Jump to content
outsider

Identy spēles informācija

Recommended Posts

Info

Katram identy lietotājam automātiski tiek izveidots virtuālais cilvēks. Šiverējoties pa identy mājaslapu katrs var saņemt ne tikai XP, bet arī itemus.

Kā iegūt itemus

Pašlaik itemus var dabūt 2 veidos. Pirmais veids ir spēlējot dueļus. Kad dueli esi uzvarējis, tev būs 17% iespēja, ka tu saņemsi kādu priekšmetu. Ja gribi VIP kartiņu, kuru nevar nevienam sūtīt un nevar arī uzvilkt, tad nopērc VIP kādā no identy serveriem un katru reizi, kad nopirksi VIP, tev iedos +1 vip kartiņu. :) Un, protams, vēl itemus var dabūt no citiem, kad citi tev nosūta itemus.

P.S. Konkursos arī varēs dabūt itemus. :)

Kā iegūt XP

Par katru postu forumā tu saņem +2XP.

Kā iegūt ID Cash

Par katru uzvarētu dueli uzvarētājs saņem +0.05$ ID Cash, bet zaudētājam tā summa atņemās.

 

Jautājumi/ieteikumi/bugreport un jebkādas citas atsauksmes jāraksta šinī topikā kā atbilde (reply). :)

Link to comment
Share on other sites

Intersanti gan. :)

 

Kas par dueliem?

 

Pasties kur es tagad postoju apakšā zem mana profila tur ir Character, paņem to un izaicini mani uz dueli .. spēles jēga, mērķis izvairīties no sienām visilgāk.

Link to comment
Share on other sites

Tai spēlei vajag kādu anti lag, jo ziemelim tā spēle bremzē un viņš dafiga punktus dabuja :D

 

Btw, ja pārslogo pc tā spele iet lēnām un var dabūt kaut miljons punktu :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×