Jump to content
šayžuks

Kompis Neklausa.

Recommended Posts

Visu nakti speleju MU, un pectam nezinu isti kapec, kad gaju gulet neisledzu vinu, bet ieguldiju vinu ''sleep''..

Pectam, kad pamostos, kompis 2x leenak strada. Pilnigi viss strada naturali leenu, un ta peeksni.

Varbut kautkas izmanto parak daudz atminas, vai kautkas paarkasis vai wtf? Ceru kad kads pc spechuks var shito salabot... ja kautkas ir noticis :D

 

Lietoju portativo pc, btw :D

Link to comment
Share on other sites

ķipa nekam tur nevajadzētu uzkast, jo viņš praktiski ir tā kā izslēdzies.

Diršana. metot uz slīpu savāc ramu, aizdirš hdd un usb porti still strādā (man kūling pads darbojas kvai elektrības nav).

Link to comment
Share on other sites

Ārā ir karsts , istabā ir karsts. Līdz ar to arī tavs PC ir sakarsis. Lūk tava problēma :)

 

Man te auksts, un lietus liist :p:D

 

Ja vel kads kautko sapratigaku iepostotu... domaju, kad jus te kautkadi pc spechuki, kas zin ka ieiet settingos un kautko sasleguljot, ta ka pc uzreiz uber atri strada :D Pagaidam vel nesledzat ciet, izslegshu pa nakti, un no rita paskatishos, ka vins darbosies...

Link to comment
Share on other sites

Pluss! :D

 

Blyn ja nav nekas sakarigs sakams, tad neposto! Savus plusus vari iet bazt cita vieta.

 

Iprieksheja posta runaju par tip kautkadiem settingiem... Varbut tomer kads zin par kautko tadu?

Jau 2 naktis esmu vinu turejis izslegtu, bet tik un ta vislaik lago. Ka ari, kad ieeju ''Task manager'' un skatos ''Processes'' tad visas programmas aiznem daahuujaaa atminas... Agrak vairak pa 25 000 K piem. programma spotify neaiznem, tagad spotify aiznem paaro 100 000 K atminas.

Ka ari visas parejas programmas aiznem 2x vairak atminas ka agrak, piem Google chrome, steam, skype, u.t.t.

 

Kads zin ka shito sachinit?

 

Reali sak tracinat... butu labi ja kads tuvakaja laika varetu kautko sakarigu iepostot :<

Edited by shaize.
Link to comment
Share on other sites

& Upacka saves the day...

 

Tjipa sataisiju... vel bishku ielago, bet var iztikt... thanks :D

Vari mēģināt vēl vecāku, bet rēķinies, ka zaudēsi visu, ko biji dabūjis pirmstam. Tāpat, pie tiem pašiem system tools, paņem Disk Cleanup un Defragment. Tad gan vajadzētu iet labi, izdari, gaidu rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×