Jump to content
asdasdsadasdas

CT UNBAN [Jailbreak] TheAlzyHD

Recommended Posts

1. CTBAN] -----------------
[CTBAN] Tu esi CT banots!
[CTBAN] Banoja: ALMIGHTY _TnT_
[CTBAN] Iemesls: Apzināts free damage+voice_changer
[CTBAN] Datums: 2018-07-29 11:43:23
[CTBAN] -----------------
2. 1) Tas nav voice changer ;3 
 2) Apzinats free damage ir iemesls lai banotu, bet nu kamer citi taisa mass fk taisa un no ct vadisanas neko nesaprot, tikmer mani bano par sikumu...
(+mani nomutoja par "Voice changer" + abuse) uz 24 stundam? Labi, banojat uz 1-20 stundam par abuse, (btw katrs izmanto lamuvardus... (Aizver muti nav lamuvards) ) un tas nav voice changer...
3. Demo nevaru atrast, jo nezinu mapes nosaukumu un visus sikumus..
[boomPanel] --------------------------------
[boomPanel] You have an active mute
[boomPanel] Reason: abusive+voice-changer
[boomPanel] Timeleft: 22 hours 23 minutes 
[boomPanel] --------------------------------

 

Link to comment
Share on other sites

Man patīk kā tu centies visus lietas apstākļus nostādīt par labu sev.

 

Tātad, spēlētājs man raksta STEAM, lai noskatos to un to demo, tos un tos roundus. Noskatījos un demo saskatīju pārkāpumus 3 spēlētājiem - BRAZZERAM, Aizy un Onsy, visi tika sodīti ar mute izņemot Aizy, kurš papildus ieguva arī CT banu.

 

Voice changer  - iespējams, tev tik labi pasām sanāk izmainīt balsi vai arī tie vienkārši bija ieraksti, bet tas jebkurā gadījumā bija lieks mic spam. Man šoreiz vairāk likās, kā tas ir voice changer, bet nu BT izskatot sūdzību var arī nomainīt iemeslu, ja tas tev liks mierīgāk gulēt naktīs.

 

Par abuse - nejau par aizver muti tu tiki mutēts, nevēlos te neko citēt, bet demo viss labi dzirdams.

 

Demo (0-10 roundi):

https://failiem.lv/u/ek7kb6ub

Link to comment
Share on other sites

TnT visu perfekti augstāk paskaidroja, 24h mute, jau tā maigs sods, jo serverī vari turpināt spēlēt, un laiks nav tik ilgs.

 

Par to voicechangeri, ja tiešām tev nav tas voicechangers ieteiktu netaisīt vairs to cancerous balsi/skaņu, lai nebūtu šādas nesaprašānās.

 

 

:tc:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×