Jump to content
SALTYpotato_LV

[Sudziba] Administrators Zatlers.

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles - 

 
 [CTBAN] -----------------
 [CTBAN] Tu esi CT banots!
 [CTBAN] Banoja: 912
 [CTBAN] Iemesls: nezin noteikumus
 [CTBAN] Datums: 2018-01-05 20:23:53
 [CTBAN] -----------------


2. Paša paskaidrojums par situāciju -  Administrātors uzdeva jautājumu par to cikos beidzās MixDay, nezinot atbildi atbildēju, ka beidzās 2:59 uzreiz administrātors veica banu uz manu CS:GO profilu un banošanas laikā DopeScott prasīja administrātoram noteikumus un uz to atbilde netika sniegta (No Zatlera puses).

 

3*. Demo fails no tavas csgo mapītes vai GOTV - https://failiem.lv/u/yfs9zmxm#sign_up

 

4. Aptuvens laiks / raunds kad saņēmi banu - Mapes sakums - 2-7 raunda laikā.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 Administrātors uzdeva jautājumu par to cikos beidzās MixDay, nezinot atbildi atbildēju, ka beidzās 2:59

 

Banots tiki par to ka 20% no taviem frgiem bija bezjēdzīga fragošana un FK, es sēdēju specos un speciāli specoju tevi. Banu gribēju jau likt iepriekšējā mapē, bet kad tu prost nezināji not. un pat biji tik gudrs ka atzinies šeit topikā ka not. nezini, tad tu ceri uz unban tagad? Bans paliek!

 

edit: man jau uzdeva, dopescot "vai strelkas laikā CT drīkst iet T zonā" teicu ka ir atļauts iet T zonās, tik ieročus nedrīkst ņemt, Tad High definition prasīja "ko gepards dara mix day"atbildēju ka skrien un dur ar m1. To ka noteikumus es nezinu to man nepiešuj, un dope paldies par labajiem vārdiem

Edited by Zatlers
Link to comment
Share on other sites

Tie jautājumi nebija jauztver nopietni, es vienkārši domāju, ja Zatlers nobanoja pa 1 nepareizu atbildi, varbūt viņš kādu nieku ari nezina  hm

Un tas ir citējums, ko ferriots man atsūtija pēc bana, kas ir iepostots adminu čata. ''Nevis es to teicu''

 

Labi, ka simplijs paņēma labāko momentu no admin čata  :gaben:

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

Nu tas bija tā domāts, es jau nedomāju, ka dope kko par zatleru teica. Vairāk, lai feriots nokaunas. Noteikumus nezinaja, bans pamatots. Unban drīksti pieprasīt pēc 2 mēnešiem - tapec, ka vel abuse uztaisīji pēc tam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×