Jump to content
Freshinsh^

Wkal Traucē, Citiem Nē :(

Recommended Posts

1. nav :<

2. Es runāju, neviens nelūdz apklust, viss labi, wkal izceļas gag, es sperienprojekts, aizeju pie ct vadu dienu man ban par T's speak un nepamatots sperienprojekts, sperienprojekts par nepamatotu gag viss visiem labi, viņam slikti. :)

3. http://failiem.lv/u/qqstett

4. jail_jungle_b5

5. 48p

6. http://identy.lv/bans/info/26833/

7. Žēl bet tikai demo visu var redzēt tāpēc dzīve neatvieglosies :(

Link to comment
Share on other sites

Tak pirmīt kad spēlēji jau vārījies kā neaptēsts, bet par tēmu kāpēc izskikoji viņu.? Kur rakstīts ka ja uzliek gag ir jākiko, nevis janoskaidro situācija.

Kamdēļ man kaut ko noskaidrot ja es zinu iemeslu ?

tadjau tur visi par T's speak jābano ? Defragmenteets arii vaarijaas kad bija dead nah nebij gag?

Tad vajag izdarīt tā lai neviens no T nevar parunāt par VIP's ;)

Vnk ja nav unban TC, viss kārtībā sapratīšu ....

Link to comment
Share on other sites

1. Gagu uzliku par to kad vienmer trauceji man vadit, vienmer kkadu tizlumu runaji, par annu kkadu kko tadu.

2. Par Defragmenteetu, vins nerunaja tik bieshi un netrauceja, un nerunaja tad kad es vadiju, a tu vienmer runaji un treauceji.

3. Uzliku gag, tu uzreiz nepamatoti sperienprojekts.

4. Banu es tev negribeju likt, bet nu tev bija gag, tu vel pargaji pie ct(bet tevi def parmeta) un tu pec tam vel kko dirsi gag laika, tadel ban.

 

Domaju ka vinam varetu iedot soda punktu, jo varas vienmer pa vidu un + nepamatots sperienprojekts. ;)

Link to comment
Share on other sites

Man nekas nav japarskatas, visu perfekti aceros, tu trauceji vienmer runajot un nepamatots sperienprojekts. Viss pareizi.

Es vissu pateicu.

 

Gribu lai iedod vinam soda punktu par nepamatotu sperienprojekts, jo jau zb, tadus pec tam nevar nosudzet, jo demkas nav un nevar redzet kurs izkikoja, paldies SPELETAJIEM, kuri man pateica kas mani sperienprojekts, bet ari vienmer speletajiem nevar uzticeties. ;)

 

(Fresh, tev pasham nav kauns uzrakstit sudzibu kur viss bija pamatots un + vel tu nepamatoti mani sperienprojekts kur vari dabut soda punktu? :D)

 

_________

 

Vsjo, lai Spike or BT izsaka gala lemumu.

Edited by AppE
Link to comment
Share on other sites

Kads sakars sperienprojekts? Par nepamatotu gag sperienprojekts neliek,jus esat slimi ar to kikoshanu. Atslapstiet vienreiz. Un gag ir par trauceshanu ko nesaproti

 

Par to sperienprojekts ar sedesi banu tc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×