Jump to content
Dkey

Unban [Surf] Dkey

Recommended Posts

1. Pilnais izraksts no konsoles

 

| ADMIN : W : K sis

| You have 14 hours , 46 minutes and 47 seconds left on your ban.

| BANNED NICK : Dkey

| REASON : padoma par savu ricibu

| STEAMID :

| IP : 87.110.88.160

| BAN ID : 32046

| BAN DETAILS : identy.lv/?page=ban_details&bi

 

2. Paša paskaidrojums par situāciju

 

Ka sms admins pildu savus pienakumus.. a te peksni kkadas k@@sis nobano par to kad vinju slay pēc noteikumiem/ nu es tā sapratu.. pats vinjs neko nevareja paskaidrot... kas tas par idiņu vispār ir, pirmo reizi redzu viņu.

 

3. HLTV no šejienes!

surf_ski_2 26.10.2012 12:21 SURF Lejuplādēt

 

4. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem"

 

http://failiem.lv/u/tozbbjn

 

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p)

 

47/48 īsti nezinu/ kā noskaidrot protokolu?

 

6. Links uz Tavu banu (atrodams šeit)

 

http://identy.lv/bans/index/32046

 

7. Ja tev ir uzņemti skrīni, kad Tu spēlē cs, tad vienkārši uploado tos caur failiem.lv un iemet iekšā savā sūdzībā. Visiem skrīniem ir jābūt samestiem rar mapītē, tas arī jums atvieglos dzīvi!

 

naw

 

Kas tas pār k@@si ??? Forumā uzrāda kad viņš prosta lietotājs, surfā vinju 1. reizi redzu.

Link to comment
Share on other sites

lol

 

pectam pachekoju un atradu viņu... naw tomer svešinieks. Bet surfā manām acīm gan ir sveš.

Edited by Mich-H
lieki +1wp /mich/
Link to comment
Share on other sites

47p SMIRD :/

 

tā tad...

 

slay pamatots, ta4u NA*UJ izkickoji viņu :@

 

pirmo reizi dkey, pēc tam ziemelis...

 

banu samazinu, ta4u neņemu nost pavisam

 

lai kā gribētu noņemt sperienprojekts flagu gan dkey, gan ziemelim es to nedarīšu, JO sperienprojekts flags ir arī gag flags, un surfā gag ir ļoti nepieciešams :/

 

un kas attiecas uz kāsi sakarā ar surfu nebano caur forumu, jo tu surfu nespēlē un noteikumus nepārzini...

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Tu mani noslayo par JC!Es zinu,kas tas ir un nekas tāds tur nebija!Es protams godīgi tev uzjautāju par ko man ir slays!Es tieku izkikots.Pierādījumu dzēšana!Ieju velreiz un atkal tieku izkikots.KĀDS TAM VISAM IR PAMATOJUMS?

 

Savas 4h bana varu atsēdēt,nekas slikts nenotiks,gabals točna nenokritīs,bet gribu,lai tu apdomā savu rīcību!

Link to comment
Share on other sites

Tu mani noslayo par JC!Es zinu,kas tas ir un nekas tāds tur nebija!Es protams godīgi tev uzjautāju par ko man ir slays!Es tieku izkikots.Pierādījumu dzēšana!Ieju velreiz un atkal tieku izkikots.KĀDS TAM VISAM IR PAMATOJUMS?

 

Savas 4h bana varu atsēdēt,nekas slikts nenotiks,gabals točna nenokritīs,bet gribu,lai tu apdomā savu rīcību!

 

nezinu kapēc viņš kickoja, bet tā viņš nedzēš pierādījumus, jo mums ir HLTV :facepalm:

 

JC tur bija, priecājies ka tikai slay uzlika, tu sāki prasīt nah tev slay, viņš izkickoja, un kad nāci atpakal tas bija ziemelis, kas tevi izkicko... Būtu noskatījies demo redzētu

 

par JC vari nestrīdēties ar mani...

 

TC

 

Ierakstīsi te vēl kko dabūsi vēl vienu wp, pie jau tā 8wp...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×