Jump to content
Noob32

Kurš Labāks?

Recommended Posts

1.mans pc:Intel G41 Express chipset(Intel GMA 4500)integrētā,64mb dec video ram,1,5 gb video ram,200 Gb HDD,Intel Pentium 4 HT 3.2 Ghz,Cores:1,ram:4 gb DDR3 400 Mhz,Laptop=no.

 

2.Fātera pc.

 

Intel HD Graphics,Intergrētā,128 mb dec video ram,1gb video ram,Intel Celeron B815 1.6 Ghz,Cores=2,RAM 3 GB DDR3,HDD 500gb,Laptop:yes.

 

Kurš varētu pavilkt labāk tādas spēles kā MW2?

 

Pats domāju ka fātera pc.

Edited by Noob32
Link to comment
Share on other sites

iegādājies labāk jaunu PC, jo pirmais ar 4 pentiumu ir galīgi garām... Otrais cik noprotu ir laptops, = integrēta videokarte - sux... Piedod, bet neviens no tiem nekam neder... Ja nav laptops, tad ieliec otrajam norm videni un tas jau ir ciešams...

Link to comment
Share on other sites

Piem. 3000 ir tīri laba, Diablo 3 uz max graf. var paspēlēt.

 

 

No tam videokartem neko ipashi daudz nesaprotu bet man ir intigreta Nvidia un jaunas speles iet bez nekadam problemam, vienigais ka klasiskas (vecas) speles ir gruti palaist jo met ka pa jaudigu :/

Link to comment
Share on other sites

No tam videokartem neko ipashi daudz nesaprotu bet man ir intigreta Nvidia un jaunas speles iet bez nekadam problemam, vienigais ka klasiskas (vecas) speles ir gruti palaist jo met ka pa jaudigu :/

 

Cik tad tev skaitās jaunas spēles? Uz mana vidēja geimeru laptopa pat neiet visas jaunās spēles un manas datora specifikācijas ir 2x jaudīgākas nekā tev.

 

Ar vecajām klasikām ir easy , compability uz XP un viss iet :)

Link to comment
Share on other sites

Cik tad tev skaitās jaunas spēles? Uz mana vidēja geimeru laptopa pat neiet visas jaunās spēles un manas datora specifikācijas ir 2x jaudīgākas nekā tev.

 

Ar vecajām klasikām ir easy , compability uz XP un viss iet :)

 

 

Nekad nau ta ka pilnigi visas speles ies bez problemam, bet lielaka dala pagajusa gada un dazas si gada speles man iet bez problemam.

 

Tagad zinahu ka klasiskas palaist.

 

P.S. Sogad jau nemaz to spelu nau tik daudz jauno ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×