Jump to content
Ryan Sykes

Dinamo Riga - Dinamo Minsk 3:2

Recommended Posts

Kontinentālā hokeja līga, 3.janvāris

 

Minskas "Dinamo" - Rīgas "Dinamo" 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)

Vārti
: 13:52 Cibuļskis (Meija, Džeriņš)
0:1
, 19:50 Žirū
0:2
, 20:16 Deņisovs
1:2
, 50:39 Stepltons (Laine, Krajīčeks)
2:2
, 51:35 Šehura (Kr.Rēdlihs)
2:3

Metieni
: 35:26

Soda minūtes
: 6:4

Vārtsargi
: Lāšs Haugens - Mikaels Telkvists

Nākamo maču «Dinamo» hokejisti aizvadīs svētdien, kad savā laukumā uzņems Oskara Bārtuļa pārstāvēto Doņeckas «Donbass», kuru vada bijušais «rīdzinieku» galvenais treneris Jūliuss Šuplers
.

 

Link to comment
Share on other sites

Neredzēju spēli, bet kad bija 2:0 Čatā jau kāds kko teica ka beigās padirsisim, es arī tā pat teicu, kur ta var no 2:0 uz 3:2, Kā man sāk kaitināt ka Dināmo Rīgai nav nekāda aizsardzība ;dd, Kautkadu murgu uzrakstijis esmu, Bet priecajos par uzvaru, Kā arī šogad par PlayOff'iem varam aizmirst..

Link to comment
Share on other sites

Paga mēs uzvarējām vai zaudējām ? :hmmm:

 

Minskas "Dinamo" - Rīgas "Dinamo" 2:3

this ?

or

Dinamo Riga - Dinamo Minsk 3:2

this?

 

 

Uzvarējām ;dd 3;2 tak lasit vajadzeja tur rakstits bija ka Dinamo Rigas uzvaras vartus guva Šremps ;d

Edited by wK-
Link to comment
Share on other sites

Vispar kad bus nakosa spele? Ilgi neesmu skatijies Hokeju :/

Nākamo maču «Dinamo» hokejisti aizvadīs svētdien, kad savā laukumā uzņems Oskara Bārtuļa pārstāvēto Doņeckas «Donbass», kuru vada bijušais «rīdzinieku» galvenais treneris Jūliuss Šuplers.

Link to comment
Share on other sites

Bija patīkami skatīties, ka mūsējie cīnās līdz pat 1/3 beigām... Kā arī, pēc rezultāta 2:2, nenokāra galvas un spēja uzvarēt..

Rīt spēle pret Šupi.. Spēle solās būt ļoti interesanta.. 6 Punktu spēle, kuri abām komandām ir vajadzīgi kā ēst... Domāju,. ka uzvarēs tas, kurš pirmais izvirzīsies vadībā. Veiksmi..

Gaidām... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×