Jump to content
linceens

Sudziba [Jailbreak] zATLERS

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) zATLERS,

[BoomPanel] --------------------------------
[BoomPanel] You have an active gag
[BoomPanel] Reason: aa
[BoomPanel] Timeleft: 1 hour 34 minutes 
[BoomPanel] --------------------------------

2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Tatad situacija sada - iegaju serveri, pec tam pie CT, un sanjemu CT banu ar iemeslu ''AktivsBans'', nu ja man uz otra account ir vac ban, nejau delj chitosanas, bet gan delj ta ka es pats iegaju random saita, un man acc nozaga. PS. pirmstam bija runa ar exsup, ka es 6dien ienaksu, un sanjemsu CT unban, bet kinda es taja diena netiku JB, jo tiku vac banots, respektivi pec tam uztaisiju jaunu steam profilu, un nopirku csgo, un atsaku spelet JB... Vel bija no reason gags... Uzrakstiju cata , labi sms admin, un kinda vins mani nogagoja, lai gan pats ieprieks mani saukaja par chilli picu (neredzu logiku) ka ari sis nav pirmais no reason gags, ieprieks jau rakstiju boomix'am private, bet vins ignoreja… 
3. Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes. n/a
4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību n/a

 

(PS. atvainojos par garumzimem, uz si datora tadu nav, esmu mainijis ari valodas.)

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt tu pats atzinies ka dabūji ct banu no zupas, uztaisīji alter acc un iegāji ct. Rebudijs man iedeva heads up par to ka tev iepriekš bija ct bans, tapēc tu tagad esi banots. Zupa banoja tevi, tad arī prasi viņam par unban, lai gan dzirdēju ka ~mēnesis tev tas bans so gl.

Otrais pavisam vienkārši, admin abuse tu ne pirmo reizi taisi un tapēc šoreiz tev 2h uzliku gagu. No citiem adminiem dzirdējis esmu ka tev vispār vajadzētu perm gagu skatoties kādas jēlības citreiz raksti čatā. 

+ visiem kuriem liekas ka sms admins nav pietiekoši aizskarošs aizvainojums, man tā arī sākumā likās. Bet ja sāk constantly to skandināt tad gagoju visus, adminus tajā skaitā. zupa zina :D 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zatlers said:

Pirmkārt tu pats atzinies ka dabūji ct banu no zupas, uztaisīji alter acc un iegāji ct. Rebudijs man iedeva heads up par to ka tev iepriekš bija ct bans, tapēc tu tagad esi banots. Zupa banoja tevi, tad arī prasi viņam par unban, lai gan dzirdēju ka ~mēnesis tev tas bans so gl.

Otrais pavisam vienkārši, admin abuse tu ne pirmo reizi taisi un tapēc šoreiz tev 2h uzliku gagu. No citiem adminiem dzirdējis esmu ka tev vispār vajadzētu perm gagu skatoties kādas jēlības citreiz raksti čatā. 

+ visiem kuriem liekas ka sms admins nav pietiekoši aizskarošs aizvainojums, man tā arī sākumā likās. Bet ja sāk constantly to skandināt tad gagoju visus, adminus tajā skaitā. zupa zina :D 

runa iet par to ka TU pats aizskar mani, saucot par chilli picu, vaitad ne? Tiklidz uzrakstu ''smsadmin'' uzreiz seko gags no Tavas puses, lai gan pats vislaik lamajies ieks servera, un aizskar citus. Ar zupu jau sarunajam ka unbanos, un vel sodien PM runajam ka kinda man jau ir jabut unbanam, bet es caur to acc nevaru serveri ieiet, un nevaru dabut unban.

Link to comment
Share on other sites

Kopš man ir sa, es nevienu neaizskaru un praktiski nelamājos serveros (vismaz cenšos). Čili pica ir, well es pat isti nezinu kas tas ir :D, manliekas, ka tas ir kautkāds ļevais serveris kurā tev admins bija, tapēc tu neesi īpaši mīlēts identyā.

Lai vai kā, gags tev paliek un unbanu runā ar zupu, nesaprotu kapēc vispār par ctbanu ieminējies, lai gan pats visu labi saprati.

Aizslēgšu ciet, lai nav lieks spams, outpace ja gribēs izteikties tad atvērs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×