Jump to content
eckesslv`

Hltagconverter

Recommended Posts

Čau,

 

lieta tāda, ka man nerādās mans cs sprays (uztaisītais) , bet rādās def sprays. Esmu izmēģinājis visiem cs, ko varu atrast!

 

soli pa solim, ko es daru! - open image > > transparent view > > adjust image > auto size, apply changes and convert to 256 colors > save tag > export to wad file > ieeju savā cstrike mapē > tempdecal.wad

 

un viss, sprays nerādās.

Mošs Hl tagconverter programmas vaina, jo es viņu neinstalēju bet pa taisno darīju jau visu! :/

 

Palīdziet!

Tas, kas palīdzēs dabūs like ! ^_^

Link to comment
Share on other sites

tas ir maybe tādēļ, ka kko kad izmaini in-game opcijās tev uzliekas par def

 

uzliec tam tempdecal.wad failam read only un vajadzētu takā rādīties visam norm :/

 

edit:

btw tā programma nav tik liela, lai viņu instalētu - viņa tā arī darbojas - atver - iemet - saglabā

Link to comment
Share on other sites

tas ir maybe tādēļ, ka kko kad izmaini in-game opcijās tev uzliekas par def

 

uzliec tam tempdecal.wad failam read only un vajadzētu takā rādīties visam norm :/

 

Pamēģināšu vēlreiz, bet tas domāju, ka nedarbosies.

 

edit: nope, nedarbojas.

Edited by eckesslv`
Link to comment
Share on other sites

Čau,

 

lieta tāda, ka man nerādās mans cs sprays (uztaisītais) , bet rādās def sprays. Esmu izmēģinājis visiem cs, ko varu atrast!

 

soli pa solim, ko es daru! - open image > > transparent view > > adjust image > auto size, apply changes and convert to 256 colors > save tag > export to wad file > ieeju savā cstrike mapē > tempdecal.wad

 

un viss, sprays nerādās.

Mošs Hl tagconverter programmas vaina, jo es viņu neinstalēju bet pa taisno darīju jau visu! :/

 

Palīdziet!

Tas, kas palīdzēs dabūs like ! ^_^

 

tur nekas nav teikts par openGL tu umjik un ar čītiem nav labi spēlēt :(

Link to comment
Share on other sites

pats pamēģināju ar to tavu bildi uztaisīt spray un rezultāts bija šāds..

 

ja tempdecal.wad failam ir uzlikt read-only viņš rādija def spay - noņēmu read-only un iemetu pa jaunu to tadu attēlu viss gāja...

tikai tagad īsti nesaprotu, kādēļ tavai bildei nedrīkst likt read-only, bet savam spray'am varu :hmmm:

 

cuz my shit is made on paint!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×