Jump to content
Enģelis

Kādi Tev Plāni 18. ?

Recommended Posts

Guest

Neredzēti agri braucu uz Rīgu. Pie čoma, pēc puķēm, pie meitenes uz dzimšanas dienu, uz salūtu un atpakaļ pie viņas dzert :loled: /Klāāvs/

Link to comment
Share on other sites

Pašol tāču tu ****. prasiji viedokli pateicu a tu čotka fujojies. Vnk priekškam man te baigo patriotu tēlot ,ja esmu prom no tās valsts un netaisostur atgriezties? (vismaz uz dzīvošanu). So STFU!

CTFD

Link to comment
Share on other sites

izcēlies ar savu gudrumu ,gribēšu redzēt cik tad šodien būs tie *patrioti*...

Kāds sakars patriotismam ar 18.novembri?

 

Un Tu vispār lasīji kādi man ir plāni šajā datumā? Kur ir teikts, ka iešu salutēšu pie Mildas taisnu muguru un prievīti ap kaklu?

Tā ir svētku diena, kad varu izrādīt cieņu tiem, dēļ kuriem es vispār esmu tur kur es esmu.

 

Reāli Tu man tgd dirs virsū par to, ka esi aizbraucis prom no Latvijas, uzdirs virsū tiem, kuri šos svētkus svinēs un uzdirs man, par to, ka man liekas nepieņemami, ka šos svētkus var tā vienkārši aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars patriotismam ar 18.novembri?

 

Un Tu vispār lasīji kādi man ir plāni šajā datumā? Kur ir teikts, ka iešu salutēšu pie Mildas taisnu muguru un prievīti ap kaklu?

Tā ir svētku diena, kad varu izrādīt cieņu tiem, dēļ kuriem es vispār esmu tur kur es esmu.

 

Reāli Tu man tgd dirs virsū par to, ka esi aizbraucis prom no Latvijas, uzdirs virsū tiem, kuri šos svētkus svinēs un uzdirs man, par to, ka man liekas nepieņemami, ka šos svētkus var tā vienkārši aizmirst.

 

viss bija labi līdz tu neatbildēji "CTDF" izcēlies ar savu gudrību <_< ja tu izrādītu pats cieņu būtu rīgā un stāvētu pie mildas neizmantotu krievu vārdus nekad!

 

 

btw. es tev diršu visršu ,jo tu man piepis*es par to ,ka es viņus nesvinu..

 

P.s Čhill , ar to es gribēju teikt ,ka nevajag piepisties citiem un respektēt viņu plānus ^_^

Edited by Valts
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×