Jump to content
Artur B.

Pirmais , Bet Ne Labais :<

Recommended Posts

kapēc prasi manus fragus ar editiem, ja pats ne s*** nemāki no moviemaking?

 

Jā var labāk, tas ka tu dabuj kādu -3, -4 un katrs frags izmētat pa mapi skilu neparāda, vienīgais galils, ja biji zem fuulflasha kaut cik normāls, bet tāpat haļava ( bet kam tad tādu nav), nekā kruta nav. Tas mans viedoklis, ja nepatīk, neņem pie sirds.

Link to comment
Share on other sites

kapēc prasi manus fragus ar editiem, ja pats ne s*** nemāki no moviemaking?

 

Jā var labāk, tas ka tu dabuj kādu -3, -4 un katrs frags izmētat pa mapi skilu neparāda, vienīgais galils, ja biji zem fuulflasha kaut cik normāls, bet tāpat haļava ( bet kam tad tādu nav), nekā kruta nav. Tas mans viedoklis, ja nepatīk, neņem pie sirds.

Gudri dirst nav malku cirst. Tie nav kkādi bomži no puba .. arī pa 1 Tu viņus diez vai nošautu <_>

Link to comment
Share on other sites

kapēc prasi manus fragus ar editiem, ja pats ne s*** nemāki no moviemaking?

 

Jā var labāk, tas ka tu dabuj kādu -3, -4 un katrs frags izmētat pa mapi skilu neparāda, vienīgais galils, ja biji zem fuulflasha kaut cik normāls, bet tāpat haļava ( bet kam tad tādu nav), nekā kruta nav. Tas mans viedoklis, ja nepatīk, neņem pie sirds.

Pirmkārt tev ar matemātikas skaitīšanu pašvaki iet :< Neredzu nevienu vietu , kur būtu mazāk par -4 :<

Izmētāti :O Kādā veidā viņus meta ? Volga volga style ? To kad tev pubā skrien muļķu bars virsū , un zažim točka elvē stylā tu viņus nošauj , tā nav māksla. Paspēlē CW , un sapratīsi , kad tādi momenti , kur visi skrien virsū un tu viņus nošausi (zažim točka elvē stylā), nav nemaz tik daudz. Un nevienmēr tu viņus vari normāli nomīnusot. Aizej uz EAC serveriem un paspēlē pret normāliem enemy kaut vienu reizi , un uztaisi normālus -4 hedus vismaz, iedo pačekot kautvai bez tā paša sūda EDITA , pirms kautko gudri dirs :<

Link to comment
Share on other sites

krc, es vairāk ne par fragiem kā pašu video meikingu, tik neliels ieteikums, kas man neiedomājami patīk.

 

 

 

noskaties unn ja :D

audio sinhronizācija, bet nu jaa, moš uz tādiem maziem vidakiem jā, uz vienu kopēju edītu, ir tā pagrūtāk. bet poh, I laik.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×