bet no pārējā neko tu nesaproti, tā kā identy dd2 iegriezies pāris reizes mēnesī, palūgšu Tevi šeit nemaz nepostot.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu par abām lietām par. Šķiet , ka autoslay būtu tieši vietā. Ir brīži, kad es pats neeju nodefot vai uzstādīt bumbu, bet tas autoslay mani vienkārši aizdzītu uzstādīt bumbu. Laiks arī ir par daudz, jo ct bieži vien seivo ieroci, arī godfathers, ar savu awp tik sēž t spawnā un kempo, bet visiem saka, lai tik skrien, rušhā n shit. Tās lietas tiešām IR nepieciešamas spēlei.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju ka šīs lietas vajadzētu :) (ir daudzi kas apzināti misiju nepilda un skraida pa mapi kā dieva nepieņemti) ;)

 

Tikai tāpēc, ka viņiem ir maz hp un viņi negrib nomirt tādējādi sačakarējot savu rezultātu 0 : 16 :yao: Go0DFathers ir dzīvs piemērs, lai gan ir brīži, kad viņš tēlo drosminiieku un visu komandu nošauj ar sarkaniem hp.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×