Jump to content
simplijs

Skaņa Pazudusi

Recommended Posts

Vakar vakarā konstatēju, ka porņukam nav skaņas, šodien tas pats ar jebko. Skype, kad uzraksta nenoskan, facebook/draugiem arī nenoskan. Video arī neskan, youtube. Mixeri visi ir uz max, nekur nav mute uzlikti, iTunes skan, bet nekur citur nē. Pat windows skaņas nav. dafuq?

 

Par derīgu info - 0.60id$, par liekiem postiem wp. :<

Link to comment
Share on other sites

Lieku postu nav, ja ir iesniegta kaut mazākā informācija kā tev varētu palīdzēt.

 

 

Es personīgi sāktu ar Skaņas draivera pārinstalēšanu. ja reiz @ Mixer viss ir uz max.

Vēl jau ir tas sasodītais RealTek audio manager, ja tev tāds ir, kurš šitādas ziepes citreiz taisa

 

 

 

Vispār jā, pamēģini austiņas pakustināt. Nez kā izskaidrot, bet ir skaņas kuras ļaujas laizties cauri saplīsušām austiņām, un ir skaņas kas nē - ir arī sakropļotās skaņas. Man tā bija ar iepriekšējām asīm.

Ieliku, skanēja tikai @ PC sounds - izņēmu, iebūvētās porķikā skandināja visu

Link to comment
Share on other sites

tāda iespēja pastāv

ček the faking driver. bļē jūs auni esat vai kā? ja man draiveris būtu dirsā, tad neskanētu arī itunes. ahujel esat?

 

 

bolded vai arī italic? :troll: /simplijs/

 

italic :< /blemblem/

Link to comment
Share on other sites

ček the faking driver. bļē jūs auni esat vai kā? ja man draiveris būtu dirsā, tad neskanētu arī itunes. ahujel esat?

Nesaprotu - kāpēc Tu lūdz palīdzību, ja reiz pēc vismaz centieniem tev palīdzēt, tu mūs apsaukā par auniem?

Personīgi mani šis uzbrauciens morāli aizskāra!

Link to comment
Share on other sites

piedod, dižais enģeli. pēc postiem vien nopratu, ka neesat iedziļinājušies problēmā.

durak tad atrisini pats problemu ja kas neapmierina ! Un par skanu es pielnigi pielauju to pashu ko psai teica pamegini noinstalet skanas driveri un insteale pa jaunu ! !

 

Un nekas lieks te nav !

Link to comment
Share on other sites

piedod, dižais enģeli. pēc postiem vien nopratu, ka neesat iedziļinājušies problēmā.

Es pākopēju Tavu postu savam draugam, kurš naudu pelna labojot un remontējot datorus. Zin ko viņš man atbildēja? Precīzi to pašu, ko pateicu savā pirmajā postā.

 

Atvainošanās ar sarkasmu ir vēl aizskarošāka!

 

Atgādināšu, ka neesi vienkārši lietotājs, bet arī Moderātors @ IDenty, tāpēc no sirds iesaku rādīt par sevi labu piemēru, jo cilvēki, kuri ir apmierināti ar tavu uzvedību un izlecieniem forumā ir saskaitāmi uz pirkstiem.

 

 

Nākamreiz iesniegto palīdzību vispirms pārbaudi, jo neticu, ka tik ātrā laikā spēji pārinstalēt skaņas draiverus un pat tad, ja šī metode nelīdzēja, tas nedod tiesības tev kādu apvainot! Ja reiz tu nezini, tāpēc arī prasi mums, mēs palīdzam, tu nodirs? Tā neies krastā!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×