Jump to content
cloudR

Problēma ar ID hltv

Recommended Posts

Sveiki, jb serverī bija smieklīgs moments caur mikrafonu, no kura es gribēju uztaisīt mazu mūviju. Pie visas "taisīšanas" apstājos tad, kad novilku attiecīgo HLTV un gribēju sākt viņu skatīties. Kad konsole rakstīju viewdemo salgfasf, izmeta šādu eroru http://www.bildites....h1zn7zzbgfy.jpg , mēģināju nomainīt faila nosaukumu, bet metās tas pats gan uz steam, gan non steam, bet pirms tam strādāja viss kā nākas.. :hmmm:

Edited by cloudR
Link to comment
Share on other sites

Ja esi pārdēvējis, pārliecinies, vai nosaukuma beigās neesi ierakstījis

demo.dem.

Ar punktu beigās

 

Ir jābūt

demo.dem

Bez punkta beigās

 

 

Pārliecinies vai tavs demo atrodas cstrike mapītē, iespējams pārskatīšanās pēc esi ievietojis nepareizajā mapītē

 

 

Ja nelīdz tas, pamēģini palaist Demo caur

playdemo

nevis

viewdemo

 

 

 

 

 

BTW HLTV Neieraksta Mic

Link to comment
Share on other sites

offtopic, bet hltv neieraksta mic

kāds offtopic, ja tā ir problēma? :lol:

BAZILISKS teica, ka mic ieraksta..

 

edit: AnGelo, visu darīju pareizi, pārbaudīju vēl uz sevis rakstītām demkām..

Edited by cloudR
Link to comment
Share on other sites

Diezgan dīvaini izklausīsies, bet pārbaudi vai tas nav ShortCut, kas atrodas tavā cstrike.

 

Neprasi, kā, bet esmu ar to saskāries :D

 

Šaubos, vai tas ir shortcut, jo failu ko novilku no hltv sadaļas, pa taisno metu cstrike mapē :lol:

:facepalm: Šaubies? Tad pārbaudi, ja šaubies!

Link to comment
Share on other sites

Diezgan dīvaini izklausīsies, bet pārbaudi vai tas nav ShortCut, kas atrodas tavā cstrike.

 

Neprasi, kā, bet esmu ar to saskāries :D

Šaubos, vai tas ir shortcut, jo failu ko novilku no hltv sadaļas, pa taisno metu cstrike mapē :lol:

Link to comment
Share on other sites

HLTV mic nevar dzirdēt.Tapēc vari nemaz necensties.Bazilisks melo

 

 

Lieki. /simplijs/

 

 

simplij, tu sāc lieki un beztēmā dalīt wp. Tu centies uzkāpt augstāk nekā vari. Ja sākšu lieki dalīt tev suspu vai wp, patiks? /babbuc/

 

Lieki, jo jau augstāk tika 2x pieminēts, wp vietā. /simplijs/

Link to comment
Share on other sites

Angelo visu ko tu te iepļurkstēji mēdz būt taisnība, bet es vakar jau @ skype akka'm teicu par to kad pat man arī negāja HLTV visos tavos pieminētajos variantos , un arī vēl dažos labos. Tākā te nav problēma nevienam @ cs vai vēl kautkas , bet gan HLTV kautkur lidinās ;<

 

bļe domā viņš arī negrib pasvinēt ziemīšus? xD /simplijs/

Link to comment
Share on other sites

Kā saprast vārdu "iepļurkstēju"? Domā vispār ko tu runā?

 

Es sniedzu konstruktīvu risinājuma veidu nevis iepļurkstēju un tas ka tu "aizkadrā" esi runājis ar akku man un visiem citiem ir galīgi paralēli, jo mēs to nezinām. Ko tad neiepostoji un nepateici, tā lai visi zin? Uzdirst tik māk.

Link to comment
Share on other sites

Kā saprast vārdu "iepļurkstēju"? Domā vispār ko tu runā?

 

Es sniedzu konstruktīvu risinājuma veidu nevis iepļurkstēju un tas ka tu "aizkadrā" esi runājis ar akku man un visiem citiem ir galīgi paralēli, jo mēs to nezinām. Ko tad neiepostoji un nepateici, tā lai visi zin? Uzdirst tik māk.

Piedod kad "uzdirsu" un nemāku tavā stilā dot konstruktīvu risinājumu. Es to visu izteicu īsos un sava veida vārdos, un ja tevi tas kautkā aizskāra, tad lūdzu lūdzu piedod , es tev pat šokolādi nopirkšu. Es tagat bēdājos par to kad aizvainoju tevi , un cs nespēlēšu kā minimums 3 dienas ;<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×