Jump to content
Monsury

Dd2 - Monsury [V3]

Recommended Posts

Visu iepriekšējo mapi tevi vēroju un def masters tu esi apbrīnojams, pakaļ [] tu velc vnk ideāli, lai gan nevar tik precīzi noteikt pretinieka atrašanās vietu tu viņam trapi vienmēr...

 

Tak neesi tu tīrs var uzreiz saprast, aiz deguna vazāt mierīgi vari tos kuru nesūda neredz tur, bet es tak zinu, ka ir tev tie sūda [] !!!!

Link to comment
Share on other sites

Vinjam nekad nav bijushi kubi un jaa, ir taada lieta kaa skanja un arii tas ka vinsh lasa speeli kak nehuj, speelee vinsh apmeeram 5,6gadus, cik es zinu.. taka nomierinies.. vajag varbuut veel tev uzfilmeet kad pie vinja seezhu ka vinsh hujarit kontru?

 

EDIT: aa un jaa shitais admins arii jums ir normals, adekvaats!1 kad vinsh nobanoja monsury es uzraksitiju akdievs vinsh tak ir tiirs, admins man atbildeeja aizpisies kropli, vinsh chiito, velk caur sienam merkji bomzi

Edited by _TnT_
Paldies, bet to, vai viņš ir tīrs vai nē, lems BT/// +1wp
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nelieciet man warn. Gribu uzzināt, vai nobanotā un aizstāvja ip nesakrīt?

 

 

 

Interesē kādam vai nē - Es noskatijos demku, bet es tur pilnīgi neko neieraudziju.

Edited by Eddie
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nelieciet man warn. Gribu uzzināt, vai nobanotā un aizstāvja ip nesakrīt?

Luudzu tev mans ip - hpit3tuvx3r6jdcesa4m.png

 

un monsury - 78.84.38.58

Edited by _TnT_
+ 1wp
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par ši topika pacelšanu, bet neviens šitai štellej jeb man nepievērš uzmanību, vēlētos atrāk unban, lai var pašaudīties :>

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par ši topika pacelšanu, bet neviens šitai štellej jeb man nepievērš uzmanību, vēlētos atrāk unban, lai var pašaudīties :>

 

Labāk būtu gājis ārā ar draugiem, nevis sēdējis cauru dienu vasarā pie datora...

 

pa tēmu vēlreiz noskatījos demo failu un ir tur [] nu nevbar tik precīzi noteikt enemy atrašanās vietu !

Link to comment
Share on other sites

Es ļoti, ļoti atvainojos, Zariņ kur tu [] redzi ? :D

Es noskatijos tur reāli nekā nav paņem ar deagle Hs pectam pashauj pa defu un wh, es nezinu ko tu tur saskati bet ko vel diskutēt??

Edited by Kāsis
un tev bija jāskatās dēmo,jo esi kas?|Kāsis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×