Jump to content
Masters

Netīšām Sanāca Reklāma.

Recommended Posts

Es vēlējos ļoti atvainoties, par to, ka netīšām noreklamēju serveri. Tas sanāca tā, ka es gribēju pateikt par vienu čīteri, kas ar speed čītoja tajā un tajā serverī un viņš bija tieši ienācis jūsu serverī. Vnk netīšām noreklāmēju to serveri, kur 'viņš spēlēja, tas nebija domāts kā reklamēšanai nemaz, es tieši saviem draugiem iesaku pie jums spēlēt :) Ļoti par to atvainojos, ka noreklamēju. Vēlos, lai man noņemtu banu, iepatikās jailbrake serveris. Mans niks Masters, IP adresi atradīsiet pie nobanotajiem lietotājiem :)

Link to comment
Share on other sites

1.

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)

Server # 131

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You have been banned from this Server by Admin <3 FANTOM.

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned Nickname : Masters

[AMXBANS] Reason : ' reklama '

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 78.84.11.63 '

[AMXBANS] ===============================================

R_LoadSkys: Couldn't load gfx/env/jail_crowbarrt.tga

Kicked : You are BANNED. Check

 

2.Es vēlējos ļoti atvainoties, par to, ka netīšām noreklamēju serveri. Tas sanāca tā, ka es gribēju pateikt par vienu čīteri, kas ar speed čītoja tajā un tajā serverī un viņš bija tieši ienācis jūsu serverī. Vnk netīšām noreklāmēju to serveri, kur 'viņš spēlēja, tas nebija domāts kā reklamēšanai nemaz, es tieši saviem draugiem iesaku pie jums spēlēt :) Ļoti par to atvainojos, ka noreklamēju. Vēlos, lai man noņemtu banu, iepatikās jailbrake serveris. Mans niks Masters, IP adresi atradīsiet pie nobanotajiem lietotājiem :)

 

3.Es ieliku to demo, kas man bij cstrike mapītē, te varat viņu nolādēt un noskatīties 14:50 http://failiem.lv/u/blkxflq

4.Nezinu par protokolu.

5.http://identy.lv/bans/index/33397

6.Nav scrīnu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×