Jump to content
Jake

PC problemas

Recommended Posts

Pirms pāris dienām saliku jaunu pc, pirmajā dienā viss gāja ideāli utt. Tagad (pēc divām dienām) ir kaut kāi random ''freeze'', vislaik kaut kas ''crasho'' utt...Izmet no spēles, nevaru nomainīt rezolūciju un tādā garā. Pārinstalēju draiverus (visus), tagad domāju pārinstalēt windowsu, bet varbūt ir kas cits ko varētu izmēģināt pirms to daru?Iepriekš meta kaby lake #12 un #9 erroru, bet parinstalējot driverus errori pazuda...

Problēmu sarasksts

-Spēles crasho (tieši tikai spēles)

-Ieeju csa ar (1440x1080) monitoram stāv 1920x1080, izeju no csa parādas 1440x1080 un nevaru nomainīt

-cs vienkārši uz kādām 10 sekundēm ielago

-Nerunāsim par pubg 110-170 fps un pēkšņi nocrasho, bet tas esot daudziem (iespējams spēles vaina)

-Windows defender regulāri izmet kādu driver erroru, pārinstalēju un viss ir ok

-Chrome arī sācis crashot

 

Bildītes ar manu ''gaming'' setup.

http://prntscr.com/ij3gob

http://prntscr.com/ij3hz7

 

Lietas ko esmu mēginājis.

-driveru pārinstalēšana

-chipset un bios driveru updeitošana

-spēļu pārinstalēšana

-pārbaudīju vai nav vīrusu

 

 

p.s Lietoju ''pre-activated windows''

http://prntscr.com/ij3usq

Edited by Jake
Link to comment
Share on other sites

"Ieeju csa ar (1440x1080) monitoram stāv 1920x1080, izeju no csa parādas 1440x1080 un nevaru nomainīt"

 

Tu esi nvidia uztaisijis 1440x1080 bet ingame tev ir full hd?

 

"Windows defender regulāri izmet kādu driver erroru, pārinstalēju un viss ir ok"

Novelc driver booster un tu nepalaidīsi garām nevienu driveri. 

 

Bet ir diezgan dīvaini, ka cs crasho, tev nav kkadi neta liktie configi? 

Ar pubg tas ir norm, tur nenem galva, tā spēle ir broken!

Link to comment
Share on other sites

"Ieeju csa ar (1440x1080) monitoram stāv 1920x1080, izeju no csa parādas 1440x1080 un nevaru nomainīt"

 

Tu esi nvidia uztaisijis 1440x1080 bet ingame tev ir full hd?

 

"Windows defender regulāri izmet kādu driver erroru, pārinstalēju un viss ir ok"

Novelc driver booster un tu nepalaidīsi garām nevienu driveri. 

 

Bet ir diezgan dīvaini, ka cs crasho, tev nav kkadi neta liktie configi? 

Ar pubg tas ir norm, tur nenem galva, tā spēle ir broken!

Driver boosteru jau palaidu ureiz pēc windows instalācijas. Man dekstopa stav full hd, in-game man ir uzlikts 1440x1080, ieeju csa un dekstopa paliek tāda rezolūcija kā csa. Nomainu, uzklikšķinu uz ekrāna un uzreiz nomainās atpakaļ (1440x1080).

Configu liku visu no default kā man vajag. Nekas nav ņemts no neta...Tāpec pats nesaprotu kas notiek xD

Link to comment
Share on other sites

Driver boosteru jau palaidu ureiz pēc windows instalācijas. Man dekstopa stav full hd, in-game man ir uzlikts 1440x1080, ieeju csa un dekstopa paliek tāda rezolūcija kā csa. Nomainu, uzklikšķinu uz ekrāna un uzreiz nomainās atpakaļ (1440x1080).

Configu liku visu no default kā man vajag. Nekas nav ņemts no neta...Tāpec pats nesaprotu kas notiek xD

Bet lai spēlētu 1440x1080 tev vienmēr desktops būs 1440x1080. Pats spēlēju ar to res, un visu laiku nvidia paneli mainu kad vajag full hd lai paskatitos citus darbus uz ekrana, nevis lai spēlētu! 

Link to comment
Share on other sites

Bet lai spēlētu 1440x1080 tev vienmēr desktops būs 1440x1080. Pats spēlēju ar to res, un visu laiku nvidia paneli mainu kad vajag full hd lai paskatitos citus darbus uz ekrana, nevis lai spēlētu! 

Nezinu, ieeju ar full hd csa viņš pats nomaina uz 1440x1080, izeju un ir atkal full hd...Bet ir mirkļi kad izeju no csa un monitors ir 1440x1080 (desktops), un tad es nevaru nomainīt atpakaļ uz full hd...

Link to comment
Share on other sites

nekad nesapratīšu tās 4:3 un custom izšķirtspējas.

 

vai tu lieto windows kas bija instalēts uz veco mātesplati? tobiš pieslēdzis vienkārši disku ar esošu os virsū un lietojis uz jaunā pc.

 

ja tā, tad a nu ka ***ies ārā no šejienes un uzliec svaigu windows, jo lietot to pašu windows ar vecās plates draiveriem nevar

Link to comment
Share on other sites

nekad nesapratīšu tās 4:3 un custom izšķirtspējas.

 

vai tu lieto windows kas bija instalēts uz veco mātesplati? tobiš pieslēdzis vienkārši disku ar esošu os virsū un lietojis uz jaunā pc.

 

ja tā, tad a nu ka ***ies ārā no šejienes un uzliec svaigu windows, jo lietot to pašu windows ar vecās plates draiveriem nevar

Nē, uztaisiju flashka visu, pieslēdzu flashu un uzinstalēju...Viss kā pienākas...Viss ir jauns...

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies Atkaram par palīdzību. (Vajadzeja tikai apdeitot biosu)

 

Var TC.

Edited by Jake
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×