Jump to content
simplijs

Nepaliec Jau Pedars

Recommended Posts

http://identy.lv/forum/index.php?/topic/7114-sadalas-noteikumi/&do=findComment&comment=68230

 

bik pizdatie noteikumi parādījušies?

 

sakars no wp šeit - http://identy.lv/forum/index.php?/topic/466-gfx-little/page__st__350&do=findComment&comment=70336 - un šeit - http://identy.lv/forum/index.php?/topic/466-gfx-little/page__st__350&do=findComment&comment=70142 - ? es izteicu savu viedokli. ko man vēl rakstīt? "Man liekas, ka tev tur kkas trūkst utt, bet nu 8/10"? bļin nu nepaliekat pokemoniski sīkaļas, kam galvenais ir iepist wp kur vien var. tas ir bērnišķīgi, RB, Tev ir 19 gadu, ja nemaldos, bet uzvedies forumā kā tāds 14gadīgs sīkaļa, kas tēlo kruto ar wp dalīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Nav,ko lieki postot

 

Kritiku vajag-pateikt kas trukst kas par daudz,ko labot u.t.t. Saki kas tev nepatik. Ja ir tik ahuns tad neraksti neko. Ieposto to vinam pm :(

Link to comment
Share on other sites

Kr4, es nesūda nesaprotu no fotošopa, bet es pasaku, kuras darba detaļas patīk un kuras nē, un ir pietiekami, lai būtu kritika.

 

a ja nav tur ko piebilst? manā skatījumā šie pēdējie 2 darbi ir perfekti.

Link to comment
Share on other sites

tas pats biju iepostojis PIRMS visiem tajiem jaunajiem gfx sadaļas noteikumiem, bet nē tāpat jānovārno.... debīlisms

Edited by mindfuck
Link to comment
Share on other sites

Kr4, es nesūda nesaprotu no fotošopa, bet es pasaku, kuras darba detaļas patīk un kuras nē, un ir pietiekami, lai būtu kritika.

 

Dāvidovič tava kritika ir smeiklīga... un tie tavi 50 texti vajag šaprenu ir zemē metami ,bet nu labi..

 

runājot pa simpliju izskai viedokli ,kas patīk , piemēram patīk labais stūris tur virs rokas tas spīgulis vai hvz kas ;) vai kas nepatīk piem. nepatīk augšā virs čalīša galvas ir pa gaišu/patumšu . karoč domu saprati :)

Link to comment
Share on other sites

Dāvidovič tava kritika ir smeiklīga... un tie tavi 50 texti vajag šaprenu ir zemē metami ,bet nu labi..

 

runājot pa simpliju izskai viedokli ,kas patīk , piemēram patīk labais stūris tur virs rokas tas spīgulis vai hvz kas ;) vai kas nepatīk piem. nepatīk augšā virs čalīša galvas ir pa gaišu/patumšu . karoč domu saprati :)

 

nu nav tur ko piebilst. es izteikšu viedokli kā gribēšu, ja būs ko piebilst - sarakstīšu, ja nav 3 vārdos arī varu pateikt. :>

Link to comment
Share on other sites

Dāvidovič tava kritika ir smeiklīga... un tie tavi 50 texti vajag šaprenu ir zemē metami ,bet nu labi..

 

runājot pa simpliju izskai viedokli ,kas patīk , piemēram patīk labais stūris tur virs rokas tas spīgulis vai hvz kas ;) vai kas nepatīk piem. nepatīk augšā virs čalīša galvas ir pa gaišu/patumšu . karoč domu saprati :)

  • Parādi kaut vienu tekstu, kur es ko saku par šarpenu
  • Es viņam pateicu, ka viņam tā jāizsaka viedoklis, bet tu uzdirs, ka es pavisam savādāk WTF, TU MĀKI LASĪT ?

    Kr4, es nesūda nesaprotu no fotošopa, bet es pasaku, kuras darba detaļas patīk un kuras nē, un ir pietiekami, lai būtu kritika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Ja nevari uzrakstīt vairāk par vienu teikumu, tad labāk neraksti neko.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×