Jump to content
Sniegbaltite

Little Uzmanies

Recommended Posts

:yao: man nav mašīnas :yao: es guļu ar lakrossa nūju. :yao: esmu parāk resns lai jūs ieliktu roku mašīna ,kad es tur sēžu :(

 

Bļag, nedirs, tu esi pārāk resns, lai ieietu mājā pa durvīm, tāpēc tu gribi kāpt pa logu, bet tu esi arī resns priekš loga, tāpē tu guli zem viņa.

 

āaa jāa, un ķipa tava tā lakrossa nūja ir, tas poda sūds ar kuru sūdus notīra nost no poda, un tu ar viņu guli.

 

ok, ok sry :<

Viņš tkan eapvainosies viņš zin kāds es esmu, kad es sāēdos betānus. :DD

Edited by psai
joks ir joks, bet neaiziesim jau apdiršanā // Dave
Link to comment
Share on other sites

Bļag, nedirs, tu esi pārāk resns, lai ieietu mājā pa durvīm, tāpēc tu gribi kāpt pa logu, bet tu esi arī resns priekš loga, tāpē tu guli zem viņa.

 

āaa jāa, un ķipa tava tā lakrossa nūja ir, tas poda sūds ar kuru sūdus notīra nost no poda, un tu ar viņu guli.

 

You are dead... Par manu lakrossa ekipējumu tā nevar runāt :(

 

Un Geyz es tevi atradīšu un ielidināšu lakrossa bumbiņu ar 100km/h tieši rīklē..

Link to comment
Share on other sites

You are dead... Par manu lakrossa ekipējumu tā nevar runāt :(

 

Un Geyz es tevi atradīšu un ielidināšu lakrossa bumbiņu ar 100km/h tieši rīklē..

 

Tu esi pārāk resns , lai aizmestu bumbiņu kaut kur :(

Link to comment
Share on other sites

Palūkšu vairs šādā veidā neņirgāties par foruma biedriem - varbūt viņš kādam nepatīk, bet tas nenozīmē kad viņš ir pelnijis lai par viņu publiski ierēc. Tas neatiecās uz video, bet visumā. Gribēsi viņam kautko pateikt, atbrauksi uz ID tusu un izkratīsi sirdi.

 

Runājot par video - nežēlīgi. Iedomājaties sevi viņu vietā, tu no rīta iekāp mašīnā, brauksi uz darbu un hujakš, kautkādi ģenij tev uzbrūk, piedavām ar ak47. Mazliet protams nofailoja, bet nu .. un vispār, es nesapratu ko tur apzīmēja ar sarkano apli.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×