Jump to content
akka

Mazs, Bet Milzīgs Ieteikums Dd2

Recommended Posts

Tātad, kas tur īsti ar to auto slay būšanu vai roundtime limit pamazināšanu?

 

 

Skatījos ieteikumus neko tādu neatradu.

 

Tātad ķersimies pie vērsim pie ragiem.

 

 

 

Vajag Auto-slay

 

Vajag mazāku Round time Limit, (2:05) ir smiekligi daudz.

 

 

Tad nu, tie kas spēlē dd2 izsakās par šo tēmu, nu bet ja kāds admins vai mods uzskata ka nevajag, tad vismaz tādu mazu skaidrojumu. :(

Edited by WaRan
Link to comment
Share on other sites

Aij tu te nekas neesi, tu neiespaido šo lēmumu.

 

 

Pat drošvien līdz galam neizlasīj topiku.

Edited by DAVEKON
lūgšu neatbildēt uz komentāriem kas tev nepatīk, būs wp // Dave
Link to comment
Share on other sites

kapēc nebūs tas auto-slay? Serveris kārsies vai kas tur ir?

 

Vai vnk tgd ja būs tāda situačija kā 2pret3 es vnk iešu save ieroci un par to būs slay, es varu tak sūdzēties vane? Ja man tāpat nesanāk izpildīt misiju un viņi ir pārākumā.

 

 

Ar autoslay būs centīiba.

 

 

+ Dave, es gribu un izsakos, kam tad domāti ieteikumi? kad kāds Indivīds ienāk uzraksta nebūs un vsjo?

Kāda jēga vispār no tāda posta? Met tu viņam warnu. Dritvaikociņ.

 

 

 

Iedomajaties ka uzsprāgstos c4 uzziet gaisā visa mape :D un Ct paši vainigi :D Un kad uzvar ct, visi t padodas un tiek iznicināti :D VOla D

Edited by DAVEKON
tu gudrīt, tas nebija domāts par ieteikumu, bet gan neatbildi uz stulbiem komentāriem, lasīt jāmāk.
Link to comment
Share on other sites

Ir starpība, ja ir 2 pret 3 vai 1 pret 5. Ja ir tas gadījums, kad ir 2 pret 3, tad admins var mierīgi arī noslayot tos spēlētājus, kuri nepildīja misiju, bet ja tu esi 1 pret 5 un tev ir maz hp, kāds prikols tēlot rembo un skriet virsū? Cik liela iespēja tev būs nošaut visus un nodefot c4? Labāk noseivo ieroci un nākamajā raundā ej tašīt.

Link to comment
Share on other sites

VAJAG SLAY :<

Besī, piemēram visu raundu T's nosēž bāzē un pie 10 sec ķipa misiju pilda un noseivo, tas nav smuki ... + ja to dara admini :facepalm:

Un ja būs autoslay tad būs stimuls ātrāk skriet uz plantu ! :D

Edited by zixis
zixim besī žurkas :<
Link to comment
Share on other sites

Esmu 100% pret AutoSlay, es esmu no tiem kas neskries 1vs5, pietaupu labāk, lai nākamajā raundā ir ar ko bliezt, par tiem 98% tu āksties, nekad dzīvē, 20 procenti maksimums, ja vien [] nav on.!

Bet par round time, 110% par, jo tas palielinās fragu skaitu divkārt, mazāk visi čīkstēs par misijas pildīšanu, tāds ir mans uzskats.!

Waran, necenties dd2 izmainīt, visiem tas patīk tāds kā ir, tas ka tu c4 uzplanto un gaidi, nu ka tulīt gaļa nāks, sory tā vienmēr nav un nebūs, ir pietikami daudz citu serveru kur ir autoslay, ja vēlies šo pluginu, droši dodies uz kaimiņu dd2..! Nav man nekāda teikšana šeit, bet pietiekami ilgi uzturos ID un uzskatu ka esmu tiesīgs izteikties, kautvai minimāli! :lock:

Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu par autoslay, tad vismaz būs kkāda jēga un būs godīgi pret tiem kas tiešām skrien, misiiju pilda bet nomirst un gaida visu atlikušo laiku kamēr daži labi komandasbiedriņi pat nav paspēruši pus soli no bāzes!

 

un piekrītu frešiņam, es arī varu notēlot pie 15 sec ka baiggi skrien misiju pildīt un noseivot ieroci atrunājoties "bet es taču nevaru paspēt 15sec "

Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu par autoslay, tad vismaz būs kkāda jēga un būs godīgi pret tiem kas tiešām skrien, misiiju pilda bet nomirst un gaida visu atlikušo laiku kamēr daži labi komandasbiedriņi pat nav paspēruši pus soli no bāzes!

 

un piekrītu frešiņam, es arī varu notēlot pie 15 sec ka baiggi skrien misiju pildīt un noseivot ieroci atrunājoties "bet es taču nevaru paspēt 15sec "

Tādus arī Tu pati vari nosleyot :)

Link to comment
Share on other sites

Auto slay nav vajadzīgs, manuprāt, tas atsavinās sīkos spēlmaņus[ Līdz ar to mazie pametīs IDENTY ], lai nu kā, bet viņi arī ir daļa no spēles, par round time samazināšanu gan esmu par. :)

Link to comment
Share on other sites

Iedomājaties momentu, ka ienāk kāds spēlētājs pie T's dabū c4, kempo, k kur lien pa k kurieni, kapēc jācieš visai komandai? Admins soda vaininieku..

Link to comment
Share on other sites

Nu bet iedomajies tas viens vaininieks tev 2minutēs pa bāzi vervelē.

 

Tpc roundtime varat droši samazināt, par autoslay ir strīdigi.

 

Vairāk roundu sanāks. Vairāk tiksiet spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×