Jump to content

Recommended Posts

Sveiki!

Mani nobanoja Rebudjis (Rebudzix) nepamatoti JB serverī.

Teica par misijas nepildīšanu, lai gan es biju gun room un ņēmu jaunu ieroci, jo tam bija lodes beigušās.

Prēcīzu notikuma laiku nevaru nosaukt, jo tas notika krietnu laiciņu atpakaļ.

Pēc lūgumiem unbanot man sakumā lika gaidit vakaru, kad pienaca vakars man lika gaidit dienas, pagāja nedēļa un man pateica, ka neunbanos.

 

Atvainojos, ja ir kada drukas kļūda.

 

xxxDevils

Edited by xxxDevils
Link to comment
Share on other sites

ne pa tēmai , bet rebudijs bija vienīgais skarbais un sakarīgais admins serverī tik tiešam viņš izsprata jailbreik modu ct banoja uz 1-2mēnēšiem sabalancēja vienmēr ct komandas , lai novādītu raundu un citas spēles .  Mūsdienu admini līdz vakaram jau unbano un ļauj tiem maziem vadīt kuri tālāk par kamerām nevar novadīt un kad viņus nošauj dabū ct banu vai banu no serveriem :( Ieteicu manam draugam uzpēlēt šo jb serveri niks Foxtrot protams viņu serverī uztaisija freekilu admins bija online un prasija , lai tiek galā ar šo jaunekli , lai palidzētu manam draugam viņš to izbanoja ārā :( tas pats ar xulio .

 

Vakar iegāju serverī jaunais admins Ntree līderis lika sekot viņam līdzi pa jaunajām pēdām dust mapē viņš ieskrēja pie gravitācijas un paņēma to protams es sāku viņam šaut un tas man piedraudēja ja nošaušu izbanošot ārā wtf veči ? Protams ir demo , bet neredzu jēgu :(  Tas ir viens no iemesliem kpc nerados vairs serverī . jo tur notiek bardags kā jau teicu rebudijs aizgāja sīkie pārņēma serveri :(

Un kas tev liek viņus nenosūdzēt? /Tiger/

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×