Jump to content

Recommended Posts

Lieta ir tāda, ka šodien nopirku jaunas austiņas, wintech wh-880 Bass Vibration.

Man ir problēma tāda, ka ne pie viena kompja man Neiet/nestrādā mikrofons.

Domāju, ka ir kaut kur On/Off poga priekš mikrofona, bet es neatradu, kur var būt problēma ?

 

Izskatās viņš sekojoši http://www.google.lv/imgres?um=1&hl=lv&sa=N&biw=1163&bih=848&tbm=isch&tbnid=ZnNw8g5Qd-JuMM:&imgrefurl=http://www.wintech-products.de/wt_en_product_detail.php%3Fanr%3D81163&docid=G3ZwkQkp-G6boM&imgurl=http://www.wintech-products.de/prodflyer_en/Wintech_Flyer_WH-880.jpg&w=1200&h=650&ei=_2UVUK_GKcvFswboxoAY&zoom=1&iact=rc&sig=106888130031222865238&page=1&tbnh=105&tbnw=194&start=0&ndsp=22&ved=1t:429,r:0,s:0,i:68&tx=133&ty=94

Link to comment
Share on other sites

wallhack austiņas?

 

Portu pārbaudi, un Tu vispār mic iespraudi?

 

* jā

* Ar portu viss ir kārtībā, vecās ausis iet, bet jaunās nepasitams, ar caurumiem es nekļūdos...

Link to comment
Share on other sites

Nah vsp tāds sūds ir jāpērk? :DDDDDD

vnk nopērc tādas kā man - Steelseries siberia v2 - pa 55 ls kādā krāsā gribi un būs tev vienmēr un ilgi viss vnk OK pa pirmo!

 

runājot pa lietu, vnk myb ražošanas brāķis, ja ir garantija ej un samaini, ja tad būs nu tad hvz....

piem. man ir garantija vēl uz 3 gadiem :D hehehe :D

Link to comment
Share on other sites

Nah vsp tāds sūds ir jāpērk? :DDDDDD

vnk nopērc tādas kā man - Steelseries siberia v2 - pa 55 ls kādā krāsā gribi un būs tev vienmēr un ilgi viss vnk OK pa pirmo!

 

runājot pa lietu, vnk myb ražošanas brāķis, ja ir garantija ej un samaini, ja tad būs nu tad hvz....

piem. man ir garantija vēl uz 3 gadiem :D hehehe :D

Normāli noblatoji.

 

P.S. SSSv2 var pa 26ls dabūt :/

Link to comment
Share on other sites

Mani tagad neiteresē kam kādas austinjas ir un vēl vairāk man neinteresē to cenas.

Man interesē vienīgi tas kur ir mana problēma ?

Iespējams tur ir tāda fīča, ka pats kompis nesaprot, kas tās par ausīm un vai tās vispār ir ausis... + viņam ir iekšā pastiprinātājs...

Orģināli draivera viņam nav... Skatos internetā, ka atsevišķi draiveri ar nekur nav.

Link to comment
Share on other sites

Mani tagad neiteresē kam kādas austinjas ir un vēl vairāk man neinteresē to cenas.

Man interesē vienīgi tas kur ir mana problēma ?

Iespējams tur ir tāda fīča, ka pats kompis nesaprot, kas tās par ausīm un vai tās vispār ir ausis... + viņam ir iekšā pastiprinātājs...

Orģināli draivera viņam nav... Skatos internetā, ka atsevišķi draiveri ar nekur nav.

Es piem nopirku kautādus defenderus pa 5 ls un man tā pati laža bija, skaņa kā mucā, mic nestrādā ne skypā ne cs, domāju , ka manā konkrētajā situācijā vaina bija pašās austiņās, aizņemies no kāda drauga izstestē, vai vaina ir pc, vai tomēr tavās iegādātajās austiņās.

Zarin, man ir canyon austiņas pa 5 LS un skaņa ir reāli dzidra un arī nav sūdīgi, bet nešaubos ka tavējās ir labākas! :)

Bender: Kur pa tādu cenu var dabūt?

Edited by LASHINZA-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×