Jump to content
KazaBeast

JB Jeans CSGO500

Recommended Posts

  • Pārkāpēja niks - Jean  CSGO500

Pārkāpēja IP ar skrīnu vai linku (lai uzzinātu ip, raksti konsulē xlist) -http://steamcommunity.com/id/jeanoferofficial

Demo, kurā notiek pārkāpums (IDenty_serveris_DEMO.dem)-https://files.fm/f/frx8uth8

Aptuvenais laiks iekš demo, kur redzams pārkāpums - Dazadi parkapumi fk , fdm, Dazados laikos

Pārkāpums (piem. wallhack) - Jb neizprot Ct noteikumus

Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu) - Tikko dabujis unbanu no ct , pariet uz ct un sak jau darit sūdus , Nav demo uz to bet ir liecinieki , mape snow_v2 tieshi notfunny unbanoja, Nepanemot leader sāk komandēt un taisīt fk un pat neiedod fd , u.t.t. Liecinieks ir Hennys , Otraja mape kurai ir dēmo taisa fk neparko ari fdm u.t.t .  Ko es varu pateikt Cilvēks tikko dabo unban nemak būt ct.

Serveris kurā tas notika (dd2, surf, hns, jb, dr) - JB

Link to comment
Share on other sites

Šeit tev nav demo uz jebkādiem pierādijumiem, kur esmu taisijis kkādus fkilus... liecinieks hennijs ? Tavs labākais draugs ? Es jau arī varu pasaukt savus čomus un izdomāt jebko ... Savu labāko draugu jau nenodod, kad viņš reakcijas speles taisa... tu izej ar ieteikumu - Aii viņam tak tikai sajuka.. es šeit max 1 fk uzstaisiju, tā pat pec tam iedevu fd, ja arī tika izveidots, kāds fdm, uzreiz es uzhealoju.. vienkārši lai iebiedētu..

Edited by jeaN
Link to comment
Share on other sites

Ja atvertu konsoli un samekle ko vjg tad pat nevajag lieciniekus :***

Nigguh.... logi var būt editoti.. un diezvai kkāds īpašnieks ies meklēt konsolē, ka es tur 1 fk uzstaisiju.

 

+ Manuprāt tev tiešām kkas kaiš, kad pušiem bučiņas sūuti... sorry, bet neesmu gejs ;/

Edited by jeaN
Link to comment
Share on other sites

Tā kā esmu daļēji vainīgs, jo piešķīru unban jean apskatījos demo. Es neteiktu, ka jeans taisa freekills, bet ir cita problēma jeans pārāk daudz frago  nu tur max bija 2fk un pirmajā free damage  sameloja sakot, ka redzēja, bet no kazas skatu punkta bija skaidrs redzams, ka to redzēt nevarēja. Bet nu pārāk daudz par sīkumiem fragoja. Otra lieta lamājās pārāk daudz aizkar citu spēlētājus un iesaistās stulbos strīdos. Domāju jeans tomēr ir vēl pelnījis ctban uz pāris dienām. Biju iedevis unban, jo vairāk kā nedēļu bija bans. Banu tomēr vajadzēja noņemt tam, kas uzlika sorry mana vaina. Domāju, lai apdomā savu uzvedību serverī un rīcību ar ctban. Viņš man teica, ka vairs tā nedarīšot, cerams, ka tas piepildīsies.      

 

Tagad par Henny. Jeans no rīta agri pasauca serverī, jo tiek regulāri  tiek vadīta reakcijas spēle. Iegāju serverī pārvietojou henny no ct uz ts  ar iemeslu, ka frago pārliekus, jo es nevarēju zināt, ko pirmīt vadija un tas nav normāli serverī ts side bija 4 cilvēki un  +35 kili henny tas gana ir labs pamats, lai domātu, ka tiek vadītas spēles ar fragošanu . Pateicoties demo, kur henny  stridējās ar jean par fragošanu, hennys pat visu atzina un, ka vadīja vēl kaut kādas debīlas spēles. Vēl ir redzams, ka henny regulāri lamājas un aizvaino citus spēlētājus. Es domaju viņš nav ar neko labāks par jean un arī ir pelnījis līdzīgu sodu.

 

Par pārējiem, kas lamājas un stulbības čatā rakstīja viss, ko varu pateikt adminam serverī jabūt bez maz vai visu dienu, lai būtu kārtība.

 

Es nezinu kurš te lemj par cs go sūdzībām,jo viss drīzāk bt nav acces uz cs go bans, Esmu admins serverī atļāvos aprakstīt situāciju un biju iesaistīs, jo iedevu unban. Varat uz visa šī balstīties un sodīt.

 

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

Tā kā esmu daļēji vainīgs, jo piešķīru unban jean apskatījos demo. Es neteiktu, ka jeans taisa freekills, bet ir cita problēma jeans pārāk daudz frago  nu tur max bija 2fk un pirmajā free damage  sameloja sakot, ka redzēja, bet no kazas skatu punkta bija skaidrs redzams, ka to redzēt nevarēja. Bet nu pārāk daudz par sīkumiem fragoja. Otra lieta lamājās pārāk daudz aizkar citu spēlētājus un iesaistās stulbos strīdos. Domāju jeans tomēr ir vēl pelnījis ctban uz pāris dienām. Biju iedevis unban, jo vairāk kā nedēļu bija bans. Banu tomēr vajadzēja noņemt tam, kas uzlika sorry mana vaina. Domāju, lai apdomā savu uzvedību serverī un rīcību ar ctban. Viņš man teica, ka vairs tā nedarīšot, cerams, ka tas piepildīsies.      

 

Tagad par Henny. Jeans no rīta agri pasauca serverī, jo tiek regulāri  tiek vadīta reakcijas spēle. Iegāju serverī pārvietojou henny no ct uz ts  ar iemeslu, ka frago pārliekus, jo es nevarēju zināt, ko pirmīt vadija un tas nav normāli serverī ts side bija 4 cilvēki un  +35 kili henny tas gana ir labs pamats, lai domātu, ka tiek vadītas spēles ar fragošanu . Pateicoties demo, kur henny  stridējās ar jean par fragošanu, hennys pat visu atzina un, ka vadīja vēl kaut kādas debīlas spēles. Vēl ir redzams, ka henny regulāri lamājas un aizvaino citus spēlētājus. Es domaju viņš nav ar neko labāks par jean un arī ir pelnījis līdzīgu sodu.

 

Par pārējiem, kas stulbības čatā rakstīja arī kaza  nekomentēšu.

 

Es nezinu kurš te lemj par cs go sūdzībām,jo viss drīzāk bt nav acces uz cs go bans, Esmu admins serverī atļāvos aprakstīt situāciju un biju iesaistīs, jo iedevu unban. Varat uz visa šī balstīties un sodīt.

 

 

Da neiet runa par ct banu , vnk cilveki iet pa ct un taisa fk u.t.t un pectam pasaka man pohuj un nedod fk , tapec ari rakstu sudus chata, Piemeram speleju man uztaisa fk par to kad kkur 10cilveki sastakojas kopa un bez komandas noshauj , Pajautaju fd man pasaka Ej dirst , Pasaku dabusi ct ban, cilveks atbild Man poh , Vnk reportoju lai cilveki sak apdomat ko vini dara un lai uzvedaas pratigaak ct, Un sikie ari iet pa ct un taisa mass fk. Un arii !rules ir rakstits kad Warm upa nedrikst galinat cilvekus u.t.t visiem vienalga ct skrien un galina tapat visus, Nezinu mosh vairs nav taa Rule bet vnk saku. 

 

Runajot Par Henny , ko vins runaja chata , Bija mape Snow_v2 kad tu pats iegaji , Bija jautajumu spele un neviens netika nogalinats delj stulbiem jautajumiem. Kapec vinam 35 Killi gribi zinat, biju spelejis ar vinu no pasha sakuma kad sakas mape Snow_V2 Kura tu biji iegajis velak , Tu iegaji kad bija Round Score 9:7 Saskaitot Kopa 16 Roundi Pareizi? Ja Pareizi , Serveri 4 T Side Speleteji 3*16= 48Killi  Skaitot kad vins tikka vel nogalinats un aptuvenais rezultats sanak kaa tu pats saki +35 killi kad tu iegaji vinam bija 32 killi ja nemaldos . Saskaitot cik reizes biju nemis pistoli un shavis vinam kkur 10killi , Tikai galinot mani. Tie ir 10Roundi.

 

 

Nevajag tagat nevienam no viniem dot ct banu , vnk gribu lai savadat kartibu serveri un Viss butu Chotka :) :** xD.

 

 

Atvainojos ja kadu aizvainoju chata, bet domajat ko pashi darit un izlasiet ludzu !rules lidz galam. Paldies.

 

 

Atvainojos ja ir daudz kludas , necentos rakstit pareizi , neredzu jegu lai sitais teksts butu ideals , kam vajadzes tas sapratis. Paldies Par Uzmanibu :)

Link to comment
Share on other sites

Nu par warmup tas tā man arī pašam nepatīk, ka ber nost round sākumā , bet warmup nedod punktus. rājienu vismaz hennny ir pelnījis un noteikumus viņam arī derētu izlsasīt + paklausoties, ka viņš izturas serverī negribas viņu žēlot nemaz nu, ja es būtu atstājis ctban tas nebūtu loģiski, jo es nebiju visu laiku klāt uz pavisam īsu brīdi, paldies, ka pastāstīji situāciju no savas puses. Par jean jau visu pateicu.

Link to comment
Share on other sites

Nu par warmup tas tā man arī pašam nepatīk, ka ber nost round sākumā , bet warmup nedod punktus. rājienu vismaz hennny ir pelnījis un noteikumus viņam arī derētu izlsasīt + paklausoties, ka viņš izturas serverī negribas viņu žēlot nemaz nu, ja es būtu atstājis ctban tas nebūtu loģiski, jo es nebiju visu laiku klāt uz pavisam īsu brīdi, paldies, ka pastāstīji situāciju no savas puses. Par jean jau visu pateicu.

 

Varbut domasi kad aizstavu vinu , bet tas ir viens no labakajiem ct kas ir bijis serveri 1.Jautri kad pat asaras tek 2.Netaisa freekillus cik reizes esam spelejushi. Ko es varu teikt par lamashanos , Ja ieiesi serveri pats redzesi kaa visi lamajas , Pirms ienaci serveri bija spelejis Bomixx kka taa , chalim kkur 12Gadi , Apsmej visus un rupji runajot nodirs visus pa lohiem un pidariem , bet dabuja jau ct banu. Un vel Taisija Fk , Jums vairak vajag sekot lidzi cilvekiem kuriem ir 12-13 gadi un telo no sevis krutos ieejot interneta realitate, Nu tu pats saproti kaa tas ir neesi jau stulbs :D Piedod . Un Joel ari neredzu jegu dot banu cilveks vnk nebija ilgi laiku bijis ct ,un gribeja izbaudit ct varu :D Nu NotFunny Dvj nedodam nevienam banu ct , Ne henny ne Joel . Vnk Luuuudzu savediet kartibu ar sikajiem paldies. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×