Jump to content
MedusKūka

Problēma

Recommended Posts

Tātad šādi izskatās mans ekrāns, kāda verētu būt problēma?

https://imgur.com/a/NrhfB

PS. Monitoru pārbaudiju, pieslēdzu televīziju viss gāja. BIOS ar krāsam viss normāli.

 

Edit: Lai arī cik dīvaini neizklausītos ieslēdzot csgo visas krāsas atkal bija normālas, bet desktop paliek kā bija.

Edited by MedusKūka
Link to comment
Share on other sites

Mby pačeko displeja vadu?

 

Ieteiktu vienkārši pārbaudīt HDMI/VGA/DVI vadu, ar kuru tu pievieno monitoru datoram.

 

Ir gadījies, ka neesmu HDMI vadu kārtīgi ielicis portā, tādēļ arī ir tāds monitors (manā gadījumā).

 

edit: ja savienojuma vados nav problēma, tad tā poļubomu meklējama pašā videokartē

Edited by Legitness`
Link to comment
Share on other sites

man bija kaut kas līdzīgs, bet ne tik traki, vienkārši viss krāsu spektrs bija sapists. Mana problēma bija vadā, kaut kas tur nebija labi un nācās mainīt to. Kā jau augstāk teica, pārbaudi vadu, varbūt problēma savienojoties ar monitoru, varbūt tam galam kurš savienojas ar datoru. Ja nē, vari mēģināt pārinstalēt draiverus.

Link to comment
Share on other sites

Laikam kkas ar video driveri, jo visus vadus pārbaudiju+iepriekšējā vakarā bija Windows update. Mēģināju izdzēst video driveri, restartēju datoru viss ķipa likās normāli, pagāja kāda minūte un atkal viss atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×