Jump to content
kazhixLV

"weekly Top5" Video Highlights

Recommended Posts

Sveiks lasītāj !

 

Šodien, spēlējot IDENTY de_dust2 serverī, man prātā iešāvās viena ideja. Kā būtu ja IDENTY būt savs nedēļas apskats par smukākiem momentiem. Manuprāt, spēlētāji un spēlētājas sarosītos un serveris būtu pilns vidu dienu. Ko sakat par ideju ?

Link to comment
Share on other sites

manuprāt, būtu naisīgi, ja speļetāji paši iesūtīt uz noteiktu epastu, vai nezkur, savas demkas ar momentu un pēctam kāds sačinītu kopā top3, vai top5, skatoties, kāda aktivitāte. Es atbalstu

Link to comment
Share on other sites

manuprāt, būtu naisīgi, ja speļetāji paši iesūtīt uz noteiktu epastu, vai nezkur, savas demkas ar momentu un pēctam kāds sačinītu kopā top3, vai top5, skatoties, kāda aktivitāte. Es atbalstu

Beztēmā uztaisīs topiku, tur varēsi mest savu demku, pateiksi precīzu demo laiku/s, kurā bija kādi skaisti fragi, tad vienkārši gaidīsi.

Link to comment
Share on other sites

oij te manliekas būtu baigi grūti pat noteikt tos top 3,vajadzētu top 10 :D ,jo ir pietiekoši daudz labu spēlētāju,kam tie momenti sanāk,ja ne katru otro raundu :D bet ideja laba

Link to comment
Share on other sites

Jums jāmācās lasīt - cilvēkam nepatīk likt pārāk daudz efektus, bet ja jūsu acīm tīmamāki būtu action slowmotion momenti, tad to var uzlikt. Papildus efekti nav problēma, bet jums jārespektē cilvēka velme kaut ko padarīt. Tā nav viegla padarīšana, bet es atbalstu un izpalīdzēšu vajadzības gadījumā. Par to kā izvēlēties labākos momentus ,mēs ar kazhiku varēsim to izvērtēt.

Link to comment
Share on other sites

DOD skype, un es sūtu dēmo, a var piemēram kkādus feilus ar sūtīt, jo man ir low fps, man tagad biežāk visādi bulšit rēcīgi sanāk D:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×