Jump to content
cloudR

cs fps

Recommended Posts

tak ID serveri man ar šad fps 90-100 bet kad sak lagot tad vnk zem 30 vislaik fps, domaju servera vaina,

jo cw serveros reali vislaik 100fps..... :/

man šitais prikols ir visos serveros.

Link to comment
Share on other sites

Tas nav no MM. It īpaši, ja MM taisi uz Non-Steam CS, bet spēlē ar Steam CS

 

Pārbaudi savu konfigu, vai neesi ielīdis kādā serverī, kur salikti autobindi

 

Vieglākais veids ir ieiet pie Keyboard settingiem un uzlikt visu uz Default

 

 

Pirms spēlē, izslēdz visas liekās programmas, Torrentus, Skype utt

 

 

Pārbaudi savus draiverus, iespējams nepieciešami atjauninājumi

 

Vīrusus pārbaudi vai nav PC

Link to comment
Share on other sites

omfg, atjauno v-kartes draiverus. man dažreiz uz 90 no 99 nolec, ja tie nav atjaunoti. un iztīri datoru no drazām... vai vienkārši iegādājies jaunu v-karti... nav tādu speciālo cfg, kas varētu mainīt kaut ko tik ļoti, kā nezin kas... vislabākais veids ir un paliks jaunas v-kartes iegādāšanās.

Link to comment
Share on other sites

omfg, atjauno v-kartes draiverus. man dažreiz uz 90 no 99 nolec, ja tie nav atjaunoti. un iztīri datoru no drazām... vai vienkārši iegādājies jaunu v-karti... nav tādu speciālo cfg, kas varētu mainīt kaut ko tik ļoti, kā nezin kas... vislabākais veids ir un paliks jaunas v-kartes iegādāšanās.

 

Ir, ir, fps_max 70, fps_modem 0.01, cl_cmdrate 1 cl_updaterate 1, ja tu visus saliksi šitā uz visādiem bulšitīem tici, ilgi domāsi, kāpēc fps nav vairs 100, bet vieglaāakais veids ir izdzēst cfg vnk.

Link to comment
Share on other sites

omfg, atjauno v-kartes draiverus. man dažreiz uz 90 no 99 nolec, ja tie nav atjaunoti. un iztīri datoru no drazām... vai vienkārši iegādājies jaunu v-karti... nav tādu speciālo cfg, kas varētu mainīt kaut ko tik ļoti, kā nezin kas... vislabākais veids ir un paliks jaunas v-kartes iegādāšanās.

really... :facepalm:

 

1. cik ļoti tu jūti atšķirību starp 90 un 99 fps?

 

2. kāds sakars draiveriem? pēkšņi novecoja un palika nekam nederīgi, ka cs nespēj pavilkt?

 

3. pirkt jaunu videokarti... dēļ cs? čali, paskaties cs prasības.

 

 

ja tiešām nezini, ko raksti, tad neraksti šajā sadaļā

Link to comment
Share on other sites

really... :facepalm:

 

1. cik ļoti tu jūti atšķirību starp 90 un 99 fps?

 

2. kāds sakars draiveriem? pēkšņi novecoja un palika nekam nederīgi, ka cs nespēj pavilkt?

 

3. pirkt jaunu videokarti... dēļ cs? čali, paskaties cs prasības.

 

 

ja tiešām nezini, ko raksti, tad neraksti šajā sadaļā

huh... ja spēlē visu laiku ar stabilu 99 un citreiz nolec uz 90, atšķirību jūt ļoti, un it īpaši iekš tādiem modiem kā kz, hns. izmainās katra kustība, tās ātrums. jūt tiešām ļoti labi! :)

 

ar draiveriem ir vislielākais sakars! tāpēc ir tādi atjauninājumi, kas ļauj dzelzim darboties uz pieejamiem 100%, manuprāt. salīdzināt var pat ar cilvēku! cilvēkam notiek muskuļu atjaunošanās tieši tāpēc, lai tam būtu spēks visu darīt, tāpat arī datora dzelžiem! vajag atjauninājumus, lai tie varētu pilnvērtīgi veikt savu darbu.

 

jauni dzelži noder jebkuram gadījumam! :)

Link to comment
Share on other sites

ar draiveriem ir vislielākais sakars! tāpēc ir tādi atjauninājumi, kas ļauj dzelzim darboties uz pieejamiem 100%, manuprāt. salīdzināt var pat ar cilvēku! cilvēkam notiek muskuļu atjaunošanās tieši tāpēc, lai tam būtu spēks visu darīt, tāpat arī datora dzelžiem! vajag atjauninājumus, lai tie varētu pilnvērtīgi veikt savu darbu.

 

jauni dzelži noder jebkuram gadījumam! :)

pats saprati ko pateici?

Link to comment
Share on other sites

pats saprati ko pateici?

es atvainojos, taču man liekas, ka tavs teksta uztveres līmenis ir pavisam švaks, puis.

 

cloudr, tiešām... pārinstalē pašu OS, lai iztīrās no visām drazām! varbūt arī tas no pārkaršanas... iztīri pašu datoru no putekļiem arī! ar kompresoru izpūt vai kā...

Link to comment
Share on other sites

es atvainojos, taču man liekas, ka tavs teksta uztveres līmenis ir pavisam švaks, puis.

 

cloudr, tiešām... pārinstalē pašu OS, lai iztīrās no visām drazām! varbūt arī tas no pārkaršanas... iztīri pašu datoru no putekļiem arī! ar kompresoru izpūt vai kā...

hah, vēl nesen teici, lai pārinstalē draiverus un pērk jaunu v-karti, bet tagad jau par pārkaršanu. gj, puis.

 

MY POINT IS - 5 gadus veci draiveri un v-kartes varētu vilkt cs uz 99fps.. kāpēc, lai vajadzētu updeitot tagad?

Link to comment
Share on other sites

huh... ja spēlē visu laiku ar stabilu 99 un citreiz nolec uz 90, atšķirību jūt ļoti, un it īpaši iekš tādiem modiem kā kz, hns. izmainās katra kustība, tās ātrums. jūt tiešām ļoti labi! :)

 

ar draiveriem ir vislielākais sakars! tāpēc ir tādi atjauninājumi, kas ļauj dzelzim darboties uz pieejamiem 100%, manuprāt. salīdzināt var pat ar cilvēku! cilvēkam notiek muskuļu atjaunošanās tieši tāpēc, lai tam būtu spēks visu darīt, tāpat arī datora dzelžiem! vajag atjauninājumus, lai tie varētu pilnvērtīgi veikt savu darbu.

 

jauni dzelži noder jebkuram gadījumam! :)

 

da-fuq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×