Jump to content
BAZILISKS

Sudziba Fk Fantom<3

Recommended Posts

1.<3 FANTOM

 

2.84.237.206.228:27005

 

3.demo

 

4.pēdējais raunds

 

5.FK

 

6.

Karaļu spēle - Tātad, viens CT ir karalis (nav obligāti tieši karalis. Esi princesīte, ponijs vai kas vien tu vēlies būt). Visus Ts sastādinā vienā kolonnā un pa vienam sauc pie karaļa, lai viņu apsveiktu svētkos (dzimšanas dienā utt). Ieslodzītais, kuru izsauc čatā uzraksta kādu dāvanu viņš dod. Tad karalis izvēlas vai viņam patīk dāvana vai nē. Patīk - pievienojas dzīvajiem. Nepatīk - mirst.

 

Viņš izvēlējās spēlēt karaļu spēli, bet karalis drīkst būt tikai CT. Fantoms izvēlējas teroristu par karali un uztaisīja fk, jo noteikumos nav atļauts šaut bez iemesla, kad random terorists pasaka vārdu "nepatīk".

 

7.JB

Link to comment
Share on other sites

Kādus random? Sprīdītis bija karalis,viņam pirmie 2nepatika,es tos atstaju dzīvus,tad trešais viņam patika un es jūs nokilloju.

Beigās palika 3ts un uzliku boxu lai viss būtu godīgi. ")

Link to comment
Share on other sites

Atrados serverī un velētos arī par šo lietu apspriest.

Tātad Fantoms godīgi izspēlēja vārdu spēli kurā uzvareja baziliks un bija KARALIS.

Bet tu bazilik teici ka neviena davana tev nepatīk un lai visus šauj nost.

Fantoms aizdzina tevi atpakaļ keidžā jo viņš ir normāls spēlētājs un nevēlas fragot.

Sakarā ar to kad es vārdu spēlē biju otrais. Es biju nākamais karalis.

Bet redzi tiklīdz es biju karalis tad tu saki atcerēties noteikumus.

Tad Bazilik 1x Sāc domāt nevis raksti kautkadas trulas sudzības.

 

Piebilde: Ieteiktu noteikumos izmainīt ka tt arī drikst būt karalis jo ka jau mēs zinām reti kad

Vairs ct ir karaļi. Un esot serveri lielajiem administrātoriem nekad nav bijusas pretenzijas ka tt ir karalis.

Edited by Kāsis
NĒ!
Link to comment
Share on other sites

Un ko man tajā demkā redzēt?

Edited by Samarietis
Okey , tā tad no šī brīža mēs demo neskatamies un uzticamies cilvēkiem par visiem 100% un ja cilvēks saka ņemt nost , tā arī daram !
Link to comment
Share on other sites

Fantomam rupjš noteikumu pārkāpums!Velreiz kas tāds un atvadies no acc.

 

Vienreiz jau tika pacelts skandāls par to,ka neskatās dēmo un aizrādīja arī turpmāk,ka visiem BT ir jānoskatās demo!Atkal uz tevi nabadziņu tas neattiecas.

Bender,paldies par tavu palīdzību,bet jb serverim viņa vairs nav nepieciešama!24/7 sēdi forumā,bet izskati 1 sūdzību vai pārkāpēju reizi nedēļā i to nekorekti!Ar šādu attieksmi vari neskatīties sūdzības un pārkāpējus.

Rodas jautājums:"Status ATKAL ir tikai tīri smukumam?"Vari neatbildēt,atbildi es jau zinu.

Vari iet skatīties surf un dr sūdzības!Bet nu tās pašas paliek neizskatītas!

 

Have a nice day.

Link to comment
Share on other sites

Taču paklusē. Pats arī neesi nekāds zelta gabaliņš. Ķipa baigais, kas aizliegs man skatīties sūdzības vai liks skatīties vairāk. Cik gribēšana ir tik arī noskatos. Kā nekā tas ir brīvprātīgs darbs un nekāds labums no tā man nav.

 

Ko man tajā demo redzēt, ja visi situācijā iesaistītie saka to pašu? Pārskatīt vai visi reizē nemelo?

 

Nekas vairāk par tikai sūdīgu jb administratoru tu neesi. Kā akka jau reiz teica - liec man mieru, vai abi paliksim bez acc.

 

Neatbildi un arī needito manu postu. Ja vēlies kaut ko pateikt, tad PM.

 

 

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Iemācies lasīt un tad atvēr muti.

Kad bija Spike,viņš jums visiem visu piedeva!Pie manis tā nebūs!Sodīšu un bargi!Patīk vai nepatīk jums tas,bet tas tā būs!

Vel kas lieks un visi tiks sodīti ar wp!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×