Jump to content
BAZILISKS

Sūdzība Jb Fantom

Recommended Posts

1. <3 FANTOM

 

2. Dusmu uzplūsmā, izmanto gag.

 

Uz šo situāciju attiecas šis noteikums.

*Vienīgais,kad T var runāt pa mikrofonu,ir kad ADMINS izsaka kādu aizrādījumu vai runā servera administātors.

Notika mix day. Fantoms mix day laikā izmantoja citu dienu spēles, šajā gadījumā "hop spēlēs" Es pabrīdināju, ka tā nevar, izmantojot mikrafonu. Pēctam, kad jau kādu labu laiku bija 00:00, prasīju, vai viņš vispār zin noteikumus, uz ko viņš neko man neatbildēja, tāpēc slayoju viņu. Tad no viņa puses sekoja gags.

 

3. 2i2naamcc6p5gixjgok9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sitam es ar piekritu Jo mani nogagoja arii bez nekaada bridinajuma par to ka es paprasiju kas tagad mix daye ir jadara

Par ko man tevi jābrīdina ja tu bez apstājas runā un traucē?

Edit: Man nav neviens jābrīdina un jātskaitās ko es darīšu.

 

Un par Baziliku runājot,es tikai no tevis dzirdēju rūkoņu un par traucēšanu dabuji gag.

Link to comment
Share on other sites

Ja sitam es ar piekritu Jo mani nogagoja arii bez nekaada bridinajuma par to ka es paprasiju kas tagad mix daye ir jadara

 

 

tewi vakar pa maz pabridinaaju ? doma bans bij taapataas?

Edited by simplijs
Neīstā sadaļa, puis +wp. /simplijs/
Link to comment
Share on other sites

Par ko man tevi jābrīdina ja tu bez apstājas runā un traucē?

Ne? Tu pat neiteici kad es teu trauceejU !

Edited by simplijs
Pietika ar vienu daļēji lieku postu. Šo gan apbalvoju ar wp. /simplijs/
Link to comment
Share on other sites

demo?

 

Screenshooti VAI demo.

 

Mans demo neko tāpat nedos, jo nedzird, ko es tur saku. Ja fantoms atrunājas, ka nesaprata vai nez ko citu, tad es tur neko nevaru padarīt. Ja nevari neko izdarīt, tad pats varbūt vismaz sapratīs, kad drīkst un kad nedrīkst T runāt.

Link to comment
Share on other sites

*Vienīgais,kad T var runāt pa mikrofonu,ir kad ADMINS izsaka kādu aizrādījumu vai runā servera administātors.

 

Vēlams visiem kā vienam šo te ievērot,jo man ir apnicis ienākot serverī dzirdēt nepārtraukti,kad admini ar savām pieejām traucē un runā par dažādām ar jb nesaistītām tēmām!Šoreiz iztiksim bez brīdinājuma,bet,lūdzu,esat vienreiz draudzīgāki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×