Jump to content
fani

ctunban subforum

Recommended Posts

Es uzskatu, ka vajadzētu izveidot sadaļu, kur var pieprasīt ct unbanus pēc konkrētas sistēmas. Pēdējā laikā pārliekus daudzi visi dīc pēc tiem unbaniem spamojot čatu. Esmu ievērojis, ka daudziem nepielec, kad pasaka nedos viņi terorizē adminus visu laiku prasot unbanu līdz apnīk meklē nākamo adminu.

 

Es domāju tas varētu notikt šādi līdzīgi, ka ar banu apelācijām vai sūdzībām norādot-

 

Adminu, kas ir banojis

Cik ir ilgi bans

Kāpēc tev būtu  jāpiešķir unbans

Norādīt Steam profilu, lai admins var sazināties un pārbaudīt vai zin noteikumus. 

 

Šo visu izskatīt varētu  ban team, bet tas būs par daudz  1 cilvēkam man tā liekas, jo daudzi ir banoti. Tāpēc tas kurš banojis, lai tiek ar to galā. tikai gadījumā, ja admins nerādās, kādu laiku forumā vai nevar izskatīt, lai kāds cits admins to izdara. Admins ieraksta atbildi, ka izskatu banu. Ja ir unbanojis, lai  izlabo postu un ieraksta unbanots.

 

Parasti tas notiek pa aicinot parunāt teamspeak vai discord vai arī steam, bet steam voice chat dažreiz nestrādā. Es personīgi uzdodu  6 jautājumus tie arī sastāv no situācijas izskaidrošanas, kas jādara, katrs, protams ne vienmēr visiem jautāju tie, kuri ilgāk spēlē serverī tiem dodu atlaides no šiem jautājumiem, jo viņi māk atbildēt uz visu, bet dažreiz paši pārkāpj un nākas banot. Protams katrs admins pēc saviem uzskatiem dod unban.

 

Var kaut ko konkrētu izdomāt pēc kā vadīties, lai dotu unban vai atstāt to kā tas ir tagad.

 

 

Tomēr serveri ir pieejams !buyctunban  tāpēc varētu nedaudz parakstīt forumā nevis gaidīt uzreiz adminu pretim nākšanu un serveri spams samazinātos mazliet. 

 

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

No savas puses teikšu nē, kāpēc? Forumā parādīsies ļoti liels un nevajadzīgs spams no šī visa pasākuma, domāju, ka katrs spēlētājs, kas tiek nobanots saprot, ka viņš tiek nobanots uz neilgu laiku par noteikumu pārkāpšanu un kad laiks ir pagājis, tad arī var mēģināt noņemt liegumu no CT. Attiecīgi tie, kas spamo un dīc pēc unbana, tad droši viņus var sodīt un arī pateikt to, ka ja nīdēs pēc tā un neliks mieru, tad viņa izredzes samazināsies, tas ir gadījumā, ja cilvēks patiešām nesaprot, ko dara un adminam parāda priekšstatu, ka viņš tikai vēlas to unbanu. Katram cilvēkam, kas ir saņēmis banu no CT ir jāpierāda, ka viņš var laboties, iemācīties noteikumus un rast adminam skatu uz to, ka viņš vairs to nedarīs nevis lieki dīkt un gaidīt brīnumu. 

Link to comment
Share on other sites

Tā sodīšana manu prāt neko nedod iedo gag pēctam ungag  atkal seko jautājums iedosi unban.  Ja labi bans ir uzlikts pirms stundas vai knapi dienu un vienmēr sagaida unban. Tas aizrādījums pa vienu ausi iekšā pa otru ārā citos gadījumos, cik reižu tie paši gagoti, banoti, kickoti  no ķlūdām nemācas. + Puse vienmēr nekad nav izlasījusi noteikumus saka protams ir izlasījuši, ka pajautā, kādu jautājumu uzreiz izgāžas. Vienīgi ar tiem, kas samēra ilgi jb spēlē ar viņiem tādas problēmas nav. Es domāju izlasot paraugu varbūt tomēr apdomas izlasīt noteikumus.

 

Ja ne sadaļu tad vismaz noteikt dienu skaitu, kad atkal var lūgt unban. 

 

@simplijs es to biju tā domājis neprecīzi formēju. 

Link to comment
Share on other sites

ai, ja te trakie id koderi gribētu, tad varētu crazy lietas saštukot, kkādu attiecīgu sadaļu izveidot, kur ja esi dabūjis ct banu, ej sadaļā un aizpildi noteikumu testu, kur tev obligāti jaievada savs steam id (kā identitātes pierādīšanu un lai nepiespamo apelācijas) un ja atbildi uz noteikta daudzuma jautājumiem pareizi tad banteams pēc laika ieiet un uzliek tev ctunbanu ( es nezinu vai var uzlikt ctunbanu, ja neesi serverī on ), ja neaizpildi to testu pareizi, tad iespēja tev atkārtoti pildīt ct unban apelāciju vari pēc nedēļas. ( un pēc tā popups, ka vari nopirkt ct unbanu uzreiz ) :D

 

bet šo visu noteikti ir daudz vienkāršāk uzrakstīt nekā izdarīt :D

 

p.s tikko sapratu, ka tas nestrādātu, jo vnk citā tabā atvērtu noteikumus :D ( nu to varētu counterot ar kkādu taimeri jautājumiem :D )

 

edit: bet no otras puses tik daudz fucking lieka darba, lai noņemtu tādu mazu niecīgu lietiņu kā ct unban

Link to comment
Share on other sites

ai, ja te trakie id koderi gribētu, tad varētu crazy lietas saštukot, kkādu attiecīgu sadaļu izveidot, kur ja esi dabūjis ct banu, ej sadaļā un aizpildi noteikumu testu, kur tev obligāti jaievada savs steam id (kā identitātes pierādīšanu un lai nepiespamo apelācijas) un ja atbildi uz noteikta daudzuma jautājumiem pareizi tad banteams pēc laika ieiet un uzliek tev ctunbanu ( es nezinu vai var uzlikt ctunbanu, ja neesi serverī on ), ja neaizpildi to testu pareizi, tad iespēja tev atkārtoti pildīt ct unban apelāciju vari pēc nedēļas. ( un pēc tā popups, ka vari nopirkt ct unbanu uzreiz ) :D

 

bet šo visu noteikti ir daudz vienkāršāk uzrakstīt nekā izdarīt :D

 

p.s tikko sapratu, ka tas nestrādātu, jo vnk citā tabā atvērtu noteikumus :D ( nu to varētu counterot ar kkādu taimeri jautājumiem :D )

 

edit: bet no otras puses tik daudz fucking lieka darba, lai noņemtu tādu mazu niecīgu lietiņu kā ct unban

Tev te ir ideja. Un nekas, ka citā tabā skatās noteikumus, lai tā dara, vismaz paliks atmiņā. Kaut uz automātiku uztaisīt, 10 testa jautājumi, 4 atbilžu iespējas jautājumam, 80% atbild pareizi, tiek automātiski ct unbans iedots, ja nē, tad tavs variants, ka pēc nedēļas or sms.

Ja Bombix nav pimpis, tad raksti kkur man, sačinīsim šito.

Link to comment
Share on other sites

ai, ja te trakie id koderi gribētu, tad varētu crazy lietas saštukot, kkādu attiecīgu sadaļu izveidot, kur ja esi dabūjis ct banu, ej sadaļā un aizpildi noteikumu testu, kur tev obligāti jaievada savs steam id (kā identitātes pierādīšanu un lai nepiespamo apelācijas) un ja atbildi uz noteikta daudzuma jautājumiem pareizi tad banteams pēc laika ieiet un uzliek tev ctunbanu ( es nezinu vai var uzlikt ctunbanu, ja neesi serverī on ), ja neaizpildi to testu pareizi, tad iespēja tev atkārtoti pildīt ct unban apelāciju vari pēc nedēļas. ( un pēc tā popups, ka vari nopirkt ct unbanu uzreiz ) :D

 

bet šo visu noteikti ir daudz vienkāršāk uzrakstīt nekā izdarīt :D

 

p.s tikko sapratu, ka tas nestrādātu, jo vnk citā tabā atvērtu noteikumus :D ( nu to varētu counterot ar kkādu taimeri jautājumiem :D )

 

edit: bet no otras puses tik daudz fucking lieka darba, lai noņemtu tādu mazu niecīgu lietiņu kā ct unban

Vel varētu arī uztaisīt, ka, ja novēršas no unban lapas, t.i, atver jaunu tabu, aizver vhrome, tad auto var kartot testu pec nedelas, iesprieks pabridinot par to testa kartotajus, ka ari dotjautajumus uz laiku, respektivi, ja jautajums ir 3 vrdi, tad dotas 4sekundes lai atbildetu, lai nepaspetu tik atri apskatit atbildes.

Link to comment
Share on other sites

ka ari dotjautajumus uz laiku, respektivi, ja jautajums ir 3 vrdi, tad dotas 4sekundes lai atbildetu, lai nepaspetu tik atri apskatit atbildes.

Un ja man ir problemas ar lasishanu man ir 3sec laika izlasiit jaut un 1 lai izlasiitu atbildes + paspeetu atbildeet? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×