Jump to content
TAPORZZ

Google Chrome

Recommended Posts

Sveiki!

 

Tātad, es parastos apstākļos nebūtu šeit rakstījis, bet pats meklējis risinājumu, taču... šoreiz ir pavisam citādi - man ir diezgan maz brīvā laika (Drīz jāsāk ZPD rakstīt, Skola beidzas ap 16:00 un atliek laiks tikai paēst un jau prom darīšanās, papildus vēl mājasdarbi skolā), tādēļ nav daudz laika meklēt. Mazliet pameklēju kas varētu būt vainīgs, pats pārinstalēju gan pašu Chrome, gan flash playeri, javu, taču nekas nemainās.

 

Kāda problēma?

 

Skatoties videoklipus Youtube (arī citās vietnēs), es nevaru neko izdarīt iekš paša playera (ne uzspiest pauzi, ne ieslēgt [Youtube pats ieslēdzas], ne mainīt skaļumu, ne patīt uz priekšu - neko) un tas notiek tikai iekš Google Chrome. (Internet Explorer viss strādā)

 

Pagaidām problēmu neesmu pats spējīgs atrisināt, tādēļ ļoti straujā tempā sarakstu topiku un ceru, ka palīdzēsiet.

 

*Atvainojos par kļūdām - tiešām ļoti steidzos!

 

Ar cieņu,

 

Tapors :moomin:

Link to comment
Share on other sites

Toch zini kad flash player pareiz parinstaleji? Pasha chrome tas nevar but gluks, jo pats lietohu chrome :D

Sac vienkarshi citu browseri lietot :3

 

Pareizi pārinstalēju, arī paskatījos Google Chrome iebūvēto flash playeri.

 

Varbūt vaina reklāmās. Paņem kādu ad blocker addonu.

 

Man jau sen ir Ad blocker, esmu mēģinājis slēgt ārā, iekšā un pārinstalēt (atinstalēt un tad mēģināt, pēc tam instalēju atpakaļ), taču nekas neizdevās.

 

Izmēģināju tiešām daudz lietu, tāpēc arī vēršos pie jums.

 

 

Ja nedēļas laikā nesalabošu, tad pārinstalēšu pašu datoru, jo drīz bija doma to darīt (Slinkums dziļi tīrīt)

Link to comment
Share on other sites

Sākumā jau izdarīju arī visu to, ko tikko minējāt - iztīrīju visas Chrome atstātās pēdas pilnībā un atkal pa jaunu ieinstalēju, joprojām tas pats.

 

Izlēmu, ka šovakar pačakarēšos un pats kārtīgi izskatīšu kas un kā ir, jo man būs mazliet brīva laika (pusotra stunda) un tad jau pats atrisināšu, taču nepārtrauciet rakstīt savus ieteikumus un idejas - iespējams noderēs!

Link to comment
Share on other sites

Kā jau AnGelo teica, izdzēs visus lietotoāja data un pārējos. Un tikai tad pārinstalē chrome.

 

Kā jau Es teicu - sen jau tika darīts.

Un... no Chrome neatteikšos - piekritīšu Yogijam.

 

Pašam ir ideja kā atrisināt un tieši pēc vakariņām ķeršos klāt!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×