Jump to content
paparoach

Goon

Recommended Posts

Orģinālnosaukums : Goon

Gads : 2011

Žanrs : Komēdija / Sports

Režisors : Michael Dowse

Galvenajās Lomās : Seann William Scott, Jay Baruchel, Alison Pill, Liev Schreiber, Eugene Levy, Marc-André Grondin, Kim Coates.

Sižets : Karoče čalis visu dzīvi strādājis par apsargu. Viņš ir liels hokeja fans tāpēc reiz kad bija aizgājis uz hokeja spēli sadeva vienam čalim pa muti, tā viņš tikai hokeja. Tad viņš tur narmaļna rubījās un tika augstākā līga, kur viņš arī izcelās, pašām beigās sadeva krutākajam līgas rubilam pa muti un bija kruts.

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt1456635/

Mans komentārs un vērtējums par filmu: Filma afigenāka, karoče iesaku visiem noskatīties. Mans vertējums 10/10.

Filmas treileris: http://www.youtube.com/watch?v=sytVoTYFT08

Edited by paparoach
Link to comment
Share on other sites

100proc bija, esmu redzējis, filma galīgākais sūds, kautkādu retārdu pieņem hokejā lai citiem daudza zobus nevis lai spēlētu..

 

pirms liku paskatījos, nevienā lapā nebija vismaz ne ar nosaukumu "goon"

 

filma jau nu pavisam noteikti nav sūds, sāksim ar to ka viņai jau imdb ir samerā liels vertējus salīdzinoši ar citām filmām, tas ka tev filma nepatīk nenosaka ka filma ir sūds..

Link to comment
Share on other sites

Redzēta, man nu tiešām nepatika. Gribēju interesantāku sižetu, nevis prosta random čalis ienāk hokejā, kas pat slidot nemāk un izdauza visiem purnus, that`s all.

Link to comment
Share on other sites

Var redzēt, kad Jūs neko nesaprotat no filmām, ja par šādu filmu dodat 10/10 balles. Filma ir skatāma, bet viņa nav tik perfekta un grandioza lai liktu 10/10 balles. Kā liels filmu mīļotājs un kritiķis, saku kad filma ir normāla, bet mazliet pārspīlēta ( mazliet ), kā arī, filmai nav nekādas jēgas, nav nekāda dižā iedziļinājuma, pa brīžiem pat nāca miegs, izņemot tos momentus, kad viņš visiem sita ārā zobus. Dodu 6/10 balles.

Link to comment
Share on other sites

Var redzēt, kad Jūs neko nesaprotat no filmām, ja par šādu filmu dodat 10/10 balles. Filma ir skatāma, bet viņa nav tik perfekta un grandioza lai liktu 10/10 balvas. Kā liels filmu mīļotājs un kritiķis, saku kad filma ir normāla, bet mazliet pārspīlēta ( mazliet ), kā arī, filmai nav nekādas jēgas, nav nekāda dižā iedziļinājuma, pa brīžiem pat nāca miegs, izņemot tos momentus, kad viņš visiem sita ārā zobus. Dodu 6/10 atzīmes.

Skarbais teksteris babbuc, 7/10, patīk šāda veida, tā teikt bezjēgas filmas!
Link to comment
Share on other sites

Var redzēt, kad Jūs neko nesaprotat no filmām, ja par šādu filmu dodat 10/10 balles. Filma ir skatāma, bet viņa nav tik perfekta un grandioza lai liktu 10/10 balles. Kā liels filmu mīļotājs un kritiķis, saku kad filma ir normāla, bet mazliet pārspīlēta ( mazliet ), kā arī, filmai nav nekādas jēgas, nav nekāda dižā iedziļinājuma, pa brīžiem pat nāca miegs, izņemot tos momentus, kad viņš visiem sita ārā zobus. Dodu 6/10 balles.

 

protams cienu tavu viedokli.. un ka jau kkur esmu minējis katram cilvēkam ir savadāka gaume.. piemēram citiem cilvēkiem tā var būt mīļākā filma, bet citiem tas var likties kkāds pilnīgākais sūds.. un piemēram nav tā ka es nesaprotu.. vienkārši pēc visām filmām kuras esmu redzējis, šitā bija viena no interesatnākajām filmām kuru esmu redzējis.. nevertēju filmu kā kkāds kritiķis vienkārši kā kkāds filmu skatītājs..

 

just sayin..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×