Jump to content
MastenGrabenGazen.

Sudziba Par Valtu.

Recommended Posts

Warning issued by Valts for Spamming in Ps Battle - Piko Vs Eiduks.

Given 10 points - expire on Aug 16 2012 05:10 PM.

Content moderated for 14 days

Ability to create content removed for 14 days.

Suspended for 14 days

 

___________________________________

 

Sveicināti visi. Gribu pasūdzēties administrācijais, par Valtu, jo viņs mani nepamatoti suspendoja jeb iedeva 10wp. Kā viss notika? Notika vienkārši. Es valtam kādu dienu jautāju caur Čatu, lai viņs man pasaka kā no ps saglabāt bildi .bimp vai kkādā tādā formātā, man vajadzēja uztaisīt spray priekš cs, viņs man skaidroja vairākas reizes un es sapratu tikai uz 3 vai 4 reizi, pēc tam es vēl jautāju viņa skype, lai pajautātu vēl dažus jautājumus par ps, un viņš man nedeva skype, jo ķip man lēni pielec utt. Nu un pa vidu ierunājās Bender, viņš teica, lai Valts man uzliek suspendu, Valts teica, ka nemāk likt suspendu un lai Bender viņu iemāca. Bender pateica Valtam, lai viņš man uzliek 10wp tur kur viņam ir pieeja pie wp. Visa tā saruna bija Čatā. Kā es sapratu, Valtam ir pieeja pie wp GFX sadaļā, jo es nesen pirms mūsu strīda, biju iepostojis topika "Ps Battle - Piko Vs Eiduks.". Tur visi rakstīja visadus viedoklus un sudus, es uzrakstiju ka abi zaudes, un par to man iedod 10wp, jeb suspendu, nu c'moon, tur taks nepamatots suspend. Un kur es vel tur spamoju, man pat tos postus nevajag, wnk uzrakstiju ka abi zaudes, jo man liekas ka vini abi nav nekadi pro, un viss nu. Gribu lai Valtu soda un nonem pieeju pie wp, jo man bija 4 vai 5 wp, un man iedod vel 10wp, un paldies _TnT_,es viņam caur skype palūdzū noņemt, jo reali nebija pamatots suspend, un viņs man noņēma 9wp un es tā pat nevarēju rakstit topikus, rakstit chata nevareju utt, tikai PM, un vēl paldies Yogijam, kurš neaizver acis un nepasūta cilvēkus, kā citi administrātori. Gribu lai administrācija neaizver acis uz manu sudzību, jo es domāju, tā nav pirmā un pēdējā reize kam viņš nepamatoti liek wp vai suspend.

 

__________________________________

 

Gribu lai izskata sūdzību kāds no MAIN vai kāds cits kuram ir galva uz pleciem, jo no moderātoriem un administrātoriem, jegas nekādas, wnk ieposto kkadu tizlumu, un aizver topiku, gribu lai izskata sudzību normāli, jo jau zb kad administrācija aizver acis uz tā saucajiem SAVĒJIEM.

 

----------

 

Paldies par uzmanību.

Edited by AppE
Link to comment
Share on other sites

Nav pirmā reize, čalis man iemeta wp upja galerija lkm, un pats psai galerija ierakstija awsome mad darbs yo man wp nebus jo es kruts.

 

:doh:

 

Nedomāju ka viņam vajadzētu WP Došanas komandu, viņš ar viņu nemāk apieties.

Link to comment
Share on other sites

tas nebija pamatoti, bet cik tu vari uzbāsties ar ps, ja nemāki tad skaties video youtubē, es ar tev nestāstītu, jo man besītu stāstīt katru lietu 4 reizes...

 

un jā viņš tev 4atā prasīja vai drīkst tev uzlikt susp, tu pat teci jā... soo padomā arī pats....

 

bet jā arī valta rīcība arī nebija korekta, uzliekot susp

 

 

EDIT

 

Un ja, es loti maz jedzu no ps, bet nu ja jau negrib man neko teikt, ta lai ari pasaka, nejau uzreiz suspend nepamatoti likt.

 

viņš tev skaidrā latviešu valodā teica lai neprasa viņam un viņ'tev neko nestāstīs, jo tev lēni pielec...

Link to comment
Share on other sites

tas nebija pamatoti, bet cik tu vari uzbāsties ar ps, ja nemāki tad skaties video youtubē, es ar tev nestāstītu, jo man besītu stāstīt katru lietu 4 reizes...

 

un jā viņš tev 4atā prasīja vai drīkst tev uzlikt susp, tu pat teci jā... soo padomā arī pats....

 

bet jā arī valta rīcība arī nebija korekta, uzliekot susp

 

Es neteicu jaa, es pateicu ka man p*huj par to ko vins var man uzlikt, bet es neteicu lai vins man liek suspendu, un ja pat pateicu, kada starpiba? Ja es vinam pateikshu lai vins nogalina kadu, vins ari to izdaris? Taks ir katram sava galva uz pleciem un nedomaju, ka ir jadara tas ko citi saka, un es nemaz neteicu lai liek man suspend, es wnk teicu ka man p*h. Un ja, es loti maz jedzu no ps, bet nu ja jau negrib man neko teikt, ta lai ari pasaka, nejau uzreiz suspend nepamatoti likt.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Uzreiz pēc šī atgadījuma, rakstīju Valtam lai tiktu skaidrībā. Stingri nosolījās, ka nekas tāds neatkārtosies, bet ja tomēr - paliks bez pieejas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×