Jump to content
TAPORZZ

Fātera Mikrofons!

Recommended Posts

Sveiki!

 

Spēlējām CSu un es visu laiku nevarēju dzirdēt Fātera sacīto, jo viņa mikrofons nežēlīgi čarkst, bet viņš apgalvo, ka tikai viņa mikrofons čarkst tikai un vienīgi man, jo pārējie dzird ļoti labi.

Kā tas var būt, ka es visus, izņemot fāteru dzirdu skaidri un saprotami, bet visi viņu dzird ļoti labi, tikai man vienīgajam čarkst?!

 

Needitots ašs live footage

 

http://www.youtube.com/watch?v=AeUY-UdbTBs

Link to comment
Share on other sites

Tapor, nahuj tev jataisa breka pa manu mic?

1. Es nesaku kad tikai tev vienigajam ta ir, dažiem ar ķip lago utt, un rekur kad es runaju pa skype ar eleby tad vis ir čikinieka, kad iieju cs, tad ticiet vai ne bet ta ari ir, kad daudzi mani dzird, a daudziem tikai čarkst es pats nezinu kas tas par lagu

mes ar eleby paši čakarējām un itkā tagad viss iet, nezinu kapec tev jataisa topiks pa manu mic :D:D

Link to comment
Share on other sites

Tapor, nahuj tev jataisa breka pa manu mic?

1. Es nesaku kad tikai tev vienigajam ta ir, dažiem ar ķip lago utt, un rekur kad es runaju pa skype ar eleby tad vis ir čikinieka, kad iieju cs, tad ticiet vai ne bet ta ari ir, kad daudzi mani dzird, a daudziem tikai čarkst es pats nezinu kas tas par lagu

mes ar eleby paši čakarējām un itkā tagad viss iet, nezinu kapec tev jataisa topiks pa manu mic :D :D

 

Nekādu brēku es netaisu, iemetu video, lai redzi cik ļoti čarkst <_<

Link to comment
Share on other sites

tas tads gluks tikkai , man visi normali skan iznemot good , tur vnk ir viena hinja console jaieraxta aizmirsu ka saucas man cuvaks teica .

 

kāds nezin kas bij jaieraksta? :)

 

Eeleby, ja gribi uztaisīšu par tevi topiku :D redzat domas dalas, tad kadam labi mani dzird, a kadam slikti mani dzird :D

Link to comment
Share on other sites

To tač vareja pm jautāt zinošiem cilvēkiem, tiešām par katru sīkumu topics jātaisa?

 

Mošk uztaisat topicu kapēc Eleby mic nečarkst?

 

Vismaz noskaidrojām, ka neesmu vienīgais, kuram Fātera mikrofons čarkst :/

Tagad viņš zinās, ka vaina nav tikai man, bet viņam.

Link to comment
Share on other sites

lejupdorrsci1345899816.png

 

Mans ieteikums, neņemt dB uz nulli un uzlikt Volume 100

Ja būsi klusāks, vnk jāsamierinās.

 

lejupssixwxg1345899998.png

 

Vēl jau te vari pačakarēties un Test Mic paprovēt, pastīties kā strādā

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×