Jump to content
akka

Sudzība Bar Kāsi.

Recommended Posts

Sveiki lieta tāda, ka kāsis atkal bugo @ JB, jau kadus 10 skautus ir nopircis, vienā mapē, tad kad bija spike otrā mapē arī tik pat daduz, Es domāju ka atkal vinš māk bugot, tāpēč nobanoju, viņš ar Savam BT Privilēģijām banu ir noņēmis bez sudzības, vajadzētu tākā iezteikt rājienu, demo nelikšu bet ja vajag varu iedot.

 

Uzliku vēl banu apr 5x sperienprojekts nepamatoti. Šeit.

 

Spike vari apskatities cik viņam ir idp?

 

 

+-[Access denied]--------------------------------------------------

| ADMIN : k@@SiS

| There are 9 minutes and 50 seconds left of your ban.

| BANNED NICK : Got weed.?

| REASON : atputies

| STEAMID : STEAM_0 : 1 : 46542762

| IP : 92.238.155.202

| BAN ID : 24587

| BAN DETAILS : identy.lv/?page=ban_details&bid=24587

+-----------------------------------------------------

 

 

outsider : (26 June 2012 - 11:57 AM)sorry kāsi, tā nedrīkst.. photo-thumb-3.jpg?_r=0outsider : (26 June 2012 - 11:57 AM)Kāsis Removed IDBans ban: k@@SiS (89.248.91.151 - 24585) Today, 12:47 PM 89.248.91.151

 

http://identy.lv/bans/info/24587/

Link to comment
Share on other sites

Pirmo banu noņemu saistība ar to,ka mani nepatiesi,ATKAL,apvaino kkādā idp bug iesmeslā!Visi ļoti labi zinam,kad Tas vairs nav iespējams,tapēc atļavos vienpersoniski vnk noņemt banu!kapēc?citēju:

 

 

Sākumā pateikšu, ka beidzot tika atrasts un ielikts serverī strādājošs plugins - serverī vairs nebūs iespējams nomainīt in-game niku. Takā tagad es varu būt drošs, ka punkti netiks zagti

 

viss skaidrs :)

 

no rīta savāc punktus,spike iedo,akka iedo,tnt iedo! pa dienu tik 1,5k var easy savākt :)

 

varat skatītties atkal cik man tie idp tur ir.teikšu vienu,nebūs daudz!Beidzās :(

Link to comment
Share on other sites

Pirmo banu noņemu siastība ar to,ka mani nepatiesi,ATKAL,apvaino kkādā idp bug iesmeslā!Visi ļoti labi zinam,kad Tas vairs nav iespējams,tapēc atļavos vienpersoniski vnk noņemt banu!kapēc?citēju:

 

 

 

 

viss skaidrs :)

 

no rīta savāc punktus,spike iedo,akka iedo,tnt iedo! pa dienu tik 1,5k var easy savākt :)

 

varat skatītties atkal cik man tie idp tur ir.teikšu vienu,nebūs daudz!Beidzās :(

Pirmo banu noņemu siastība ar to,ka mani nepatiesi,ATKAL,apvaino kkādā idp bug iesmeslā!Visi ļoti labi zinam,kad Tas vairs nav iespējams,tapēc atļavos vienpersoniski vnk noņemt banu!kapēc?citēju:

 

 

 

 

viss skaidrs :)

 

no rīta savāc punktus,spike iedo,akka iedo,tnt iedo! pa dienu tik 1,5k var easy savākt :)

 

varat skatītties atkal cik man tie idp tur ir.teikšu vienu,nebūs daudz!Beidzās :(

Tas nav pamats nepamatoti kikot nos ervera + banot.
Link to comment
Share on other sites

mhm, par sperienprojekts ja, tur var piesieties, bet nu lai lemj augstāk stāvošie :)

 

SpiKe,akka,TnT, utt, ja dodiet, tad dodiet visiem idp nevis tikai vienam cilvekam! ;)

Edited by Kāsis
dod pilnībā visiem,kas ir serverī/kāsis
Link to comment
Share on other sites

Ienāca PM, Serverī kad Kāsis bija tagad sapratu kapec mani uz 10 min nobanoja - Sent Today, 12:13 PM

Tad kad izbanoja no servera, kasis nodzesa sev visus idp.

Paldies spriditim.

Link to comment
Share on other sites

Banned

Edited by DAVEKON
bet vai tas dod tiesības pašam ņemt nost? cik zinu viņš nav no tiem kas var atļauties tā darīt, bet tikai BT // Dave
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×