Jump to content
LIN?RDS

Ieteikums

Recommended Posts

Daudzi no jums varbūt jau ir ievērojuši, ka pēdējajā laikā ID serveri ir patukši. Daudzi tajā vaino lagus, crashus, skolas sākumu un ID serveru ranka pazemināšanās. Bet tomēr nebūs tā, ka sēdēsim un cilvēki paši atnāks serverī. Te būs pāris ieteikumi no manis.

 

1) Salabot lagus. Par šo ir runāts neskaitāmas reizes, bet lagi tomēr paliek un serveri joprojām crasho un ik pa laikam ir offline. Šis laikam ir galvenais iemesls kāpēc cilvēki atsakās uzturēties ID serveros.

 

2) Banliste. Šobrīd banlistē ir 4704 mūžīgu banu. Gandrīz 5k IP adreses banotas. Iesaku noņemt mūžīgos banus, kuri ir ilgāki par 6 mēnešiem. Daudzi netiek serverī, jo sakrīt IP, nemāk rakstīt sūdzību vai pavisam vienkārši vairs nečīto. Tādā veidā uzradīsies kaut minimāls cilvēku pieplūdums.

 

3) SMS adminiem noņemt perm ban iespēju un atstāt iespēju banot līdz max 2h (par apzinātu teamflash, map bug, surf pārkāpumiem utt), jo tik pat labi kaimiņu Mārcis, kuram ir 10 gadi var tikai par 95 santīmiem nopirkt admina tiesības un serverī banot visus permā, jo viņam nepatika kā nošāva defā.

 

4) Admini. Cik esmu spēlējis DD2 serverī, bieži esmu ievērojis, ka daudzus bano pēc viena momenta vai vispār bez specošanas. Tas man ir galīgi neizprotami. Tādā veidā banojot iespējami nečītojošus spēlētājus, mēs atkal iegūstam par 1 perm banu vairāk un par vienu spēlētāju mazāk. Varbūt kaut ko darīt sakarā ar adminu rīcību? (es domāju, ka zin par kuriem adminiem es runāju).

Un vēl sakarā ar adminiem - admin_abuse. Tas vispār ir smieklīgi. Piemēram nesen man labi pazīstams draugs spēlēja ID serverī un viņu nošāva. Viņš no dusmām ierakstīja čatā bļe. Par to viņš saņēma banu uz 2 dienām ar reason admin_abuse. Nu wtf? Jums ir kaut kādas sacensības, kurš vairāk nobanos?

 

5) Reklāma. Kad atnācu uz šo komūnu es redzēju, ka daudz kur ir izreklamēts IDenty mājaslapa. Administrācija sūtija boostus un darbojās, lai visiem būtu labi. Vēl bija tas paziņojums no GIGN par veiksmīgo reklāmu. A tagad kas notiek? Ne sūda neredzu nekur ID. Kur tad cilvēki par tādu uzzinās? No zemajiem reitingiem topos. Dariet, lūdzu, kaut ko!

 

 

Tas arī viss no manis. Šis ir draudzīgs mājiens, ka kaut kas tomēr ir jādara.

 

Paldies, ja veltīji laiku un izlasīji manu gramatiski kļūdaino tekstu :sadtroll:

Link to comment
Share on other sites

Un kā sms admins nobanos kādu aimeri vai kuberi? Uz 2 stundām?

mhm, itkā visam piekrītu, bet tomēr daudzi sms admini atšķir [] no skilla, un ja tomēr kāds sīcis sāk banot visu serveri tad pārsvarā kāds no mainiem noņem acc un unbano nepatiesi nobanotos.

Link to comment
Share on other sites

Lai pierāda, ka ir perm bana flaga cienīgs un lai palūdz kādam :>

Nepiekrītu. Nemaz tik bieži tie lohi nepērk acc, kuri bano speciāli spēlētājus permā vai vēl sazin kā. Ja vāra sūdus, tad noņem acc, naudu jau viņš ir iztērējis un lai dara ko grib.

Link to comment
Share on other sites

1) esmu kādas 5 reizes teicis outam lai salabo, bet viņš kādas 2 reizes teica ka nav laiks, un pārējās ka negrib....

 

2) kurš tgd ies un skatīsies visus banu kas vecāki un ņems nost...

 

3) kā jau augstāk minēts, nav nemaz tik daudz to sīko mudaku, kuri pērk sms acc...

 

4) tā jau ir Serveru Administratoru pienākumos, skatīties vai admini pilda savu amatu precīzi :)

 

5) reklāmas maksā naudu, ta4u ID anv nekādu ienākumi (ļoti minimāli), jo kā jau yoga vienā topika rakstīja, ka mums ir palaimējies ka pa hostu nav jāmaksā... un Outs no savas kabatas vairs neliks (vismaz es tā domāju)

Link to comment
Share on other sites

piekriitu mich-h un ariii vispaar visvairaak atbalstu to par tiem perm baniem jo es ariii paziistu dažus kueriem IP sakriit un taapeec netek uzkapaat reizee ar mani (risinaajums: nonjemt visiem )

Link to comment
Share on other sites

1) esmu kādas 5 reizes teicis outam lai salabo, bet viņš kādas 2 reizes teica ka nav laiks, un pārējās ka negrib....

 

2) kurš tgd ies un skatīsies visus banu kas vecāki un ņems nost...

 

3) kā jau augstāk minēts, nav nemaz tik daudz to sīko mudaku, kuri pērk sms acc...

 

4) tā jau ir Serveru Administratoru pienākumos, skatīties vai admini pilda savu amatu precīzi :)

 

5) reklāmas maksā naudu, ta4u ID anv nekādu ienākumi (ļoti minimāli), jo kā jau yoga vienā topika rakstīja, ka mums ir palaimējies ka pa hostu nav jāmaksā... un Outs no savas kabatas vairs neliks (vismaz es tā domāju)

To negrib darīt, to slinkums darīt un kaut ko citu vienkārši nedara. Nice.

Link to comment
Share on other sites

1. Piekrītu, tas tiešām ID jau man šķiet ir kopš es te biju pirmo reizi, krašoja arī tad.

 

2. Pilnīgs fuflo, tas nav nekas 5k banu, nevajag pidariem dot atkal čītot, ja būtu vismaz gadu veci tad jā, bet ne jau 6. Tik un tā nevajag tur neko darīt.

 

3. 100% piekrītu, atbildot uz šo tad to viņiem toč nevajag tur vidējais vecums ir 14 gadi un nenobrieduši priduraciņi, kas tikai pablatos parakstīs caur xtsay un patēlos lohus banojot visus permā, tādu tomēr nav mazums, ja arī to viņi nedara nekādu baigo slavu serverim viņi nerada. + var to izdarīt tā, ka iedot iespēju banot līdz noteiktām dienām, ja neieliek sūdzību, tad pagarināt, domāju ka to banu nav tik šausmīgi daudz, lai BT vienu nedēļu to varētu izdarīt, tas būtu manuprāt ļoti prātīgs risinājums šajā gadījumā.

 

4. Mhm, šeit nav mazums tādu, kas bano kaut kādas mistiskas minūtes, piem. par admin abuse 16h, es adminēju ~4 gadus un nekad neesmu licis vairāk par 120m, ja jums reāli šausmīgi iedur, ka jūs netā nosauc par kuces dēlu vai sazin vēl ko tad domāju nav jēga adminēt, ja var vienkārši nobanot uz 120m nevis uz nedēļu vai vēl labāk permā :D Šitos keksus es nesaprotu.

 

5. Nu šitas gan ir jobans ieteikums, palasi cik maksā ievietot identy reklāmu pickā, gignā u.c vietās, kur tas bija ievietots, sapluso, noziedo un ieliks vēl, nebūs problēmu. Administrācija cenšas, bet tu pļūti cik hujova ir, sāksim ar sevi un tad vainosim citus.

Link to comment
Share on other sites

1) esmu kādas 5 reizes teicis outam lai salabo, bet viņš kādas 2 reizes teica ka nav laiks, un pārējās ka negrib....

 

2) kurš tgd ies un skatīsies visus banu kas vecāki un ņems nost...

 

3) kā jau augstāk minēts, nav nemaz tik daudz to sīko mudaku, kuri pērk sms acc...

 

4) tā jau ir Serveru Administratoru pienākumos, skatīties vai admini pilda savu amatu precīzi :)

 

5) reklāmas maksā naudu, ta4u ID anv nekādu ienākumi (ļoti minimāli), jo kā jau yoga vienā topika rakstīja, ka mums ir palaimējies ka pa hostu nav jāmaksā... un Outs no savas kabatas vairs neliks (vismaz es tā domāju)

Par hostu netika maksāts tikai 3 mēnešus, jo Outsiders lhc bija uztaisījis vai palīdzējis ar sms sistēmu! Par hostu mēs maksājam.

Link to comment
Share on other sites

1. Serveri jau kādu laiku vairs nelago/nekrašo.

2. Agrāk bija uztaisīts, ka visus banus, kas vecāki par gadu automātiski pārvietoja uz banhistory. Tagad varētu atkal tā uzlikt.

3. Nē, nebūs tā.

4.Te tu vnk izsaki, kas tev nepatīk. Tur jālien serveru administratoriem un jāskatās kas un kā jādara.

5. Noziedo, reklamē - reklāmas nav bezmaksas. Un nemaz nesaki, ka identy nav tautas - identy ir viens no apmeklētākajiem cs komūniem.

Link to comment
Share on other sites

DD2 serverī, sakot arī, ka ļoti lago, kad crasi bija tad nelagoja, bet tagad jā lagi ir parādījušies, man piem. vislaik fps ir 100, tagad 60 - 80 ne vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Būtu labi ja dd2 serverim būtu 30 sloti, jo id dd2 paliek ļoti populārs un bieži neteik serverī, jo tas ir pillaa + būtu jautri tādu gaļu pašaut :)

Edited by Ron / _ak
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×