Jump to content
BAZILISKS

Sudziba Fantoms Jb

Recommended Posts

1.

| ADMIN: <3 FANTOM

| BANNED NICK: ES NEESMU BAZILISKS

| REASON: atputies

| STEAMID: STEAM_ID_LAN

| IP: 83.136.13

 

2. Admins mani izkikoja bez iemesla, tad es viņu arī izkikoju, lai izjūt, kā tas ir, kad tiek izkikots bez iemesla. Tad viņš ienāca serverī atpakaļ un nobanoja, lai atpušos, bet es negribu atpūsties. ;c

 

3. demo

4. pirmais raunds.

5. 47

 

 

 

EDIT: Slap bija pamatots. Tu izdarīji spriedumus, ienākot serverī, raunda vidū, kas ir nepareizi un nepieņemami. Persona, ko slapoju bija izdarījis pārkāpumu un par to es viņu iepļaukāju.

 

EDIT#2: Izvērtējot situāciju, es izlēmu, ka pietiks ar pļaukām, lai pārkāpējs labotos.

Edited by BAZILISKS
Link to comment
Share on other sites

Tu slapoji bezstēmā to vali vai kā saucas. Par to izskikoju ar reasonu lai neslapotu, jo banot negribeju. Pēc tam tu atnāci un kādas 6x mani izskikoji ar reasonu '';*''

 

Varēji iepļaukāt ar ''slay''.

Link to comment
Share on other sites

Man atkal ir jāatkārtojas?

Adminu pienākumos NAV sodīt citus adminus par nepareizu to privilēģiju izmantošanu. Ja šis atkārtosies, būs sekas.

 

Ja Tev nepatīk, ka viņš to un to noslapoja, tad nāc un raksti sūdzību par to, nevis serverī cel skandālus, ja situācija nav galīgi traģiska. Un Tev arī Bazilisk, Tev nav viņš jākiko ārā.

Šoreiz banu noņēmu, kas attiecas uz pārējiem - paliksiet vez flaga, ja vēl atkārtosies šādas lietas, tās bērnu spēles vienreiz būtu tākā serverī jāizbeidz, ne?

 

Bans noņemts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×