Jump to content
LIN?RDS

Bender's Pixart

Recommended Posts

Kāda tolka tev spēlēt cs? Norm papis pāris dienas no dzīves.

Nav jau arī tā, ka csā ir tikai tupa jāspēlē, tur tomēr arī smadzeni vajag kustināt, kur varētu būt pretinieks, kur stratēģiski pareizāk iet, kur varētu būt mazāk, kādā stūrī labāk ielīst utml., kas tajā spēlē hz. Norm nodrotojis būsi, gan jau ka to nevar uztaisīt pa pāris dienām, mēnesi hujarī gan jau :D + Es nespēlēju tik daudz csu, cik tu MC, drots! :*

Link to comment
Share on other sites

 

Nav jau arī tā, ka csā ir tikai tupa jāspēlē, tur tomēr arī smadzeni vajag kustināt, kur varētu būt pretinieks, kur stratēģiski pareizāk iet, kur varētu būt mazāk, kādā stūrī labāk ielīst utml., kas tajā spēlē hz. Norm nodrotojis būsi, gan jau ka to nevar uztaisīt pa pāris dienām, mēnesi hujarī gan jau :D + Es nespēlēju tik daudz csu, cik tu MC, drots! :*

lolwut, tu laikam neizproti spēles kā es. Es jau spēlēju lai pašam būtu interesanti nevis dižoties kāds es pro, kādos turnīros esmu uzvarējis. Un kā tu vispār zini cik ilgi es mc spēlēju? Steamā ķipa apskatījies nospēlētās h? Pār plecu lūrēji? btw, šos pixelart var uztaisīt 30min laikā ar visu materiālu izvēli un izplānošanu. :)

Link to comment
Share on other sites

tu to ar printer modu netaisiiji? jo loti lielas aizdomas mani maac :/

kā vienīgo palīglīdzekli izmantoju vienu programmu, kur ar tekstūrām varu zīmēt rūtiņu tīklā.

 

izskatās apmēram šādi

9pvdgqpmz720nj6sk8k.jpg

1lkwp88bj50i1ln5kw3k.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×