Jump to content
diino

Stulbais Suncss

Recommended Posts

1. Pilnais izraksts no konsoles

 

 

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)

Server # 35

Error: server failed to transmit file 'sound/drunkenninja.wav'

+-[Access denied]--------------------------------------------------

| ADMIN : Suncss

| You have 5 hours , 54 minutes and 7 seconds left on your ban.

| BANNED NICK : diino

| REASON : rr

| STEAMID :

| IP : 78.84.47.182

| BAN ID : 25193

| BAN DETAILS : identy.lv/?page=ban_details&bid=25193

+-------------------------------------------------------------

 

Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.

Kicked : You are BANNED. Chec

 

 

2. Paša paskaidrojums par situāciju

Mikrafons kko čakarējās, pamanīju ka izrauts vads.

Ieliku atpakal nekas nenotika, reconnectojos pateicu Pampoxam čau un dabūju banu no tā idiota. (Suncss)

 

3. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem"

na* man demo.

4. Mape, kurā saņēmi banu

Surf_ski_2

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p)

laikam 48.

6. Links uz Tavu banu (atrodams šeit)

http://identy.lv/bans/info/25193/

Edited by diino
+1wp par admina aizskaršanu // Dave
Link to comment
Share on other sites

dirsā to sunci, lai viņš adminēt iemācās, spēlēju mapi, un tur zona kur nevar šaut otram, es kkur randomā gaisā šauju, šis slay, būtu trāpijis, varētu ibio raķ vai maķ banojis mani uz perm. Pampox var apliecināt.

Edited by SpiKe
Ej raksti atsevišķu sūdzību ar pierādījumiem, ar plikiem vārdiem nekas nenotiks, +1 warning punkts.
Link to comment
Share on other sites

dirsā to sunci, lai viņš adminēt iemācās, spēlēju mapi, un tur zona kur nevar šaut otram, es kkur randomā gaisā šauju, šis slay, būtu trāpijis, varētu ibio raķ vai maķ banojis mani uz perm. Pampox var apliecināt.

Spike, neko viņš negrib rakstīt.

Ko mēs cenšamies paskaidrot ir ka suncss ir puika kas acc nemāk noturēt.

Link to comment
Share on other sites

Spike, man tak pie dirsas to slay, es tikai dodu padomu, lai iemācās adminēt. tev pliku pimpi dirsā iespraudīs, ne vārdus. un pie dirsas par vārnām, es šajā forumā iegriezīšos tikai nākamo reizi, kad kāds jobans dirsā rāvējs kurš nemāk adminēt, atkal nobanos kādu.

fucking cunts

Edited by DAVEKON
susp for 14 days // Dave
Link to comment
Share on other sites

Tu vienreiz ienāci iekšā, kad raunds bija es tevi slayed. Pēctam vēlreiz ienāci iekšā tajā pašā raundā un es tev uzliku ban par rr. Kad noslayoju tevi, varēji palikt serverī. VIenmēr lieku banu pie otrā rr kad join raunda vidū.

Ou jā Dicksauce, piereģistrējies ID lai aizstāvētu draugu un uzdirstu man virsū, lai gan es tevi tikkai vienreiz esmu redzējis serverī. Btw Tu nobloķēji arī cilvēku speciāli, a ja tu būtu trāpījis viņam?

Link to comment
Share on other sites

Tu vienreiz ienāci iekšā, kad raunds bija es tevi slayed. Pēctam vēlreiz ienāci iekšā tajā pašā raundā un es tev uzliku ban par rr. Kad noslayoju tevi, varēji palikt serverī. VIenmēr lieku banu pie otrā rr kad join raunda vidū.

Ou jā Dicksauce, piereģistrējies ID lai aizstāvētu draugu un uzdirstu man virsū, lai gan es tevi tikkai vienreiz esmu redzējis serverī. Btw Tu nobloķēji arī cilvēku speciāli, a ja tu būtu trāpījis viņam?

 

Otrejā reizē kad piejoinojos, konsolē kill uzrakstīju.

Reconnectojos dēlj stulbā mikrafona.

Tu pat paskaidrojumu neuzprasīji.

Link to comment
Share on other sites

Uzskatu kad Suncss rīkojas adekvāti un pareizi. Ka arī, vai tiešām esam tik atkarīgi kad nevarm 6 stundas izstikt bez cs? Ārā smuks laiks, aizej paelpo svaigu gaisu! Ko te vēl gaidīt? Slēdzat ciet, lai izcieš sodu!

 

<c> babbuc

Edited by Loled
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×