Jump to content
Miervaldis

Ieteikums prieks jb

Recommended Posts

Es uzskatu, ka tadu lietu ka cenzuru varetu vispar nahranizet, cmon, cits tiek gagots par "BL* " un cits lamajas cik uziet. labi, saprotu, ka nebutu patikami spelet kur vislaik dzirdami lamu vardi, bet nu var likt gagu, kad aizraujas cilveks vai apzinati aizskar kadu citu,jeb ienak kads kuram nau vel kusina izaugusi un speciali kjerc visus lamuvardus ko vien mak, okey, tiem gags, bet piemeram tadus sakamos kaa "loh, ko tu dari" vai "pajobak, palaid" "dauni nebloke durvis" utt. tiem vardiem ir jabut ,tos nevar vnk aizstat ar nevienu citu vardu,nevar tac vislaik palikt bikses un piedomat pie katra varda, kad tev jakontrole ~12 citi ,kuri katrs skrien uz savu pusi. es pret gag liksanu par lamuvardu izmantosanu atbilstosas situacijas. tas tač ir cietums nevis pamatskola

Link to comment
Share on other sites

Lamājies saņem gagu @ chill out !

Nevēlosneko tādu redzēt JB serverī !... Vnk uzskatu, ka ID nav bērnudārza komuns un šādas lietas un emocijas varam savaldīt, daudz maz, ja ne, tad muti aizver ar gagu !

Esmu pret.

 

Edit : Ko tu komentē, samierinies tak ar manu viedokli, esmu pret, nemāk pievaldīt muti tad gag un miers. Jo shis ir izsplatiits krievu serveriem un neuzskatu, par lielu nepieciešamību tādu arī mums !

Link to comment
Share on other sites

Lamājies saņem gagu @ chill out !

Nevēlos, lai priekšā tā veidotu speciāli pluginu, vai arī kas tad viņš sauksies... Vn uzskatu, ka ID nav bērnudārza komuns un šādas lietas nenotiek bieži, dažreiz iznāk paārdīties, bet tas viss tikai ar labu.

Esmu pret.

 

 

Vai tev Bart vispar vaidzetu kautko šeti iteikt, vienkārši savalsīsim savu runas veidu.

Link to comment
Share on other sites

Lamājies saņem gagu @ chill out !

Nevēlos, lai priekšā tā veidotu speciāli pluginu, vai arī kas tad viņš sauksies... Vn uzskatu, ka ID nav bērnudārza komuns un šādas lietas nenotiek bieži, dažreiz iznāk paārdīties, bet tas viss tikai ar labu.

Esmu par.

kāds vēl plugins, ja tev galvā jaāiečinī plugins, tad jau jasna :D:D: tikai nemelo, ka pats nesi ne lamajies neko. ari draugiem tacu tu ari lamajies, par to jau vini tev limlentu uz mutes 10min nelime, un ja ples limlenti nost vini tevi nekiko, vai tad visiem nau jabut draudzigiem, jo brivaks esi cilveku vidu, jo esi drosaks, katrs var brivi izteikties, tikai neaizskart citu. kur jauniesi tur lamuvardi, pierodiet
Link to comment
Share on other sites

Es vispār gribu gagot, par katru lamuvārdu, bet tad jums SPĒLĒTAJIEM, uzreiz sākas replikas - "čo ? es tak neko nepateicu rupju."

Un tad aiziet no jūsu puses spams adminčatā, ka bezjēdzīgs gags ir uzlikts. Bet daudziem tas nepatīk tāka, gagoju tikai tos, kuri tiešām izceļas savos krājumos.

Link to comment
Share on other sites

bļe, zbal un visādi sīkie krievu lamu vārdi mūsdienās ir artikuls, par kuru tā kā nevajadzētu gagot. :< tas tik tā, mans viedoklis, bet tādus gudriniekus kā treneri bez žēlastības banot un banot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×